Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Все для Лабуха » Басло


Басло

Сообщений 21 страница 40 из 74

21

KeithMoon
файно дякую, зараз гляну)

0

22

Басло Брем Стокеру, яке досталося за безцінь і яке не може не зачарувати))ну прийнаймні мене)))
звук кожної гітари в мене з чимось асоціюється, музло я дуже сильно люблю..така специфіка звуку..мммм......мені деколи нагадує роботу наглого двигуна Савдеповского ЗІЛу, але це одна з асоціацій, хамбекєр і його звук мене рве на каку..ммм...мммм))))

0

23

Да повезло пацанам.На шару ТАКЕ басло!

0

24

KeithMoon написал(а):

Да повезло пацанам.На шару ТАКЕ басло!

ета здєлка столєтія))))треба в книгу рекордів Гінесса))))))

Вчора по пяні зайшов десь в 3 часа ночі до Карми на рєп базі))взяв басло шото джемнули, а мене перемкнуло шо то Музло, а потім думаю, нє ..джаз бас...а потім втикаю Скваєр...думаю точно...йду спати))))) :D

0

25

UFOs написал(а):

Вчора по пяні зайшов десь в 3 часа ночі до Карми на рєп базі))взяв басло шото джемнули, а мене перемкнуло шо то Музло, а потім думаю, нє ..джаз бас...а потім втикаю Скваєр...думаю точно...йду спати)))))

да,чувак ти памєшался!))))мені теж по пьяні іноді здається шо у мене Рікі а не срана Йолана))

0

26

UFOs написал(а):

Басло Брем Стокеру, яке досталося за безцінь

а за скіко?))

0

27

вроді 250грн...

0

28

Cold написал(а):

а за скіко?))

KeithMoon написал(а):

вроді 250грн...

)))пісєц , нє?))))таке вєсло тяне від ..... ;) до 250 + ще один нуль ( в американських рублях звісно, в єуріках ще пахлєщє) і не є кінцевою ціною ;)

0

29

повєзло пацанам,тіки нах воно їм.вони ж не лабають таке йобнуте як 2пва))))

0

30

KeithMoon написал(а):

вони ж не лабають таке йобнуте як 2пва))))

:D підїбнув))))))))

ну так необовязково лабати таке як в 2пва чи як в когось іншого :) хоча інструмент дійсно повинен відповідати стилю...я про звук ане про зовнішність)))але є особисті смаки в людини і вподобання і я скажу трохі нагло, але і на Монні Лізі можна написати жирним шріфтом слово ХУЙ!!))))))))))))))))надіюся смисл слів і думки не всі паймут))))

0

31

UFOs написал(а):

підїбнув))))))))

нє,це камплімєнт)))
найркащі басисти мілєніуму(за опитуванням в якомусь там журналі):

0

32

бля,ніхуя не видно.
короче список такий:
1.John Entwistle
2.Paul Maccartney
3.John Paul Jones
4.Jack Bruce
5.Jaco Pastorius
6.Flea
7.Noel Redding
8.Mark King
9.Krist Novoselic
10.Lemmy
11Sting
12.Stanley Clarke
13.Mani
14.James Jamerson
15.Duck Dunn
16.John Deacon
17.Nathan East
18.Chris Squire
19.Phil Lynott
20.Tony Levin
21.Nicky Wire
22.Roger Waters
23.Pino Paladdino/Geezer Butler
24.Paul Mcguigan
25.Peter Hook
26.Chares Mingus
27.Bootsy Collins
28.Steve Harris
29.Andy Fraser
30.Bill Black
31.Bernard Edwards
32.John McVie
33.Mike Dirnt
34.Kim Gordon
35.Danny Thompson
36.Billy Sheehan
37.Mike Mills
38.Jet Harris
39.Alex James
40.Mike Watt

12

0

33

KeithMoon написал(а):

бля,ніхуя не видно.

бля, я не згідний з цим списком і взагалі з такими списками, фігня це всьо...:)

0

34

я також не згідний, список досить своєрідний і не відповідає дійсності,як на мене

0

35

хм не знаю , я од того далекий, но хорошу музику люблю

0

36

Ну я сам не знаю по яким критеріям створювали цей список. Деякі кандидатури порадували,деякі здивували... В принципі кожен басист з цього списку і не з цього списку є значимий,хтось більше,хтось менше.Дійсно, це фігня в принципі,просто виклав.думав цікаво буде почитати)

Отредактировано KeithMoon (2.1.2008 16:32:34)

0

37

Мда  та хуйня то всьо, головне шобб музон був прикольний

0

38

KeithMoon написал(а):

Ну я сам не знаю по яким критеріям створювали цей список. Деякі кандидатури порадували,деякі здивували... В принципі кожен басист з цього списку і не з цього списку є значимий,хтось більше,хтось менше.Дійсно, це фігня в принципі,просто виклав.думав цікаво буде почитати)

Cold написал(а):

я також не згідний, список досить своєрідний і не відповідає дійсності,як на мене

ми якщо б засыли ы ще пару басыл з нами мэсних , то ми б також нехылий список створили, але б напевно скорыше побилися))особливо за те хто буде на 1 місці)))))))

0

39

UFOs написал(а):

ми якщо б засыли ы ще пару басыл з нами мэсних , то ми б також нехылий список створили, але б напевно скорыше побилися))особливо за те хто буде на 1 місці)))))))

Так,це правда)Однак я особистоне можу сказати хто б саме був на 1му місці,хто на другому і т.д.Мені подобається багато басистів,кожен по своєму неповторний.В основному з рок-музики а не з інших стилів.Я насамперед ціную мелодичність,лаконічність,душевність а не техніку і понти,хоча краще щоб це все поєднувалось))
Отож дехто з моїх улюблених:Пол Маккартні,Кліф Бертон,Джон Ентуістл,Джизер Батлер,Джедді Лі,Джон Пол Джонс,Енді Фрейзер,Джиммі Лі,Боб Дейзлі,Руді Сарзо,Джон Дікон,Флі,Кріс Сквайер,Клаус Воорман....
Прошу продовжувати всіх бажаючих)))))

0

40

KeithMoon написал(а):

Отож дехто з моїх улюблених:Пол Маккартні,Кліф Бертон,Джон Ентуістл,Джизер Батлер,Джедді Лі,Джон Пол Джонс,Енді Фрейзер,Джиммі Лі,Боб Дейзлі,Руді Сарзо,Джон Дікон,Флі,Кріс Сквайер,Клаус Воорман....
Прошу продовжувати всіх бажаючих)))))

Стів Бейлі теж молодчага
Стенлі Кларку теж уважуха)))
Вутен нехіло так слепить)))

(мої доповнення  :) )

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Все для Лабуха » Басло