Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Спорт і Екстрімчік » Канькі =)


Канькі =)

Сообщений 1 страница 20 из 101

1

Каталсо всєголіш 2 раза і оч понравілось :yahoo: Тєрь замість того шоб каждий дєнь піва піть,буду хадіть на каньочкі :good: а там уже і піво :D Рєально панравілось ^_^ завтра іду апять убіватса ап льод :yahoo:
А ви умєїтє катасто? :)

Отредактировано badbunny (11.12.2007 21:58:50)

0

2

badbunny написал(а):

А ви умєїтє катасто?

дааа...ми вміємо катацО) катаюси з того часу,як каток в нас відкрили) ^_^    круче всього туди іти після 9 вечора))) :rolleyes:

0

3

я єшчо в дєтсвє на каньочках катався..:) якшо хтось знаю на южці є такий горб..там де стадіон Лєгмаш бувший, і тако до озера він.. ото по тому горобви на коньках по трамлінах катався... :)) зараз би фіг напевно там зїхав..ах, дєтсво..) але зараз не дуже люблю коньки..ролли круче..)

0

4

Ну нафiг треба якось пiти подивитися там по сто грам випити кажуть там добре по сто грам накатить :D

0

5

я не вмію але думаю навчитись
разок пробувала, весело по-моєму було ^^

0

6

я теж не дуж вмію :lol: але мене пре :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

0

7

Ну тут така агiтацiя всеж надо пiти!!!

0

8

IoanIliesky написал(а):

Ну тут така агiтацiя всеж надо пiти!!!

канєш Вітьок!!! :yahoo: ти мусиш піти!!! :yahoo: тобі має сподобатись :yahoo:

0

9

Тооооо ВАРЄЄЄЄЄЄЄЄЄ ккрууутттттттттооооооооооо..... :yahoo: хоча яя думаю шо до утра ат пабой нє доживу  :) :D самоє большє боліт локоть і косточка возлє копчіка :crazy:  :D колєні нє шітаю :D

0

10

МИ сьоня далі ЖАРУ :yahoo: Фаінка,вибачєй шо нє удєржал :D ,єшьо і пасмєл на тя завалітсо :D ,но маї локті чучуть умягчілі падєнія :D але головкою ап льод це всеодно нє харашо :D  :yahoo:

0

11

badbunny написал(а):

самоє большє боліт локоть і косточка возлє копчіка

а мені голова дуже болить :crazy:  :D а завтра то ваще певно буде усе боліти :D

0

12

cherrygirl написал(а):

а мені голова дуже болить

Вибач... :(  :D ....Фаінка,ну ти ж зі мноу ше будеш кататси?Правда? :yahoo:  :D

0

13

Кста...хто хоче субі таку ВАВУ :yahoo: ,ідьомті с намі на каток.... :yahoo:

0

14

badbunny написал(а):

Вибач...    ....Фаінка,ну ти ж зі мноу ше будеш кататси?Правда?

буду Валєрік, буду))))і будеш мене на поворотах зі всієї сили тягти так шоб я кричала на весь майданчик, і розганятись будем)))от тільки головка заживе....і зразу підем зноу розбивати її :rofl:  :rofl:  :rofl:

0

15

cherrygirl
:yahoo: УРАААААААААААА..... :yahoo:  :yahoo: Фаінка,я знау шо ти мене смого не покинеш на том злом майданчікє.....Он мєня хочєт убіть :lol: .....А головку більше бити не будем :lol: ,єсть і другіє часті тєла :rofl:

0

16

badbunny написал(а):

єсть і другіє часті тєла

мммммм :rolleyes:  :rofl:  :rofl:  :rofl:

0

17

cherrygirl написал(а):

мммммм

:rofl: Фаінка,а ти шо думала це тобі коники з пластіліна ліпити? :lol:

П.с. єт всьо харашо...  :) ...Но у мня рука ліш на палавіну сагінаєтса %)  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo: і спінка вся поцарапаная будто я занімалса бурним Сєкасам :lol: ...ну нічо.....до свадьби заживьот :yahoo:  і твоя головка тожє,Фаінка :rose:  :yahoo:  :rofl:  :rofl:  :rofl:

0

18

badbunny написал(а):

Но у мня рука ліш на палавіну сагінаєтса

ого :O не гони!!!

0

19

Ну попа хочу острих ощущенiй тут чели придлагали культурно вылiчить 2 рази до смертi але надо попробувать i на коньках :D

0

20

а я не вмію кататися((( в мене колись були коньки десь в 5 років і мене заставляли на них кататися то я їх закопувала в сніг і тікала. от така дура і не навчилася

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Спорт і Екстрімчік » Канькі =)