Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Пропозиції та Зауваження » Питання к вєрховному сАвєту


Питання к вєрховному сАвєту

Сообщений 61 страница 76 из 76

61

ну - ну

0

62

UFOs написал(а):

В Зв*язку з недієздатністю модерів, їх буде переобрано або кількість значно скорочена.

:crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun:

0

63

Особисто мені Вітька не заважає. Я не розумію в чому проблема. Все ок!

0

64

нууу....люди,якщо  вивважаєье,що так легко форум тримати   і  цю всю фігню чистити серому то ви глубако ошибаєтесь))у  самого був форум)0так цен таку хайня)серьога,продай прова перховного адміна камуто і  забий))) :writing:

0

65

а от я повністю з годен зКлібнікай!бля заходиш на форум і бачиш сука кождний розділ кожна йобана темка забита постами Іона тіпа "це круто!правільно!да мужикі" або вопше тупо його смайлами!і я кажись був можером але якшо я то зітру то буде неповага і тіпа всє абідяцца как ето я посмєл!але насправді сидіти і перегортати тисячі постів Іона шоб побачити чийсь інший зовсім нецікаво!..умних мислєй (або хатя би остроУМНИХ) поменшало,лишився тіки флуд тіпа "всьо правільна,паддєржую" і постійне якеь незрозуміле срання ізза якихось євреїв і прочей хуйні!..

0

66

Гуф написал(а):

постійне якеь незрозуміле срання ізза якихось євреїв

чувак,вони не якісь ;)  я тебе добре розумію,шо тебе заїбав уже весь цей срач,як і кожного з нас....просто є люди яким це в кайф і роблять це спіцом... :)

Гуф написал(а):

прочей хуйні!..

а прочєй хуйні завжди хватає..... з якою тре боротися :cool:

Отредактировано badbunny (29.3.2008 12:14:02)

0

67

ADMINI!!!
Bante vseh gidov,poka oni ne zabaneli vas...

0

68

Ніхто нікого тут бля не буде банити!!!!!!!!! шо це на вас всіх найшло??? всім ми різні з своїми характерами і замашками, хіба це складно зрозуміти? особисто я не бачу взагалі потреби як такої в бані, тощо...всі висловлюють свою думку..навіть якшо комусь здається шо то не в тєму...я вас не розумію :(

0

69

Alone Moon написал(а):

poka oni ne zabaneli vas...

я б тя сука и не тока забанил :cool: :crazyfun:

Отредактировано badbunny (31.3.2008 15:54:15)

0

70

badbunny написал(а):

чувак,вони не якісь

блядь може для тебе вони не якісь,а мені вони по барабану і не хачу ту хрень читати на форумі ні про них ні тим більше про укрїнців чи інші нації!

ви нє падумайтє,я не за бан!я за воздєржаніє!..))))))

0

71

Народ,а можна якось вимкнути цей пратівний звук,що лунає кожен раз як заходиш на форум?бо я так колись інфаркт ортимаю.

0

72

Гуф написал(а):

а от я повністю з годен зКлібнікай!бля заходиш на форум і бачиш сука кождний розділ кожна йобана темка забита постами Іона тіпа "це круто!правільно!да мужикі" або вопше тупо його смайлами!і я кажись був можером але якшо я то зітру то буде неповага і тіпа всє абідяцца как ето я посмєл!але насправді сидіти і перегортати тисячі постів Іона шоб побачити чийсь інший зовсім нецікаво!..умних мислєй (або хатя би остроУМНИХ) поменшало,лишився тіки флуд тіпа "всьо правільна,паддєржую" і постійне якеь незрозуміле срання ізза якихось євреїв і прочей хуйні!..

ОСЬ ЗА ТАКУ ХУЙНЮ Я Б ПОКАЗАВ ГАЗОВУ КАМЕРУ БАГАТЬМ I НЕПОЖАЛIВ ДА НЕМА ТАКИХ МОЩНОСТЕЙ У НАС I ХУЙ КОЛИСЬ БУДЕ СУКА IБАНИ ПОЧАЩЕ НА ФОРУМ ЗАХОДЬТЕ ТА ДИВIТЬСЯ НА ДАТИ ПОСТIВ А НЕ В ОЧКИ ДУПЛIТЬСЯ ДАЛЮАЙОБIВ КУСОК!!!

0

73

KeithMoon написал(а):

Народ,а можна якось вимкнути цей пратівний звук,що лунає кожен раз як заходиш на форум?бо я так колись інфаркт ортимаю.

знизу в ЧАТІ ФОРУМИ ВИМКНИ ЗВУКИ;)

badbunny написал(а):

я б тя сука и не тока забанил

якшо ти писав недавно шо тобі похуй на українців і на національності то не ШИПИ ;) )))

IoanIliesky
Вітя не звертай уваги :) я нікого не збираюся банити і на МІСЦІ МАКАКА дивлюся неопереджено на ситуацію не віддаючи комусь і не керуючись власними симпатіями...порядок буде тільки в справедливості та неопередженості :)

ще питання?

Якшо немає питань то на цьому тижні всі бездієві мадери та НЕОПЕРЕДЖЕНІ будуть....хтів написати вбиті, але просто зняті з пасад ))))))))

0

74

Спростовую iнфу для обдарованих нiкому невобразу але якби частiще заходили булоб краще!!! Тим паче що дохуя тем стоять мертвi,бiльше того я незаходжу давно i до мене приебались за просто так!!!

0

75

Гуф написал(а):

не хачу читати на форумі ні про них ні тим більше про укрїнців чи інші нації!

чувак, в цьому я з тобою згоден на всі 100 пудоу :stupor:

UFOs написал(а):

якшо ти писав недавно шо тобі похуй на українців і на національності то не ШИПИ

да,мені пох на національність....но мені не пох на того ублюдка :crazyfun:

UFOs написал(а):

на МІСЦІ МАКАКА дивлюся неопереджено на ситуацію не віддаючи комусь і не керуючись власними симпатіями

так так....пане я вас розумію :crazyfun:

Отредактировано badbunny (1.4.2008 16:20:58)

0

76

badbunny
ні, нажаль не розумієте ;) )))))
П.С. зайду вечерком сюда наведу парядак, заодно теми пастворюю і смайли може повтикаю))якшо не буде впадло)))

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Пропозиції та Зауваження » Питання к вєрховному сАвєту