Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Фільмасі » Останній фільмась,який я бачив/ла...


Останній фільмась,який я бачив/ла...

Сообщений 81 страница 100 из 134

81

"Останні Дні".Дуже грузний і своєрідний фільм.Піздєц на любітєля.

0

82

KeithMoon написал(а):

"Останні Дні".Дуже грузний і своєрідний фільм.Піздєц на любітєля.

100% шо на любітєля...

0

83

Смотрели вчера фильм "Стигмата"....фильм просто ахуеееееннейший...но старый))))) Этот фильм - подобия "Код да Винчи"....кто такое любит - советую....оч классный фильм!

0

84

Мене пре фiльм останiй самурай якмй дивився недавно дуже повчальний та сумний :(

0

85

Дивився "Беги без оглядки" - крутий фільм, драйвовий такий.... потім дивився "1408" по Стівену Кінгу, цікавий сюжет, Кюсак зіграв просто афігєнно  :good: , в деяких моментах очко грало ненашутку  :O.......кароч обидва фільми достойні того шоб їх подивитись!  :bravo:

0

86

Тік шо пудувеуси "Requiem for a dream"-жосткій,пратівний,галімий і класний фільмась одноврімєнно :bravo:

+1

87

ULTRAVIOLET   то прикольний фільм з МІЛОЮ ЙОВОВИЧ

0

88

Сатрели "Дневник Няни" и "Жена моего учителя" - шо один, шо второй фильмы ГОВНО!!!!!!!!!!!!

0

89

Обитель Зла 1,2 дивився вчора ше раз, ото прикольно, всім поклоннікам фільмів про зомбі рекомендую.

0

90

Strawberry написал(а):

Сатрели "Дневник Няни" и "Жена моего учителя"

точно кієта парнушкі :bravo:  :lol:

0

91

а я дівілси "обітель зла 3"жесть...а ше вчора "Гаррі поттера 5"))))))))0

0

92

badbunny написал(а):

Тік шо пасматрєу фільмась "Спізділі"  :D   крутий мля фільмась...наржауси харашо... :good:

Ддаааааааааа, Гай Річі вааащє ГАД!!!
Усі його фільми мене пруть, окрім "Револьвер" - тут він перемутив

А ще схожі є російське "даже не думай" 1 і 2 - тож клове...

0

93

badbunny написал(а):

точно кієта парнушкі

...я думала ты не поймешь)

0

94

Patlatui написал(а):

а я дівілси "обітель зла 3"жесть...

:D Жесть? чогось в кінотєатрє ми ржали з цього фільмася)))))

0

95

UFOs написал(а):

чогось в кінотєатрє ми ржали з цього фільмася)))))

бо там всі варони папалілісь... :bravo:  :lol:

0

96

подивився естонський фільм "Клас".... дуже сильний фільм, знятий по реальним подіям.....

0

97

"Войны Динозавров" чи то "Войны Драконов",,, короче в оригіналі то пише як "D-WAR _ Dragon wars"
Вообщем тыки спецефекти, в остальному - херень повна!!! сюжет недодуманий,,, я элэ додивився...

0

98

Втикав фільмась "ПРІГАВАРЬОННИЄ" . Мені сподобалося, такі сексуально накачені там зекі є )))ммммм))))))))

0

99

Піла 4 то жесть))впринципі як і всі попередні частини...хоча зі смислом)

0

100

UFOs написал(а):

Втикав фільмась "ПРІГАВАРЬОННИЄ"

ага...сьоня тож заценіл....нормальний фільмась :)  ....но как всєгда амєріканєц там всєх к ібіням пєрєбіл :D

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Фільмасі » Останній фільмась,який я бачив/ла...