Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Все для Лабуха » Басло


Басло

Сообщений 41 страница 60 из 74

41

ой, забув ще Роба Трухільйо та Ньюстеда(хоча тут зі мною можуть сперечатися на рахунок останнього  :) )

0

42

:) я б добавив тільки Бутсі Колінса...стильний вуйко, живе на сцені, мені це подобається))ну ще й по скромному скажу про Родлжера Вотерса і його закручено і перевернуто хворе психоделічне уявлення музики :) ))що ще додати)0канєшка можна ще з 10 ))але більше я не буду)) :cool2:  :rofl:

0

43

Fender Alien Bass))
спешл для УФОСа))))

+1

44

Cold написал(а):

Fender Alien Bass))

:rofl: бляяяяя....ну зачєм?)))ета удар па маєй патенції)))))))Дякую мен)))+1 ;) ...

П.С. ...ліпота...хочу таку ліпоті, але подлєнного Амерікоса))в ремксі є такий Мєксікано...заперли мене такі баси)))Fender Jazz Bass......ееехх))треба почуть собі шото думати))але незнаю чи дві гітари одна до одної не будуть ревнувати))))))

0

45

чувак,6000грн....гониш.,))вона мене також зарадувала)))

0

46

Patlatui написал(а):

чувак,6000грн....гониш.,))вона мене також зарадувала)))

ну так..чим більше радість тим більше нада прабашлять))...я ще до цього всього мрію про акустичний бейс :)...акустика бас - це щось з чимось))

0

47

UFOs написал(а):

.акустика бас - це щось з чимось)

буга..))в гітар про чув його)) :D

0

48

а я собі контрабасло скоро куплю)

0

49

Patlatui написал(а):

буга..))в гітар про чув його))

:D гітар про це одне, а рєал це інше))

KeithMoon написал(а):

а я собі контрабасло скоро куплю)

:) ще треба тобі сігару якусь)))і шляпу маленьку)))

0

50

хм, курЄніє врЄдно для здароффья

0

51

рєбяткі, а як вам така от модель, юзана в далеких 60-х та на початку 70-х, потім вибувша з випуску, а в 2006 занесена до кастомових моделей фендера:

тут можна прочитати про неї: http://en.wikipedia.org/wiki/Fender_VI

по зображенню ніколи не скажеш, що бас)) але таки бас))

0

52

шо 6-струнний шо лі?
я такий бачив у Джека Брюса (Cream) в кліпі Strange Brew (1967),но я думав він прикалується,чи басла не має під рукою)

Отредактировано KeithMoon (17.1.2008 22:40:22)

0

53

KeithMoon написал(а):

я такий бачив у Джека Брюса (Cream) в кліпі Strange Brew (1967),но я думав він прикалується,чи басла не має під рукою)

мало того, John Entwistle з The Who на ньому грав

а ще трохи "бітли" на ньому грали

0

54

:rofl:  6 це гон)))))) 4 струни це норма при якій навантаженівсть на мозок не викликає дизорієнтацій в просторі ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Басло стільне ;)  :good:

0

55

Cold написал(а):

мало того, John Entwistle з The Who на ньому грав

а ще трохи "бітли" на ньому грали

тю,Джона не помічав в компанії цього басла)напевно просто пробував.Як і Макартніч)Любопитно,шо стрій з Мі а не з Сі як в теперішніх 5і6-струнках.корочє,як акустіка дворова,на якій я з пацанами вечорами Круга лабаю)

0

56

KeithMoon написал(а):

як акустіка дворова

стопудово! від баса там хіба шо назва))))

на цій гітарі 6 струна має 0.95, гоніво

0

57

Cold написал(а):

на цій гітарі 6 струна має 0.95, гоніво

мда...понту,хіба шо заради понтів)

0

58

доречі кому треба то можу підігнати відсканерений нотний зошит Флі з його басовими партіями )))) :D
ось приклад) ;)

0

59

Круто чувак!!Це рарітєт бляха!підгони мені плз)а то шо ти виклав,він вроді на 5-струнці лабав,з фільтром  і компрессором)

0

60

KeithMoon написал(а):

Круто чувак!!Це рарітєт бляха!підгони мені плз)а то шо ти виклав,він вроді на 5-струнці лабав,з фільтром  і компрессором)

:D неа, ти промазав))))) ;)
так в мене є в нормальному розширенні, каму нада абращайтєсь па асє, інтим і дестрибюторство можна також пропонувати))))

п.с. ти по нотах і нотному стані можеш оприділяти на який він грав? )))))))))))))))))))))))))))))))))))))) цю партію хоть на балалайкі басовій можна відлабати або на 6 струнному басу ))

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Все для Лабуха » Басло