Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » Наши Бурниє сни=)


Наши Бурниє сни=)

Сообщений 21 страница 40 из 40

21

ще поки зима можна ще боротись, а як весна настане то буде задніца..пурскай наліво й направо.)))а най його..

0

22

мне снились гуманоиды :O я гуляла по лесу и увидела их!!!!!они бегали по поляне!!!и делали какие-то странные движения!!))а я стояла за деревом как завороженная!!!!но блин, меня разбудили

0

23

:rofl: а мені тюрма снилася ))))) це пісєц )))

0

24

а мені снилась всяка хуйня піздец аж проснувся в 4 ранку сушняк мучив, такій бред мені не снився ще ніколи аж не помню толком що там було  :crazy:

0

25

мені сьогодні теж жестяковий сон снився, що мене пограбував знайомий)
я аж реально в сні повірив, що це правда

0

26

мені цікаво, хто вірить у надреальні сни... просто, недавно спідкнулась із рядом снів, котрі були символічні, і несли вони певну інформацію, про подію котра мала статись... у декількох людей підряд... як ви відноситись до того, як шо у сняться померлі... що вони щось можуть віщуватись... чи означає то, що вони, так сказать Приходять у сни, чи то просто гра свідомості?
я, наприклад, того дуже боюсь... але за декілька днів розумію, що таки існує якась тут Вища Сила...

0

27

мені приснилось,шо мені зробила м"""нет дівчина моєї мрії. Було приємно)

0

28

Бля мені снилось що я на конференції з термоелектрики в перших рядах сижу і дерік виступає а у мене мобільний починає дзвонити і я не можу його віключити ппц мені подумав я дивлячись як на мене пазить дерік - чую на роботі мені срака велика есі такий сон присниуси  %)

0

29

Anahi написал(а):

мені цікаво, хто вірить у надреальні сни... просто, недавно спідкнулась із рядом снів, котрі були символічні, і несли вони певну інформацію, про подію котра мала статись... у декількох людей підряд... як ви відноситись до того, як шо у сняться померлі... що вони щось можуть віщуватись... чи означає то, що вони, так сказать Приходять у сни, чи то просто гра свідомості?
я, наприклад, того дуже боюсь... але за декілька днів розумію, що таки існує якась тут Вища Сила...

когда умершие приходят во сне- это не означает, что к чему-то плохому!!!обычно покойнники снятся к смене погоды!!!но если они зовут за собой тебя- не надо идти не в коем случае!!!!!!!
сны мне вещие часто снятся, а потом это как дежавю, когда понимаешь что ты уже это видел и делал все так же, также говорил и т .д. :)

Отредактировано хельга (23.1.2008 11:39:48)

0

30

а мені останнім часом постійно сниться як я помираю або мої друзі....постійно якісь аварії, стихійні лиха, бля як міст провалюється разом із людьми.....корочє дохєра смєртєй!мене це вже заїбало!і весь час голова болить якогось хуя :kill:  %)

0

31

бляха..снилось шо я в тюрязі сижу. якійсь середньвічній..такій галімій..в підвалі якомусь..не давали ні пити ні жерти там..якогось хєра я купив там пачку цигарок через охоронця..потім всіх возили в якомісь вагончику по колу великому і люди на нас зглядалися..сидіти я там мав 2 роки..не знаю за шо...але було піздєц страшно уявити шо сидіти там 2 роки треба..здається фігня..але у сні я там був тіки 2 дні..і то був піздєц..тепер я розумію людей яких закривали на величезні терміни..як їм там було..і як вони витримали це все..

0

32

cherrygirl написал(а):

а мені останнім часом постійно сниться як я помираю або мої друзі....постійно якісь аварії, стихійні лиха, бля як міст провалюється разом із людьми.....корочє дохєра смєртєй!мене це вже заїбало!і весь час голова болить якогось хуя

:rofl: блять, хоть не обідно шо я не один ))))реально мені аж полегчало тільки шо як це прочитав )))

амені снилася моя одногрупниця....незнаю шо воно значить, в неї сьоня перездача, зараз буду дзвонити і питати шо і як там :)

0

33

UFOs написал(а):

блять, хоть не обідно шо я не один ))))реально мені аж полегчало тільки шо як це прочитав )))

:O тобі шо теж така хуйня сниться???

+1

34

Цікаво, у кого бували віщі сни? Не такі, що їх ще треба розтолковувати, а просто сниться щось і через пару днів збувається? У мене за останній тиждень аж два таких було, хоча раніше ніколи віщі сни не снилися.

0

35

nIR1a
в мене були.. при чому, останнім часом частенько вони сняться..

0

36

Народ НIчого неснитсь наверно таки все пропив :(

0

37

Сёдня мені приснилося 2 сни; перший не помню, а другий какой-то еротіческій, так шо пора прашвирнутся по достопрімічатєльнастям окресних окружающіх прєлєстєй...

0

38

стаю параноїком, але боюсь снів...

0

39

Anahi
страхи потрідбно долати а не ховатися від них :)

0

40

Народ або нiчого несниться або сниться i я в щоцi що лiбше неснилосяб!!!!

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » Наши Бурниє сни=)