Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Література » Гарі Потер


Гарі Потер

Сообщений 21 страница 27 из 27

21

я вот теж по пару раз перечитала деякі частини, а останню шось так і не дочитала
просто переросла напевно те. не кажу шо це казка дитяча, просто якось цікавість пропала бо знайшла книжки, які більше подобаються
Гуфу +1, всьо так понаписував як і я думаю, прада мені впадло з кимсь спорити))
а Роулінг крута. це ж треба було так написати, щоб весь світ помішався на цій книзі і заробити побільше грошей ніж у самої британської королеви. і не думаю, шо вона пишучи потера, хотіла дурити людей і думала як буде здирати бабки

0

22

Ну я незнаю що сказать ви всi народ кульний народ. Я був возможно неправий але я знаю точно що бабулети заробили вроде нiначому!!!

Отредактировано IoanIliesky (18.12.2007 22:26:07)

0

23

от мені пілять так кажетса шо вас бля гаррі потер чимось ьбідив чи шо!по-перше нема нічого поганого в тому шо він приніс гроші видавцю.бо хоча гроші на мою думку це і є абсурдне явище але якшо воно є то має бути!і мають люди їх отримувати!а роулінг створила прекрасну книжку і отримала винагороду!те шо люди на ній "помішались" (книжці,не роулінг)) так це нормально!може хто втикав вчора фільм про фільм кадєти!так якби ти увос бачив як сатанінско і здичавіло орали ті малолєтні піські коли побачили своїх кадєтіків то ти б напевно сказав шо продюсерами у цього серіалу є якісь темні маги які зачарували всю молодь!!!завжди є певна категорія людей котрі сприймуьб щось страшенно з радістю.друга - страшне зненавидять а більше частина,бл. 80% будуть нейральними або будуть в нормальній формі схвалювати твір!я не намагаюсь вас заставити полюбити поттера,але не треба гнати на неї і робити з неї собі ідола!це просто класний світ.створений людиною,так само як Лорд оф зе рінгс і решта!просто фантазія!і щодо мене то я фанат!правда не такий тупий як ті всі малолєткі!мені книжка подобається по-перше тим що описує життя англійців!я дуже люблю англію і все це мені цікаве і дуже подобається!по-друге в українському перекладі книжка стає просто досконалою.ще й з палітуркою нашою з тими малюнками це просто клас!!а фільм на англійській я просто в захваті від нього!особливо останні!це так градіозно і захоплюєче,що я аж вирішив купити собі всі частини на дівіді!зараз маю вже дві останні!і найшов дві перші.але немає третьої на англійській!і я зовсім не роблю культа з цього потера собі,це просто відпочинок для мене і моєї душі!класний відпочинок тому не треба казати мол от ти прідатєль читаєш якусь фігню а от тут у нас на Україні горе,голод нещістя і т.д.!наших письменників я теж люблю!просто така в них натура шо якби хтось з них почав писати поттера то то була б така трагєдія шо я б напевно до 3 книжки не дождив а вєни собі вскрив!

Висновки: так шо нехуй гнать і вопше у всіх в голові свої таракани!у мені їх 32 і вони негри!(як УФОс:))

Отредактировано Гуф (19.12.2007 14:40:23)

0

24

Гуф написал(а):

Висновки: так шо нехуй гнать і вопше у всіх в голові свої таракани!у мені їх 32 і вони негри!(як УФОс:))

:) я не тільки нєгр а єщє і тєроріст не забувай)) ^_^  :P

не хочу нікому нічого доказувати, просто моя позиція що це не той твір, а потім навіть і фільм на якогму треба помішатися і перетворити це в фанатизм, як роблять це декотрі :crazy: да й я особисто не дуже люблю книжки такого характеру, більше люблю наукову фантастику або документалкі  :P

0

25

а вот я люблю полежати пат адєялам с кофє як девачка помріяти про те як би було круто якби тіки махнув паличкою і всьо круто...

0

26

UFOs написал(а):

наукову фантастику або документалкі  :P

Пiдтримую браток :good:  :good:  :good:
Скiльки людей iногда iзза таких мега хiтiв пiшло спати що просто Мрак :(

0

27

Гарі Поттер і фатальні мощі
Джоан Кетлін Роулінг  7-частина

..Всім фанам Гарі Поттера! Сьома книга "Гарі Поттер і фатальні мощі" російською мовою! Приємного читання!

Одна лише британська книготоргова мережа "Бордерз" в перший же день продала по всьому світу 1,2 мільйона екземплярів. Видавці і продавці затверджують: за добу було продано 3 мільйони книг.

Британська мережа "Ві-ейч Сміт" підрахувала, що кожну секунду вона продавала 15 екземплярів видання, побивши рекорд реалізації передостанньої книги про Гарі на два екземпляри в секунду.

"Нічого подібного в історії книговидання раніше не було", — одностайно констатують торговці. Один з найбільших інтернет-магазинів вже отримав на останню частину "поттеріани" 2,25 млн. замовлень."Это побило всі попередні рекорди", — заявив представник магазина Бен Хоус. Про свій рекорд доповів і Усесвітній поштовий союз. "Ніколи за всю історію поштова служба не доставляла стільки екземплярів одного і того ж видання в один день", — мовиться в прес-релізі організації.

http://www.bookslibra.ru/im/5.jpg
Короткое описание: 

Гарри Поттер роковые мощи
Автор:  Роулинг Джоанна
Название книги:  Гарри Поттер роковые мощи
Жанр:  Фентези
Формат:  zip
Размер:  643907 byte
Джоан Роулинг "Гарри Поттер 7 часть"
http://www.bookslibra.ru/lib/fantasy/ro … _mozhi.zip

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Література » Гарі Потер