Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Свята і Днюхі » З Днем Студента! :)


З Днем Студента! :)

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

Для декого це вже дійсно пачотний і перший студєнтський празнік ;) чєрпакі ;) так тримати, всьо окей, це тільки початок і я хочу вас привітати, билих студентів і начінающіх з цим святом і побажати натхнення, успіхів і не перетворюватися в зажраних батанів ;) Вітаю всіх студентів, насолоджуйтеся студентськими роками бо потім буде дійсно настальгія і туга за цими роками :) Вітаю!!! :)

0

2

Поздравляю всех!!!!!!!!!!!ура!!!!! :bravo:

0

3

Вітаююю :rolleyes: Але чесно кажучи якшо б мені не сказали,шо сьогодні день студента,то я б і не знав :)

0

4

а ще сьогодні день Тетяни, так що, поки не пізно, вітаємо всіх Тань зі святом))

0

5

Cold написал(а):

а ще сьогодні день Тетяни, так що, поки не пізно, вітаємо всіх Тань зі святом))

:) спасибо :)

0

6

Точно, заодно і Таню привітаємо :)

ЁлоЧка
Вітаю з Днем Татяни, хоч інколи і хочеться тебе вбити :rofl:  :D , я жартую )) :D

бля, вже половину студ життя рпойшло, навіть більше...так все скоро минає, що мені інколи страшно стає.

0

7

UFOs написал(а):

Точно, заодно і Таню привітаємо
ЁлоЧка
Вітаю з Днем Татяни, хоч інколи і хочеться тебе вбити    , я жартую )) 
бля, вже половину студ життя рпойшло, навіть більше...так все скоро минає, що мені інколи страшно стає.

и тебе спасибо! у нас взаимная "любовь", можешь теперь уже не париться!

0

8

ЁлоЧка написал(а):

тебе спасибо! у нас взаимная "любовь", можешь теперь уже не париться!

ну в твій празнік любой твой капріз би здійснився, але зараз на годиннику вже наступне число і вибачь Таня, але з Прошедшим тебе  :rofl:
шкода шо не можу поздоровити тебе з днем студента, хоча напевно ним ти була )))але давно то було , нє ? )))років з 10 тому назад )))) :rofl:

0

9

UFOs написал(а):

шкода шо не можу поздоровити тебе з днем студента, хоча напевно ним ти була )))але давно то було , нє ? )))років з 10 тому назад ))))

бля ну ты и пиздюк! я просто не могу! меня это веселит!я еще студентка между прочим умник!

0

10

ЁлоЧка написал(а):

я еще студентка между прочим умник!

:D ого...в твої роки студентка? ))))тебе шо на пару років залишали на одному курсі ? ))) :rofl:

ЁлоЧка написал(а):

бля ну ты и пиздюк

:rofl: хоть твій День вже менув, але мєсячні залишилися і я дарую тобі підйоби й надалі ))))) :rofl:

ЁлоЧка написал(а):

меня это веселит

:rofl: сатрі нє пєрєгрєйся)))

0

11

бля че ты кто мне прикопался?????????????

0

12

ЁлоЧка написал(а):

бля че ты кто мне прикопался?????????????

З прошедшим тебе Днем Студента і Танєним Днем )))))))))))))

0

13

Флудєри,йобані :rofl:
ЁлоЧка
а мнє пасіба в асі нє сказала :evil:  :lol:

0

14

UFOs написал(а):

З прошедшим тебе Днем Студента і Танєним Днем )))))))))))))

спасибо, тебя тоже с прошедшим днем студента... :)

0

15

badbunny написал(а):

а мнє пасіба в асі нє сказала

спасибо большое валерик! :)

0

16

badbunny написал(а):

Флудєри,йобані

:rofl: сказав флудер завєсним голосом ))))))

я навіть пивка не випив в той день ))) ну нічого )свято для емне перенеслося )) :D

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Свята і Днюхі » З Днем Студента! :)