Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Якщо вас кинула кохана людина...


Якщо вас кинула кохана людина...

Сообщений 61 страница 71 из 71

61

В таких випадках,як показує практика, алкоголь  тільки погіршує ситуацію,сприяє ще більшій депрессії.Плакати...ну не знаю...Я особисто не хотів через таке плакати,треба просто скріпити серцеі йти далі,якби не було важко,все одно потім настануть кращі часи і краще кохання))))

0

62

ДА а що й таке можливе ну ненаю ну думка заслуговуе уваги :good:  :good:  :good:  Чувак нада тут порозмислити та довести теорiю!!!!

0

63

IoanIliesky написал(а):

та довести теорiю!!!!

Хе)))на жаль я не теоретик)))

0

64

:D харашо бить нє кінутим))) :an:  ^_^  :D хотя ето как пасатрєть ;)

0

65

KeithMoon написал(а):

Хе)))на жаль я не теоретик)))

А ти що думаеш що теоретики лише доводять??? :gg:  Ми сображаем по 50 :beer:  i доводимо!!! :D

0

66

Одного разу познайомився з дівчиною, зустрічались а потом один мій друг позвонив мені і сказав шо вона з іншим зустрічається! І фотки показав!!
Попарацци МЛЯ!!
Но зато я тому з якою її бачив печінку підрівняв, а він мені трохи ліву руку,
потом пішли в бар і взяли бутилку водки, потім ше одну і вжерлись як свині, а він мені розказав шо чуха сама йому на шию завісилась!!
З того часу в моїй душі запалився  вогонь!!! А чуху я послав на хуй, вона так і дотепер пасана собі не нашла!
С того часу я одинокий вовк з пустотою в серці і вогнем в очах!!!!

0

67

Takeandburn написал(а):

С того часу я одинокий вовк з пустотою в серці і вогнем в очах!!!!

от курва, так і відчував шо ти свій обриган))))))))і добре шо в тебе вогонь в ОЧАХ а не в ОЧЬКУ)))) ;)  :friends:

а дівчина сука, таких є безлічь і я вже якшо чесно заїбався показувати їм палєц, навіть просто так :)...напевно треба на словесну форму переходити, хоча...суку ще трогати...))ліпше спалити)))

0

68

UFOs написал(а):

ліпше спалити)))

:yahoo:  :yahoo: яркім пламєнємммм....

0

69

НУ ви бля злi люди сразу палить лiпше на шнурки пустить Буде вигода!!!
Пустить на кожанi перчатки, плащ i сумочки,та i та iн.
НУ це Жарти Якщо кинула заначить нетухнiть треба жити далi а що поробиш вiд таких випадкiв невтiчеш. :(

Отредактировано IoanIliesky (3.1.2008 17:31:44)

0

70

дивна природа людей...це я про те що розлучаються....а чому? причини?..нєсашлісь, надоїли і так далі...так це тіпа тимчасова якась втіха або як кажуть любоу слєпа, але..бля....хрєн його знає...

0

71

Короче в такiй ситуацii непадать духом та об асвальт неробыть дурныць!!! ТА вiрити в краще!!!

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Якщо вас кинула кохана людина...