Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Якщо вас кинула кохана людина...


Якщо вас кинула кохана людина...

Сообщений 21 страница 40 из 71

21

Lilya написал(а):

заздрю тим, хто не любив

:crazy: а я тим хто любив ;) задумайся над етімі словамі і твоїми і моїми :) :kill:

0

22

еех Сірожка ти ж знаєш, здається, як в мене всьо несладко. я над цими словами весь час задумуюсь, і ще ні до чого розумного не дійшла.

0

23

Тай Хрен пойняти  слова не мона!!!
Без 0.5 50% непонять

Отредактировано IoanIliesky (12.12.2007 17:44:28)

0

24

IoanIliesky написал(а):

Якщо не любив то й не спiши себе розчаровувати.

я никогда по-настоящему не любила..и вот 1й раз полюбила....и рада этому очень, потому что это будет моя 1я и последняя любовь))

0

25

Ну ето вобше супер так i надо Макс у нас хороший чувак такшо щоб у вас всьо було кульно :good:

0

26

Вобще я зато щоб у всех всегда всьо было хорошо и никто никово некидал ето очень тежыло :cray: Потирть человека когда ево любиш!!!

0

27

без коханої людини дуже тяжко.... еххх..... :cray:

0

28

Тяжко не тяжко крIписи тай буть мужиком :tom:  :tom:  :tom:

0

29

мужик не мужик, але всерівно якшо справді кохаєш то дуже тяжко, але це все пройде, я впевнений!

0

30

Bage написал(а):

але це все пройде, я впевнений

як це не банально звучить але час лікує...провірено ;)

0

31

cherrygirl написал(а):

час лікує...

просто цікаво скільки треба того часу....

0

32

кому як...спочатку дуже тяжко....весь час думаєш про це....але головне шоб друзі підтримували і не залишали самого....бо коли лишаєшся на одинці то ппц....потім вже звикаєш до цього...треба налаштуватись на те що все буде добре ;)

0

33

cherrygirl написал(а):

кому як...спочатку дуже тяжко....весь час думаєш про це....але головне шоб друзі підтримували і не залишали самого....бо коли лишаєшся на одинці то ппц....потім вже звикаєш до цього...треба налаштуватись на те що все буде добре ;)

коли кидає кохана людина то так, а в мене трохи інша ситуація, мене взагалі-то не кинули.... там все поскладніше.... мабуть того мені і час не помагає покишо...

0

34

Bage написал(а):

а в мене трохи інша ситуація

:pardon:

Bage написал(а):

мабуть того мені і час не помагає покишо...

все кульно буде  ;) головне вірити в це :)

0

35

cherrygirl написал(а):

головне вірити в це

вірю!  :)

0

36

Bage написал(а):

мужик не мужик, але всерівно якшо справді кохаєш то дуже тяжко, але це все пройде, я впевнений!

Похуй бджоли головне мiд!!! :D Тяжко не тяжко любов нелюбов там якщо що то мона якось заново почати :yes2:

0

37

Bage написал(а):

коли кидає кохана людина то так, а в мене трохи інша ситуація, мене взагалі-то не кинули.... там все поскладніше.... мабуть того мені і час не помагає покишо...

Чувак,такоє у мну тож бивало :bravo:  :D  мой тє савєт....схаді на кладбіщє :D нєєє рєально....мня там попускало :bravo:  :yahoo:  :D

0

38

badbunny написал(а):

такоє у мну тож бивало

канєш дякую за підтримку, але врядлі у тебе таке бувало.... кароч замялі тєму, всьо кльово!  :)

0

39

Ненаду туда ходыть всьо буде добре воно сначала крутить все буде добре!!!!

0

40

IoanIliesky написал(а):

Ненаду туда ходыть всьо буде добре воно сначала крутить все буде добре!!!!

бажано інколи коми ставити  :yes2:

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Якщо вас кинула кохана людина...