Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Спорт і Екстрімчік » Канькі =)


Канькі =)

Сообщений 21 страница 40 из 101

21

Нiчого вчитись не пiзно нiколи вспомни Ленiна Учитиь Учитиь i щераз Учитиь  i все буде ок!!! :)

0

22

бля, а я ще ніразу не був на катку.... треба буде якось схадіть....

0

23

Bage написал(а):

бля, а я ще ніразу не був на катку.... треба буде якось схадіть....

та от ми ходимо декілька людей з форуму....як хочеш можеш з нами :)

0

24

та я б з радістю... але я не з Чернівців і мені трохи напряжно.... а хто ще ходить з форума?

0

25

повинно було йти нас багато, але дехто не зміг, а дехто боїться :rolleyes: бо не разу ще не був.....а суто з форуму ходили лише я та badbunny....і ще народу трохи було....круто покатались :yahoo:

0

26

блін, я хочу з вами.... познайомились би за одно, бо мене тут крім Юри (Wonder) ніхто не знає.... треба буде якось найти час і піти покатацца...

0

27

ми на наступному тижні підемо знову :)

0

28

cherrygirl написал(а):

ми на наступному тижні підемо знову

а в який день?

0

29

ще не знаємо....але коли вирішимо то на форумі буде написано.....але ми зранку йдемо...ти зможеш?

0

30

зранку це коли? бо у мене пари...

0

31

десь в районі 10-11

0

32

блінннн..... не зможу полюбому.... зараз треба на пари ходити, шото доздавати, заліки починаються.....  :kill:

0

33

це хєрово :(

0

34

Так хто боiться за життя оточуючих  :gg:

0

35

Нічого :) .....Головне бажання :good:  :yahoo: ......а сходим якось разом полюбому :yahoo: ....головне дожити до того дня :D ,ато тот каток-убійца оч падступний.... :yahoo: Кста коли ми були останній раз(вчєра),то чєл хтів попробувати чи острий каньок і порізав собі к їбіням руку :) гоніт.... :D ,а птом єшьо і навєрнулса :D ...і сьодня єлє ходіл,но бил довольний  :yahoo:  :good:

0

36

badbunny написал(а):

.....а сходим якось разом полюбому

канєш сходим... :yes2:

0

37

я вже так хочу знову піти на каток :yahoo:  :yahoo:  :yahoo: покататись і попадати :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

0

38

Ну ьнад цим нада подумать!!!

0

39

давай Вітьок!!!!!! ти мусиш піти з нами :) вип"єм по 100 і будемо літати по майданчику :yahoo:  :yahoo:  :yahoo: тобі сподобається ;)

0

40

Там хтось провiв постанову про сухий закон!!! :rolleyes:

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Спорт і Екстрімчік » Канькі =)