Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Фільмасі » Серіали


Серіали

Сообщений 1 страница 20 из 32

1

Все про Серіали, ваш улюблений серіал :)

0

2

АЛЬФ-однозначно!!! :)  :)  :)

0

3

KeithMoon написал(а):

АЛЬФ-однозначно!!!

да чувак, це мєга класний серіал каторий пакаріл многіє сєрца :good:

Ікс Файли, Вавілон 5, Лєкс, навіть Комісар Рекс ( німці файно замутили :D )....є багато класних...але є такі шо 550 серій мєга стругатні)))))хотя дєвчьонкам нравітсо;)

0

4

Комісар Рекс-кльова шняга,колись давно дивився.Солдати ще нормально,але вони вже палку перегнули.Зараз вже гон.А самий струготний-Нє радісь красівай,по любасу :bad:

0

5

KeithMoon написал(а):

Нє радісь красівай,по любасу

бля а я так і нє одной сєрії і нє пасатрєл :cray:  :D пол жізні ушло кату под хвост.... :D
В дєтствє сатрєл бабскій сєріал "ДІКАЯ РОЗА" :cool2:  :P  :D

0

6

KeithMoon написал(а):

самий струготний-Нє радісь красівай,по любасу

:rofl: незнаю какой пасан з табой не пагодітса :rofl:  :good:

badbunny написал(а):

"ДІКАЯ РОЗА"

:D тепер я розумію відкіля в тебе тих сєнтємєнтів))))

класний серіал був ще Вир Світів))там де кєнт з таким пультом відкривав воронкі і подорожував по паралельних вимірах :good: )))

0

7

а я лублу "Кадетів" і особінно Максімушку Макарова майво любімінькаво!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oups:  :D

0

8

:D да Кадєти це мега руль :D

...помятаю класний серіал Штрафбат...тож непогана шняга :good:

0

9

Да Штраф бат X-Fails Солдати кльвi сереали.

0

10

:yes2: , неzнаю, всі кажуть шо то херня, але просто очеочень мене пре серіал "Друзі" :good: . Самий най дібільноприкольноохуєтітєльний гон. :crazy:  Дивився б усё zhиття. ...беz перерива на сон... :yahoo:  :bravo:  :yes:

Отредактировано Map_Ko (20.11.2007 01:30:17)

0

11

Map_Ko написал(а):

, неzнаю, всі кажуть шо то херня, але просто очеочень мене пре серіал "Друзі"  . Самий най дібільноприкольноохуєтітєльний гон.   Дивився б усё zhиття. ...беz перерива на сон...

чувак,я його теж обожнюю!!!особливо в україньському перекладі коли йшов по 1+1!!!!то воще!..але тепер ніде нема!..((

+1

12

Гуф написал(а):

ле тепер ніде нема!..((

Даа, і то є сумно...
Гуф +1 аднадумцу...

0

13

Я тікі шо Кадєтов сатрєл-крутий серіал!

0

14

Богатые тоже плачут, Моя вторая мама и Санта-Барбара- forever!!!!

0

15

хельга написал(а):

Богатые тоже плачут

:yahoo: +1, де ти таке вспомнила... :rofl:  крутий мега мильний серыал ныпрошо...

0

16

Map_Ko написал(а):

де ти таке вспомнила

о да!!!там еще был Луис-Альберто, Мария и Марисабель!!! :lol:

+1

17

блЯ ДАЛЛАС И НЕЕПЬОТ РУЛЬНИЙ СЕРИАЛ 300 С ХЕРОМ СЕРИЙ ПАРУ РОКИВ ИШОВ :D

0

18

))я когда то просмотрели по ящику все серии Беверли Хилс, Район Мелроуз....Все бабы ведьмы....альф...Не родись вообще....))

0

19

Класний серіал пробиу   ( 10 серій ) " Браття по зброї ", про період Другої Світової, американський дєсант..дуже подобається серіал, надзвичайні спец ефекти, просто дух захоплює, ну і звісно ж гарно передана емоційна атмосфера ... серіал дуже класний :)

0

20

а я иногда смотрю сериал про семейку Букиных по новому каналу...такое хаха ловлю)))

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Фільмасі » Серіали