Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Фільмасі » Останній фільмась,який я бачив/ла...


Останній фільмась,який я бачив/ла...

Сообщений 1 страница 20 из 134

1

тільки шо втикав Green Street Hooligans (Хулиганы Зелёной улицы)....офігєнни й фільмась..раджу всім повтикати НЕ ПОЖАЛКУЄТЕ!!!! :good:

0

2

а про шо фільм?

0

3

Гуф написал(а):

а про шо фільм?

про футбольних хуліганів, про їхні банди і про їхнє мєсіво між бандами))в мене в оригінальному перекладі з нецензурною лексикою)))фільм афігєнний...драматичний навіть..особливо вже під кінець))в одній з головних ролей знімаєсе той пасанчік шо в Властєліні Кольца грау ФРОДО!))) :cool2:  :good:

0

4

Смотрели вчера с Wanted'ом в кино "Елизавета"....историческая эпопея (умно, не?).....в общем фильм классный...интересный....но есть пару моментов реально нудных...поэтому сами решайте смотреть или нет  :gg:

0

5

А я порнуху вчера вечером втыкал...

0

6

Strawberry написал(а):

(умно, не?).....

:rofl: вам полєзно :D  :good:

KeithMoon написал(а):

А я порнуху вчера вечером втыкал...

:D якісь враження є?)) :cool2:

0

7

KeithMoon написал(а):

А я порнуху вчера вечером втыкал...

Бля да скiльки рокiв а ще стоiть?..))

0

8

останній фільмась був Пророк))Мене запер, довго вижидав поки повтикаю фільмась і ща давольний прасмотром ;) :good:  Ніколас Кейдж класно підходить на головну роль :cool2:

0

9

Восход тьмы- думала хороший фильм, а оказался  :bad:

0

10

Ну ето как всегда любят фильмы с красивыми названиями раздуть а выходит как обично га...но!

0

11

якесь кіно вчора вночі по Інтеру втикав,з Галкіним в ролі мєнта,сподобалось,даже спати перехотілось))

0

12

Кульнi фiльми якi знiмають по дакумента трiлера та iнше ше про вону там де стреляють шо пiздец :D

0

13

повтикав фільм "номер 23"...Мені чимось Макса Пейна нагадало))така чомусь асоціація))класний фільм з цікавим і непередбачуваним кінцем :) :) совєтую пасатрєть.

0

14

Школьнiца рулез i не епьот з 2 3 частинами))

0

15

"Козирні Тузи" також прущий фільмак))))кінцівка цікава)))

П.С. ооххх я тут наржався з нациків)))))))))))))))))

0

16

"Тайное окно" с Джонни Деппом)

0

17

UFOs написал(а):

П.С. ооххх я тут наржався з нациків)))))))))))))))))

Шо Iх пiздили?)

0

18

IoanIliesky написал(а):

Шо Iх пiздили?)

:D і це також))вони відморозкі тупорилі, саме більше з них перся))на пролом кєнти валять і пофіг)
дивився Дорога Смерті, чи якось так воно називається, не помятаю назву ))блін..спочатку нудноватий фільм, але середина з кінцем на стільки емоційна, що неможливо не заплакати, дуже сильно сподобався фільм...надзвичайний фільм...з великим смислом.
;)

0

19

Штольня

0

20

хельга написал(а):

Штольня

Єта МЄГАУЖАСССС :rofl:  :rofl:

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Фільмасі » Останній фільмась,який я бачив/ла...