Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Сейшони,кунцєрти,тусовкі » 19 січня 2008, БКТМ "Автограф", ***шNU-rock 4***


19 січня 2008, БКТМ "Автограф", ***шNU-rock 4***

Сообщений 41 страница 55 из 55

41

фотка то руль..а от коменти трохи,сорі,уєбанські..я розумію шо для газети все має бути кул..але бля, в реалі то всьо була хуйня..і я не вважаю шо треба так піарити хуйню такого масштабу..моя думка про статтю..п.с. гурти хуярили на славу..але уєбанський звук нашого міста знову засрав враження.. :(

0

42

ну ну, на одному форумі пишуть як всьо кльово , на фіншому, як все хуйово... роблю висновки.

0

43

висновки? Діма, я брехати не люблю і пиздіти в очі також ;) у кожного є своя думка про фест і свої враження і немає чого тут ображатися

0

44

Patlatui
А ты имееш что то против металистов? У тебя канкретные предъявления есть? Если мне не нравяться эмо я же не пишу какого хера они приходят, тем более сеёшн был панковский чё ты пришёл? Много металлистов пришло из за уважения к Диме, что б поддержать, и нехер тут всякую хрень чесать, делать из себя сильно умного, тем более и з ББВА в нормальных отношениях, на них тоже пришол посмотреть, так что перед тем как что то предъявлять думай, а потом пиши.

0

45

ARTDOOM
:D да ладно чєл, шото ти так блізко к сєрцу взяв ))хотя то його думка ))
я говорю свою, шо мене тільки не перло тільки не компетентні ЗВУКАЧІ і уїбани скіни ))))ну впринципі так завжди ))))) :D ...раджу дійсно з Алєксом поговорити і пустити його до того апарату, він полюбе гірше не замутить ;)

0

46

чи то ми на разних концєртах були чи шо...??
лічно мені сподобалось.....пострибали,поспівали......)
ну Москвічі мене не поперли....музика -гуд...а от поведінка чісто гівно....проізношенійе їх пратсівне)матюки во всі сторони)таке....
чуть не впісялась зі сміху коли якась  дефачка,почувши як "красномовно " расгаварівают ммосквічі,вилізла на стульчик іі кричала"-ета ах=йеная група!!" :out2: ....
ХУЧІ кльово відлабали....особливо попер анегдот про диню)  :lol: ...
н44,"чєрєпашкі ніндзя" це ваще калбаса!!!....
ото лишень занадто тепленько було в залі.......
і ой клятий нумер з руки два дні відмивала....агій!!! :crazy:
карочє....всьо було хорошо! :bravo:

0

47

4ебурашка написал(а):

чи то ми на разних концєртах були чи шо...??

ну ми тусєлі в кабаку " Красний Актябєрь" там свая тусовка )))навєрноє ми билі в разних мєстах _))))

0

48

Прикольненько тут у вас. Товарищ Шахматист не обманул:))

Отредактировано Александр (24.1.2008 11:05:13)

0

49

И вообще, что такое Кекша?

0

50

Александр написал(а):

что такое Кекша?

:rofl: вот шо такоє КЄКША)))))))))))))))))))

0

51

хахаха...жесть..)))автари в кажанах..)))добре шо вона на районі більше не зайоубє..))

Отредактировано Rock'n'Rolerblader (24.1.2008 14:00:25)

0

52

та нормально все було... я взагалі прийшов просто потусоватись, бо панк не люблю (верніше люблю, але зовсім інший).  А то що звук був галімий, то в Автографі він рідко був нормальним (один раз нормальний звук був, коли грали Тіні, Коматоз і УБ). 
Patlatui
а чим тобі металісти не подобаються? Що вони тобі поганого робили? Ти ж сам казав що вони до тебе не дойобувались. Та й на рахунок скінів теж нічого поганого не можу сказати. То що вони музикантів факали, це звичайно не добре, нехай самі спочатку спробуюсь щось зіграти,  але з ними я нормально спілкувався. А то що вони дойобувались до тебе, то може це причина не в них а в тобі?
А взагалі все прикольно було

0

53

Скіни до всіх дойобувались, то що причина в усіх? Зато скіни дуже хороші люди, добрі, пацифісти)))))))))
То просто всі люди своєю поведінкою вимусили їх всіх факати, штовхатись, кричати всяку фігню. клас...

+2

54

wonder
ну незнаю як до всіх... я такого не бачив...
ти не подумай, я ні в якому разі не вигороджую скінів, але я не замітив, щоб вони робили щось таке вже надзвичайно погане. То що вони вас факали коли ви виступали - це звісно погано, але в основному то всі люди вас сприймали нормально, так що не варто звертати увагу на кількох дебілів, які кричать всіляку фігню

0

55

Скiни на пасанiв наiджали це бля непорядок народ треба приймати мiри а то якщо дорватися то можуть полягти............................................................ жалко буде!!!

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Сейшони,кунцєрти,тусовкі » 19 січня 2008, БКТМ "Автограф", ***шNU-rock 4***