Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Що ми чекаємо від сексу?


Що ми чекаємо від сексу?

Сообщений 1 страница 20 из 33

1

"Жінка може роками жити без сексуальних задоволень, не втрачаючи людської гідності, але не може і тижні прожити без надії на них."
                                                                                                                             Едуард Тополь

Що головне для жінки: гроші, громадська думка, слава, кар'єра або секс? Чого чекаємо ми від чоловіків, і чого чекає від нас сильна половина людства?

Згідно проведеному фірмою по випуску презервативів «Durex» дослідженню, в середньому жителі Німеччини займаються сексом 117 раз на рік (середній світовий показник — 103). Не дивлячись на те, що частота сексуальних контактів в Германії вище середнього значення, багато німців не задоволено своїм сексуальним життям.

Тільки 25% чоловіків і 42% жінок, згідно проведеному опиту, вважають, що займаються сексом достатньо часто. Решта німців бажала б отримати від життя куди більше задоволення, чим мають на сьогоднішній день. Троє з чотирьох німців займаються сексом кожного тижня і 34%, як мінімум, три рази в тиждень. 60% опитаних хотіли б займатися сексом частіше, ніж вони це роблять нині.

я вважаю і для мене особисто це не є головним в житті, але так склалося генетично, що без нього не можливо, але його можливо заміняти чимось.....ну дьорнув і попустило, але кажуть що то не то, але я себе наприклад не обтяжую цим питання аж надто :)Що я чекаю від сексу?..хмм...того, що підійметь 2 людей до небес на крилах кохання задоволення і опистить на землю на імпульсі довіри, щирості, ніжності і відчуття прекрасного...

а що ви завжди чекаєте від цього і що для вас це є і на якому місці в житті?

0

2

ненаю...це для мене не головне....знаю одне....шо довго би обнімауси,бо люблю це найбільше :yahoo:

0

3

badbunny написал(а):

шо довго би обнімауси,бо люблю це найбільше

любиш тертися пісьою об дівчину:?)))))))) :rofl:

0

4

Я думаю шо нормальный пасан не думает токо об сексе, а главное для меня ето чуство еси ево нет то просто секс ето хуйня вот так! :yahoo:

0

5

kashTan написал(а):

Я думаю шо нормальный пасан не думает токо об сексе, а главное для меня ето чуство еси ево нет то просто секс ето хуйня вот так!

:good:

0

6

хельга написал(а):

:good:

Есть же люди которые тебя понимают ет класно  :yahoo: , хотелось б таких побольше :)

0

7

бля я зазвичай очікую від сексу самого сексу,отак нах!

0

8

UFOs написал(а):

любиш тертися пісьою об дівчину:?))))))))

ага :rofl: ..."Галстук" мутіть  :rofl:  :rofl:  :rofl:

0

9

badbunny написал(а):

ага  ..."Галстук" мутіть

:rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl: ппц  :crazy:

0

10

:D дєвчонкі цю тему оминаюють, тільки Хєльга шото напісала і всьо))))стєснітєльні))прально, я тожестіснявся коли цю тему створював)))))))

0

11

Все ж таки є чувіхи, які тебе дико пруть і вражають своїм пафосом, шо й дух не мона перевести, а є такі, при погляді на яких ні про шо крім дикого тваринного траху з голосними криками не подумаєш :)
шо саме цікаве, ці 2 типи тьол взаємовиключні, тобто навряд чи можна поєднати 2 різних почуття - високе з низьким.. :)

0

12

Blue!Oyster!!Cult!!! написал(а):

Все ж таки є чувіхи, які тебе дико пруть і вражають своїм пафосом, шо й дух не мона перевести, а є такі, при погляді на яких ні про шо крім дикого тваринного траху з голосними криками не подумаєш 
шо саме цікаве, ці 2 типи тьол взаємовиключні, тобто навряд чи можна поєднати 2 різних почуття - високе з низьким..

є винятки ;)

+1

13

Cold написал(а):

є винятки

Є, і багато. Це я так, за себе кажу, у мене останнім чаосм диференціація чітка. Бо в основному ті тьоли, шо хочеться тікі "лабзаць" :D , приваблюють лише розмірами і формами деяких частин тіла (фу, яка ж я тварина! :P ) і для годин, проведених під зоряних небом не підходять. А якшо чувіха реально пре, то просто гидко думати про вставляння свого потного воїна світла у таке ніжне і приємне створіння, як предмет твого обожнювання.. :black_eye:

+1

14

Blue!Oyster!!Cult!!! написал(а):

воїна світла

ЛЮК СКАЙВОКЄР, ЕТА ТИ ? ))))))))))))))))))))))))))) :rofl:
Blue!Oyster!!Cult!!!
так ти скажи ліпше шо ти конкрєтно чекаєш від сексу)))))а то ллєш водичьку як на екзамене з анатомії)))))

0

15

конечно,главное чтобы взаимное чувства были у обоих!!!!
а то получается-поигрался и бросил!!!фигня!!!
не понимаю тех девушек которые в первый же день знакомства тащят парня в постель это же низко!!?? :( или парень совсем не прочь!!!

0

16

хельга написал(а):

это же низко!!??

:D ну так 21 вєк всьотакі )))

дааа...взаємність - ето напевно і головна вєщь в цій нелегкій справі)))

0

17

UFOs написал(а):

ну так 21 вєк всьотакі ))

ага,в этом веке хоть на голове ходи,голым,отрежь себе что-нибудь или т.д. никаких ценностей и моральных устоев!!!!

0

18

хельга написал(а):

никаких ценностей и моральных устоев!!!!
0+-

:D це шо за прапаганда Савєтская?)))))) є цінності, але не у всіх, так було і є  :)

цікаво, а секс якось стимулує худіння ? )))))))цікаво чи взагалі можна підкачатися))))))))))) :rofl: правда цікаво ш підкачати))))))

0

19

UFOs написал(а):

цікаво, а секс якось стимулує худіння ?

звичайн стимулює!!!я от бач який худий?Бо дрочу дуже багато))))

0

20

только надо руки чередовать, - а то худой чувак с одной накачаной бицухой  :lol: ...

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Що ми чекаємо від сексу?