Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Література » Гарі Потер


Гарі Потер

Сообщений 1 страница 20 из 27

1

я не читав ету кнігу, але діточки вже прям помішалісь...цікаво і шо їх так закалдовує ця книга...невже колобок або попелюшка їх не вставляє)))

0

2

я колись тоже читала, ще коли в школі вчилася і знаєш кльова книга, треба ще раз почитати))

0

3

:crazy: мені здається шо це якась хвороблива тяга до цієї книги %)

0

4

Не книга туга менi не дуж понравилась туфта!!! Але хтось на нiй позшибали харошi грошi а це для когось дуже нормальна справа!!!

0

5

перша книга, яку я прочитала 7 разів...

0

6

Мене не пре.З цього вже роздули банальний бізнес...

0

7

книга насправді крута!просто не всі зрозуміють глибину і символізм речей!від 7 частини я просто був в ахуї!хотілось собі раздалбать чєрєп в формі шрама-блискавки і лєтать на мітлі з палочкою!книжка просто зачаровує!класнюча книга!

0

8

з цього всього роблю вичновок, що дали продукт орієетований на певну вікову групу населення, який пішов на ура ( секрет фірми в такому попиті, але я думаю фішка тут є ;) )...хммм...

доречі автор книжки є сатаністкою памоєму :crazy: і мені дуже здається що тут є фішка психологічного впливу.

0

9

да блядь!яка вікова категорія УФОс???нехуй блядь розвивать цю дискримінацію на грунті дати народження!і там дуже мало взагалі сатазму,демонології і т.п.!просто це символи розумієш???це не є блядь сказка про ельфів гномів і прочу хуйню яка там валитсья і так далі!це набагато більше і глибше!

0

10

Гуф написал(а):

нехуй блядь розвивать цю дискримінацію на грунті дати народження!

:D ну я наприклад цю книгу не чітал і не очєнь хочєтса казочькі читати))))))))))))))

Гуф написал(а):

просто це символи розумієш???

неа, мені цього не поняти))

Гуф написал(а):

це не є блядь сказка про ельфів гномів і прочу хуйню яка там валитсья і так далі!це набагато більше і глибше!

ага, це казочька рпо поца з палкою в руках якою він машить і всіх від цього харашо))))) :lol:

0

11

KeithMoon написал(а):

Мене не пре.З цього вже роздули банальний бізнес...

Во правда  :good:  :good:  :good:  :good:  :good:  :good:  :good:  :good:  :good:  :good:
На багатьох людях нажываються а та дура вибачте заслово заробила мiльйони !!!!! :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:
Це пригнiчуе коли отак з людей рорблять скот,ну вцьому самi виннi люди що поробиш!!!!

0

12

че блядь завидно вам прсото шо хтось зробив дещо насправді класне і заслужено отримав гроші?чи може ви їй пропонуєте взять бандуру в рукі і піти блядь співати Гарі потера руськім стєпям сібірі???і якшо вже піздец влом бабкі тратіть то можна в когось взяти і прочитати!я ні одної її книжки не купив і всі прочитав!нармальна!...

IoanIliesky написал(а):

Це пригнiчуе коли отак з людей рорблять скот,ну вцьому самi виннi люди що поробиш!!!!

піздец,чим гаррі Поттер зробив  скот із людей???просто необгрунтовані висловлювання!якшо не хочеться читати - не читайте але нефік гнати!

0

13

Я сказав те що побачив i менi стидно шо ви повелись!!! Це необраза але е багато це сприйняли як образу!! Для мене ця кныга без змiсту але е багато таких авторiв що ця книга сосе тай непитае фамiлii!!!

0

14

:rofl: Знаєте як би Макс сказав?!?! він би сказаві так: " Сраний Гаррі ПОРТЕР, он мнє всю жизнь іспортіл" ))))ПОРТЕР від назви " класного" пива хто не знає ;) )))) :D

IoanIliesky написал(а):

На багатьох людях нажываються а та дура вибачте заслово заробила мiльйони !!!!!

:D шо жабка тебе присанула?)) і шо шо міліони?...фігня це всьо, я тобі скажу шо мульт серіал сімпсони малював і є засновником колишній сміттяр :) от возив дядя собі мусор і малював просто в кайф ;) не обовязково ціль була спланована на гроші, просто дала хароший продукт, який маса гарно заковтнула))ВІтька, йобана в рот, ми ж політ технологію вчили і зараз навіть відтачуємо її :)... ^_^  ;)

Гуф написал(а):

че блядь завидно вам прсото шо хтось зробив дещо насправді класне і заслужено отримав гроші?

%) не все в житті зводиться до грошей ...

Гуф написал(а):

чи може ви їй пропонуєте взять бандуру в рукі і піти блядь співати Гарі потера руськім стєпям сібірі???

:) Ростік, я перш чим шось бзданути , то вивчаю і підходжу до питання різнобічно і багато про цю книгу чого цікавого дізнався, так само як і про письменницю, що мені і дало основу для творення думки і враження...якщо тобі цікаво то Потер, як і деякі прибамбаси були передбачені так званими прароками або писаннями :)...цікаво виходить , нє?))і шо саме цікавіше що багато людей показало свою слабкість. ладно шото я увльокся, скажу тільки що Потер не є твором який несе літературну цінність, як наприклад великі письменникі світові ( не буду перечисляти ;) ), яких навіть в середині 20 ст. записували і перетворювали в сигнал, імпульс і навіть посилали в космічний простір :)  :crazy:

0

15

UFOs написал(а):

шо жабка тебе присанула?)) і шо шо міліони?...фігня це всьо, я тобі скажу шо мульт серіал сімпсони малював і є засновником колишній сміттяр :) от возив дядя собі мусор і малював просто в кайф ;) не обовязково ціль була спланована на гроші, просто дала хароший продукт, який маса гарно заковтнула))ВІтька, йобана в рот, ми ж політ технологію вчили і зараз навіть відтачуємо її :)... ^_^  ;)

Да не за мiлiони вони не головне головне те що на людях бля............................................. деньгi роблять :( Менi жаль людей!!!

0

16

Гуфе якщо що то неображайся я без образ я глибоко поважаю та цiную думку кожного тому без образ i тебе особисто поважаю такщо без образ вибачайте кого образив!!!

0

17

кароче поняв я бля!стар пьори ви хуйові!))))і особінно ти УФОс!!!засрал маю кнігу одну з лююбімих!!!)))))ну не подобається вам гарік сатанінскій.ладна!читайте тоді українське краще!

а нащот передбачення то якась хуйня і містіфікація!я в це не вірю!

0

18

Гуф я сказав неображайся ми тебе цiнуемо як друга такщо вибач якщо що не так!!!

0

19

Гуф написал(а):

а нащот передбачення то якась хуйня і містіфікація!я в це не вірю!

:P НА КАСТЬОР ТЄБЯ!!!)))))))) :rofl:

Гуф написал(а):

кароче поняв я бля!стар пьори ви хуйові!))))і особінно ти УФОс!!!засрал маю кнігу одну з лююбімих!!!)))))

:D да ладно))) :friends: просто якщо переростає це в фанатизм...я баюся за вас, нє хачу шоб ви сталі замбакамі і мені прийшлося вас відстрілювати, як в шпілях)))

0

20

Не ну ти тут уфос перегiбаеш!! :D надо мать фацу :friends:  народ непоймьот!!!

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Література » Гарі Потер