Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » СубКуЛьтУри » Punk's Not Dead!!!


Punk's Not Dead!!!

Сообщений 21 страница 26 из 26

21

KeithMoon написал(а):

у нас справжніх панків нема.в їх першоджерельній іпостасі.

Ну чо, були, але останній екземпляр тимчасово в Одесу уїбав :D

хельга написал(а):

не наши панки признают только гады!!!!!!!!!ну кеды это облегченный вариант на лето))))но все же летом из гадов вылазить не хотят!!!))))

таааа, бля ті гади - зара мало не кожна друга молода людина їх носе - це як дрес-код, глобалізація така собі..

KeithMoon написал(а):

бля всіх панків би підстриг,замочив,дав пизди і утопив би в параші!!!!

о да братуха псують культуру нашу культуру високу! ше й мови нормальної не розуміють - ти їм кажеш "та ж пістрижіться, вдягніться у нормальний костюм спортивний і живіт по-людськи, по панятіям", а вони у відповідб - "нє-ф". Як таких не мочити?! :tcc:

0

22

Дуже обмежені погляди на панківську субкультуру тут висловлюють. Кеди, ірокези, шмотки - то все фігня і використовується скоріше як символіка, як відображення стилю життя. А субкультура панка - в першу чергу ідеологія (як не дивно звучить), нонконформізм, або, простіше кажучи пофігізм. І це не означає, що треба тинятися по підвалах, заливати в себе тони пива, а через пару годин повертати їх назад у трохи іншому вигляді. Панк - це неприйняття норм і правил, нав'язаних стандартів і суспільної думки. "Так правильно, так прийнято, це непристойно, ти повинен...." Невже вас не напрягають ці фрази?
  А на рахунок того, що панків у Чернівцях немає, абсолютно згідна. Панки були в Британії, в Штатах, але давно, ще коли нас на світі не було. Десь вони є і зараз, проте особисто я не знайома з жодним панком.
  І, нарешті, вся ця псевдо-панкота, якої у нас повно - не більше, ніж просто чудернацько вдягнені люди з пивом в руках. Це просто самовираження, бажання виділятися. А прагнення робити все як завгодно, тільки спеціально не так, як інші - той самий конформізм, лише з протилежним знаком.

0

23

nIR1a написал(а):

Панк - це неприйняття норм і правил, нав'язаних стандартів і суспільної думки.

ну якщо керуватися цією тезою, то не тільки панк із субкультур є протестом)

0

24

nIR1a написал(а):

Панк - це неприйняття норм і правил, нав'язаних стандартів і суспільної думки. "Так правильно, так прийнято, це непристойно, ти повинен...." Невже вас не напрягають ці фрази?

)))) знаю я пару людей, які відморожені і я люблю тих людей і вони не панкі )))чи варто їм стати панками бо тільки панк так себе веде ? фігня це всьо, субкультури - це нічого іншого, як форма самовираження і з поведінкою це не повязано ))) хоча дехто вже під одяг наприклад слухає музу і поведінку специфічну вклинює ))))

кожному своє ;)

а на рахунок шо панк - це протест, ну то подивися проти чого наші панки рпотестують ;) проти підвищення цін на секондах хіба шо )))))

+1

25

UFOs написал(а):

проти підвищення цін на секондах хіба шо )))))

+1 ))))))))))))))))))))))

0

26

Це то точно, наші місцеві панки не переживуть високих цін на хендовські шмотки. Засмучує лише те, що цей умовний поділ на субкультури зараз відбувається переважно на основі зовнішнього вигляду. Хоча мені взагалі не подобається розкладати людей по поличках в залежності від того, хто як виглядає і хто яку музику слухає. Кожна людина - індивідуальність, кожен сам обирає власний стиль життя.

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » СубКуЛьтУри » Punk's Not Dead!!!