Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Сейшони,кунцєрти,тусовкі » 19 січня 2008, БКТМ "Автограф", ***шNU-rock 4***


19 січня 2008, БКТМ "Автограф", ***шNU-rock 4***

Сообщений 21 страница 40 из 55

21

ну ваш стиль недалекий від ска))
так шо всьо путьом)

ще оновлення:
гратимуть ПЕСТИЦИДИ!

0

22

:rofl: А шо б вам всіми було добре! Як шо моя поїздочка таки не намітиться на 19 число, то мазафака  старуха Схєббу прийде і дасть жару :D

0

23

а я в сталіце буду 19 числа якраз
так шо гарно всім павєсєлітса!))

0

24

snpunk написал(а):

ну ваш стиль недалекий від ска))

ага і ще зовсім близько до Джазу, блеку і класікє  :rofl:

FANCY написал(а):

прийде і дасть жару

:rofl: хоть не абідно буде, якшо біля мене ще чувіха буде стругати :rofl:  :rofl:  :rofl:

0

25

UFOs
нєєє....я як настаящій друг тобі тазік потримаю шоб Автограф не був заляпаний в сраку блювотинням :D  :D  :D

0

26

FANCY написал(а):

нєєє....я як настаящій друг тобі тазік потримаю шоб Автограф не був заляпаний в сраку блювотинням

розслабся, я трєзвий по жизні)))можу покурити і полезати, ну іто це по максімуму)))))))) :rofl:  :rofl:

0

27

при всій повагі до Організатора, сейшон отстой бля, звук гамно разом з звукорежисерами, мене спочатку піздячило струмом коли грав блять, а мені кажуть стань на шось різінове блядь, НОРМАЛЬНО? я аж ахуєл блядь....через звук хуйовий хуйню зіграли, кричачи звукачам ДАЙ В МАНІТОРИ вони сука либляться і кажуть ДА ВСЬО НОРМАЛЬНО, тут ахуєнно чути, піздєц...
+ скіни факають, я їм факі повідриваю і знімлю скальп...на сцені факати вони вміють, а ссука доїбатися не може, дивиться в очі сука і на мороз падає, Діма прохання на подальше, роби вхід для людей СТАРШЕ 18, шоб МАЛІ ЛИСІ УЙОБКІ не приходили, бо якшо я цього разу прийшов з чуваками шоб дати урок уїбанам МОДНИМ і чекав поки доєбуться, то наступного разу дойобуватися вже буду я...я таку хуйню не терплю і не розумію і не розумію як таке взагалі терпиться і чого більшість сикуни?...піздєц блять...куда котиться світ? напевно він катиться в СУБКУЛЬТУРИ бля, як я це все ненавиджу, сопливамаса і понтово-модні лисі сучяри, які шось пізди по дорослому не получали ніколи напевно....я сказав майже все шо хотів сказати, якшо когось шось не пре то кажіть мені в лице а не тут пишіть блядь.

0

28

ну бля....
сейшен хуйня повна... звук ХЗ,я сидів біля колонки і мене їбашило намаан))   дохуя якихось виродків лисих-тіпа скінів....кончені сукі блять...харять!!ше дохуя металюг приперлося хУЛІ?!?!??!Москалі мене не оч поперли..якісь кончені підараси біляд!!я б сказав через чур зажрані,якщо вони думають що матюкатися на "сцені"це круто то бля....   ще пажарнік доїбався...але норм ми с нім пагаварілі,і всьо...аое сук апіздец!!! :evil: почав заганяти,тіп що означають кольор нашого парпора..)я його обісрав......але ще таку хуйню робити то гон!треба,як серий казав,  не пускати придурків..!а краще не пускати всіх,хто агресивно настроєний!!бо в цей раз металюг і Скінів-йобарів було більше ніж всіх інших рази в два.!!!

корч!!!ПОВНА ХУЙНЯ!

0

29

сука сикуни, кого ив боїтеся?..да карочє шо я тут говорю...
агресивно кажеш настроєних? ну без цього БИКУВАННЯ ніяк, нелюблю цю хуйню і вас хуїсосів там блядь дохуя а вас одна хуйня попускає, а знаєжте чому? тому шо очко жим жимс блядь і ви напевно не знаєте шо таке ДРУЖБА і для когось це просто слово, ну нахуй таке...я реально з чуваками всі або по одному міг сьоня відхуярити цих долбнів, але я не вони, я не дойобуюся а вони сукі дивлятьсяв очі, стоятьт і відвертаються. відчуваю що наступного разу буде по інакшому, вам напевно треба показати що таке дружба, на сцені зафакали нас, то я за пацанів блядь цих уїбанів згнаю.........ну сука, який я злий............

0

30

сейшен-хуйня...більше ніколи не піду..

0

31

ога дохуя!!!я був ваше один сидів..!і коли після москалів виступали пестециди.. то ніокгто не було видно одні повсюдискіни і металюгі.! :evil:

0

32

о_О.... мене не було... а шо металюги тоже дойобувалися ?

0

33

Sunny_yo написал(а):

а шо металюги тоже дойобувалися

та не..вони норм.але всерівно....!! а от скіни!

0

34

там було пару малолітніх металюг, як тож факали там..підєри уєбанські..

0

35

Боже,что у вас там творилось!!!!!!!!!

0

36

хельга написал(а):

Боже,что у вас там творилось!!!!!!!!!

ага 65 % це ті в кого взагалі вроді паспорта ще немає))
Раджду наступні дійства такого роду проводити з віковими обмеженнями, але прибуток буде меньший ну і хуй колись це буде)) елемєнтарно ;)

0

37

деякі форумчані-уйобки
тобто один форумчанін який умудрився зіпсувати настрій на весь вечір, але то такє...
була дуже-дуже-дуже-предуже рада побачити в реалі деяких людей, з якими раніше лиш переписувалась))))
йов

0

38

я, бачу, нічого не пропустив, хоча би й не пішов напевно..

ПС: Вони до когось із наших дострілювалися?

0

39

А я з дружбанами круто відвис - на все життя запам"ятаю! Погуляв на славу, правда до самого музичного дійства не підходив через, нажаль, несумісність з моїми смаками (та й я ж знаю, яка там зазвичай сауна %) ). Класно побухали, купу кльових людей бачив! Тікі от здається старію - реально знайомих відсотків 10 (раніш майже всіх занав). Молодняку багато було - цікаво отакі мініатюрні дівчатка і хлоп"ятка бігали :rolleyes: Екстремально канєш там після декількох пив, "на межі" стояти в черзі до параши :crazy:

0

40

Четвертий «ШнуРОК» – розв’язався
http://vidido.ua/index.php/poglyad/comm … vjazavsja/
Газета " Від і До" (Наталка БУЗИНСЬКА " Бузя)))) ")

навіть наша фотка є )))так зворушливо ))

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Сейшони,кунцєрти,тусовкі » 19 січня 2008, БКТМ "Автограф", ***шNU-rock 4***