Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Фільмасі » Останній фільмась,який я бачив/ла...


Останній фільмась,який я бачив/ла...

Сообщений 121 страница 134 из 134

121

Map_Ko написал(а):

Дааааааааа чувак, то дійсно гавно...

Біо Вульф також не далеко пішов вперед ))))

0

122

UFOs написал(а):

Біо Вульф також не далеко пішов вперед ))))

і то тоже правда. Ідёт по наклонной соврємєнний кінєматогрофф...

0

123

"Самый Лучший Фильм" початок був прикольний,,, падівілса весь і поняв, шо якщо ти в тверезому стані, то дивитись нічого, хоча момент про двісті тисяч сто мене дуже попер

Отредактировано Map_Ko (3.2.2008 21:53:56)

0

124

Сильний фiльмась Останiй Самурай дивися вчора життева тема!!!

0

125

сотрели фильм "ЙА ДАЛБАЕБ" .. ой...смотрели фильм "Я легенда" - фильм, как мне показалось, полный аналог Резидент Ивл...хуевый конец, но прикольное начало)))

а еще смотрели в кино "Самый лучший фильм"...суперский фильм....всем советую..приколов немерянно)))))) СУУУУПЕР!

0

126

Strawberry написал(а):

"Я легенда" - фильм, как мне показалось, полный аналог Резидент Ивл...хуевый конец, но прикольное начало)))

ну я б так не сказав...зовсім різні фільми.....якшо в Резідент Івл тупе мочілово зомбі-даунів , то тут все набагато оригінальніше і цікавіше....тут головний герой більше бореться сам з собою ніж з тими упирями....він тут як справжня людина, яка боїться, а не супер мен.....і взагалі на мою думку тут проведені якісь паралелі з реальним життям....коли ти один а навкруги одні "заражені".... але кінець і справді трохи підкачав.... можна було поцікавіше зробити.... а так фільм досить класний... :)

0

127

Дивився фільм " Мисливець на прибульців " ккккууууууууульний фільм, такі жанри я просто обожнюю! :)

0

128

"де жа вю" дуж спадобалось, тіко ніяк додивиться німагу...

0

129

Дуже кульний фiльм "Спорт Лото 82" Ех.... часи!

0

130

Подивеуси "самий лутший фільм" (ілі как там)..кароч хуня :no:  :canthearyou:

і пасатрєл "Татуіровщік" тіпа курва шота пад ужас закасілі.....но фільмась нічо так...пра Татуіровщіка :crazyfun:

0

131

"Тіпа крутиє легавиє" - гггггггггг
"крутая Джоржия" - про життя
і якесь третє, не пам'ятаю гг

0

132

дошлі глаза і до "чужой протів хіщніка (реквієм)" - муть рєдкая
шо я увідєл

аварія,, новая раса монстрав, послал другу сігнал, он прішёл мстіть, всє б'юца, еті етіх убівают, тє тєх убівают, в того стріляют, всєх взривают, "люді не готови до такого оружия"...конєц фільма, тітри не до конца... http://gif.vio.ru/05/rain.gif

0

133

Я легенда
... :canthearyou:

0

134

"American PIE" останній шото там про абщагу, думав шо така ж херня як і 4, 5-та часті,,, а нє, ні прошо не думая додивився даканца...
ААААААААААА, сіські... http://gif.vio.ru/06/yahoo.gif

Отредактировано Map_Ko (2.5.2008 00:30:16)

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Фільмасі » Останній фільмась,який я бачив/ла...