Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » Що ви сьогодні зрозуміли?


Що ви сьогодні зрозуміли?

Сообщений 41 страница 60 из 469

41

Свинство це пиво жрати на парi та сидiти на парах з перегаром що попа просто. А iсти це таке) природа кличе.

0

42

сессия на носу, а диплом весит в воздухе.....

0

43

бабок нихера нема,все пробухал

0

44

що срака нам усім буде..)))))апакаліпсіс буде через тиждень..)))   ..Гомер сімсон :D

0

45

зрозуміла що хоч інколи не завадило б відкривати зошит з конспектом :crazy:  :lol:

0

46

cherrygirl написал(а):

зрозуміла що хоч інколи не завадило б відкривати зошит з конспектом

:D Фаінка,головне його мати

0

47

badbunny написал(а):

Фаінка,головне його мати

так і знала шо хтось це напише :rofl:  :rofl:  :rofl:

добре....уточнення:мався на увазі зошит одногрупників-відмінників :P

0

48

cherrygirl написал(а):

добре....уточнення:мався на увазі зошит одногрупників-відмінників

:D або ксерокс їхній тєтрадкі

0

49

я вже Юрі це писав і тут напишу))я сьоня дивився фільм і на підсвідомому рівні думав...все мінливе в житті, люди не виключення і чомусь мінливість стає фактором якихось рішучих дій або навпаки протидій...фак...тоді мимоволі задаєш собі запитання, мінливість це зміни чи це і є той рух вперед...бля...не можу більше думати я ітак дурак мені думати багато не можна))))) :crazy:

0

50

UFOs написал(а):

...бля...не можу більше думати я ітак дурак мені думати багато не можна))))) :crazy:

Багато думати напряжно тому лiпше не думати голова не болить i тобi добре!

0

51

зрозуміла і впевнилась в тому, що і досі у мене в душі живе одна людина.......хоч і кажуть, що час лікує але мені він щось нічьо не вилікував.....сумно....важко.....болячи....

0

52

бля я сьогодні зрозумів,що я хуйовий футболіст.Чи це ті гопєри, з якими я грав,професіонали?...

0

53

KeithMoon написал(а):

Чи це ті гопєри, з якими я грав,професіонали?.

с німі паастарожнєй :D ,а то ані могут мяч зубамі прокусіть :D

0

54

Я сёдня пойняв шо пахудєл... страшно...

0

55

я щойно поняв шо хочу срать!!!бля.....

0

56

нУ ФУ ЯКИЙ ТИ НЕ КУЛЬТУРНИЙ ТРЕБА БУЛО НАПИСАТИ ЩО ХОЧ ПАКАКАТЬ!

0

57

Я сьогодні поняв шо гражданін IoanIliesky- псих,який не вилазить з цього форуму і кожен день лишає тут по 100 повідомленнь.Ти секретний агент ФБР,признавайся,я тебе розкусив!!!

0

58

Так так я з уфосом напару агенти! :D

0

59

Я зрозумів шо ашки під золотий дуб - то гуно... :D  :P  :fuck:  :beer:

0

60

зрозумів шо я наївний ублюдок....і від когось ше шось вимагаю.....зрозумів бля шо я людей просто заїбав.....зрозумів шо я і сам себе заїбав....зрозумів шо я більше нічого не хочу.....

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » Що ви сьогодні зрозуміли?