Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Стиль та мода » Де ви одягаєтеся в Чернівцях?)))


Де ви одягаєтеся в Чернівцях?)))

Сообщений 41 страница 54 из 54

41

а от грузчиком на каліні літом працювати_ оце кайф йопт!

0

42

А що працював :oups: ?? Бо пацани працювали то казали що нормально, но зараз ППЦ...

0

43

Не зовсім на каліні.на філії від каліни.пару раз товар привозили,мали змогу пересвідчитись ,шо там срака((((,,,,,,

0

44

IoanIliesky написал(а):

Ну чогож, ножки покачать тоже надо!!!

бля, та це морально убиває, а не фізично....

0

45

А морально 100%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

0

46

:D карочє Адєвайтєся люді ілі на Калінє ілі в бутіках)))))а секонди для нєфоров,а тут нєфоров нєту, єсть только свої пасани рєспєктниє і дєвчьонкі ))))мені якшо чесно посрати в чому ходити, лиш би зимою не холодно (якшо я сказав посрати то ц ене значить шо я маю у валєнках хадіть))))хоча як на це подивитися...все повинно бути насамперед зручним, а якшо воно є таким то якось накакати шо там пише АДІДАС чи АБЄБАС))хоча в АБЄБАСІ чомусь скоріше рукава відриваються))але то фігня, зато жилєтка потім нехіла є Абїбас))))))))))))  )

0

47

:rofl:

UFOs написал(а):

все повинно бути насамперед зручним, а якшо воно є таким то якось накакати шо там пише АДІДАС чи АБЄБАС))хоча в АБЄБАСІ чомусь скоріше рукава відриваються))але то фігня,

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

0

48

UFOs написал(а):

все повинно бути насамперед зручним, а якшо воно є таким то якось накакати шо там пише АДІДАС чи АБЄБАС))хоча в АБЄБАСІ чомусь скоріше рукава відриваються))але то фігня, зато жилєтка потім нехіла є Абїбас))))))))))))  )

Бивалий пацан)))

0

49

Да уфос такий наш пацан!!!!

0

50

не одеваюсь!

0

51

:D я також би не одягався, але міліціонери мене не так паймут)))хачу кавбойську шляпу і джип-пікап))) ^_^

0

52

UFOs написал(а):

:D я також би не одягався, але міліціонери мене не так паймут)

Всьо буде круто :gg:  он в европi такi мурзiкi ходять у нас так нада сначала для розкачегарки подопитного человека!!! А потом самим як на мiнному полi!!! :D  Ну тобi уфос не ето лето два валета непiшлоб!!!!

0

53

UFOs написал(а):

і джип-пікап)))

:)
http://i039.radikal.ru/0712/a4/a7bf54f9b451.jpg
а я хочу такой!!!каталась на нем- супер!!!!))

0

54

Та лiпше хамер то набагато круче Военный!!! Даже ща есть ищо розработки накмного кручех машын!!!

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Стиль та мода » Де ви одягаєтеся в Чернівцях?)))