Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Пропозиції та Зауваження » Питання к вєрховному сАвєту


Питання к вєрховному сАвєту

Сообщений 41 страница 60 из 76

41

Він повернеться!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Чекайте!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

42

UFOs написал(а):

Адміністратор форуму УФОс залишає цей форум на нєапрідєлєнний період в зв*язку з відсутністю доступу до інтернету...я не думаю, що форум Гурту помре і буде жити навіть під час відсутності адміністратора, модери є!!! За старшого залишаю форумчанина БЕД БАННІ та КОЛДа...
            ...старому УФОСу потрібно відпочити, злітати на Марс до дому. Я вважаю що розпитування причин будуть не коректними з вашого боку  як казав Тєрмінатор...АЛ БІ БЕК))))
            або як каже Анаї Чмоки в ЩОКИ ))))))))))))))))))))

а нахуя було палити карточку  ЛайФ??????

0

43

Garry Peaven написал(а):

Він повернеться!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Чекайте!!!!!!!!!!!!!!!!!!

хуй! він вже давно помер  :rofl:  :D  :tomato:

0

44

Map_Ko написал(а):

бедБані за старшого, а я іго ні баюсь, можна флудіть...

:crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun: бойся мєня!!!!Уфас мнє пєрєдал сваю правую руку,каторая бьйот молнієй!! :crazyfun:  :shine:

0

45

kashTan написал(а):

хуй! він вже давно помер

значить вчора я пиздів з трупом, який наводив парядок в каптьорке, а я то думав, не спроста всьо це
певно Пєтька тож труп....)))))або кібарг-ананіст як мінімум

0

46

Takeandburn написал(а):

значить вчора я пиздів з трупом, який наводив парядок в каптьорке, а я то думав, не спроста всьо цепевно Пєтька тож труп....)))))або кібарг-ананіст як мінімум

:cool:  :crazyfun:  :rofl:

0

47

гагагагагагагагаааа

0

48

Takeandburn написал(а):

значить вчора я пиздів з трупом, який наводив парядок в каптьорке, а я то думав, не спроста всьо це
певно Пєтька тож труп....)))))або кібарг-ананіст як мінімум

Ага, скоріше мінімум! :D

+1

49

хахахахахаххахаааааа))))))))))))))))))))))))

Garry Peaven написал(а):

Ага, скоріше мінімум!

ну тобі краще знати))))))))))))))))))))

плюс 1

Отредактировано Takeandburn (16.3.2008 12:13:38)

0

50

badbunny написал(а):

:crazyfun: :crazyfun: :crazyfun: бойся мєня!!!!Уфас мнє пєрєдал сваю правую руку,каторая бьйот молнієй!! :rofl: :shine:

Та как жеж он тіпєрь без неё??? а ти как, развє ж ти найдёш прімінєніє етой страшной сілє, которая пожераєт усё???http://gif.vio.ru/01/girl_cry.gif

Отредактировано Map_Ko (17.3.2008 00:09:16)

0

51

Map_Ko
:crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun:

Отредактировано badbunny (17.3.2008 15:41:44)

0

52

)) Ханні айм ХОММММ)))))))
атдихнул нємножко))

0

53

уря...вернулся сірожко)))

0

54

Верховний савет нада приймати насушнi проблеми форуму!!!

0

55

..значит так...хочу высказать свое мнение по поводу форума....

блять вы заебали!!!!!!!!!!! Какого хуя тут дохера модеров и никто не выполняет свою работу....та ж почистите этот старый флуд....эти тупые посты, где одни смайлы и нихера нет......шозанах???? ТУТ БЛЯТЬ СТАЛО НЕИНТЕРЕСНО ВООБЩЕ!!!!! Этот ион засрав все темы нах!!!!! Чесно....я захожу....я знаю, что не я одна такая.....вижу что во всех темах этот ион написал блять всякую херню...лишь бы кинуть смайл и блять скзаать не по теме.....я возмущена очень!!!!! Серый, ьы хочешь, чтоб тут сидели люди и общались...так приложи усилий для того, чтобы форум нормально функционировал и у людей было желание здесь общаться, а не смотреть на этот флуд никому не нужный....и, махнув рукой, выходил с форума.....

я все сказала!

+2

56

Strawberry написал(а):

Серый, ьы хочешь, чтоб тут сидели люди и общались...так приложи усилий для того, чтобы форум нормально функционировал и у людей было желание здесь общаться, а не смотреть на этот флуд никому не нужный....и, махнув рукой, выходил с форума.....

Алєся))) ну на це є модери, які часто на форумі сидять і які мають об*єктивно та конструктивно оцінєвати та чистити)) пропонуєш мені зробити перевибори?...я зараз доречі зайшов в 9 годин на форцм і з своїм ЕСТОНСКІМ інетом лиш роблю шо чисткою займаюся...і флуд треба шоб був, але всьо в міру, трохи міра дійсно прорвалася))))

0

57

ненужно перевыборы....ты "засновник" форума....так вот разберись с этим пока все не разбежались....я думаю тут каждый 2й согласится, что здесь уже совсем не интересно становится...

...я думаю мы поняли друг друга...

Отредактировано Strawberry (27.3.2008 23:15:46)

0

58

Согласен со Стравберру.Иона в бан!!!!

0

59

UFOs
можно узнать....почему удалили тему про евреев? :rofl: это ведь хотели в очередной раз выставить их в плохом свете.....так давай те же!!!!!!!!!!!пообщаемся.....в споре рождаеться истина ;)

0

60

cherrygirl
буду вважати шо це твої слова подяки, якшо шось хочеш сказати то каже в реалі, а не сопи в дві диркі, тут немає чого шукати істину, істина вже вчора булапобачена, подальший флуд і розмови не по темі будуть ігноруватися та стиратися.

і ще коротеньке оголошення!

В Зв*язку з недієздатністю модерів, їх буде переобрано або кількість значно скорочена.

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Пропозиції та Зауваження » Питання к вєрховному сАвєту