Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Фільмасі » Останній фільмась,який я бачив/ла...


Останній фільмась,який я бачив/ла...

Сообщений 101 страница 120 из 134

101

badbunny написал(а):

....но как всєгда амєріканєц там всєх к ібіням пєрєбіл

шкода шо Рускіх або Українців не було ))))Біфлорус був здоровий))))але куда йому протів амєріканца)))))

втикав фільм Рєалі Кабани ще й з укр. перекладом......їбать))я плакав з сміху в декотрих моментах))))рєальний фільм))

0

102

HitMen кіно в стилі "ідентифікація (і інші там пригоди) Борна" про якихись нам супер вбивць. Тіко вот одна відмінність - про Борна кіна круче...

0

103

гарний російський фільм "концерви" цікавий сюжет, мені сподобався :)

0

104

"Супер Перцы" чи то "SuperBad" :fuck:  :D  :yahoo:  :rofl:  :bravo:  %)  :crazy:  :face:
хм, поржав... більше нічо написати про цей фільмєц ні-ма-гу...

0

105

дивився російський фільм  " Живий ", сподобався, дуже цікавий сюжет :)

0

106

фтекав "Війни динозаврів" така нізкокачіствінна карейська хуйня шопездецнах!

0

107

1408-фільм Стівена кінга втикав, правда цього разу уже бЄз 1715

0

108

Takeandburn написал(а):

1408-фільм Стівена кінга втикав, правда цього разу уже бЄз 1715

вчора по трк Україна?))то по мотивам стівена кінга а не ойго фільм)піздатий воще!!!я як в кіно дивився чудь ні обісралса!!

0

109

...смотрели "Переполох в общаге"....бессмысленный фильм до ужаса....но веселый))))

0

110

втикав фільмась " ВТОРГЕННЯ" ))))фільм так собі а головна героїня класна ))класно зіграла роль)) ща буду дивитися фільмась " Ультрафіолет " з Мілою Йововіч в главной ролі )))класня вона тьотка)

0

111

Бля подивиуся "Green Street Hooligans {Хулиганы Зелёной улицы}" :bravo: ....бля я в шокєєє.....оце пасанкій фільмасьь :good:  ТАК НАДА ЖИТЬ ^_^  :good:

0

112

дивився Готіку...класнючий фільм, головна героїня лапочька і дуже емоційно так грала шо я аж сам повірив шо це насправді відбувається))клясно, мені сподобалося)))

0

113

фтикав "Number 23"!..крутий фільм!..там Джим Керрі грає серйозну роль вперше!..круто палучілось!..але всеодно БВА КРУЧЕ ВСЄХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ХАТЮ ЩЕ ЗАПИСІВ!!!!!

0

114

Гуф написал(а):

там Джим Керрі грає серйозну роль вперше!

та нє...не вперше... він ще грав в "Вечное сияние чистого разума" 2004 року......а "Номер 23" 2007 року....

0

115

Bage написал(а):

він ще грав в "Вечное сияние чистого разума" 2004 року

ага... :good: кульний фільм :good:

Пасатрєл "Казирнує тузи"...прікольний фільмась :good: ....но тєх трі нацика вашє зашибісь ^_^  :D

0

116

Дайшло рук дєло і до "Сімпсани"... :D прікольна шняшка :bravo: ....хорошо ночю пєрєд сном насміяуси :good:

+1

117

badbunny написал(а):

Дайшло рук дєло і до "Сімпсани"...

Чувак, я коли дивився, та за перші 5 хвилин троє трусів помінян, від сміху обісцювався... Спочатку ваащє не хотів далі дивитися, бо боявся шо єсє усё кіно таке саме пруще буде, то в мене трусів не вистачить,,, ні моїх, ні всіх у нашій 5-ти поверховій будівлі мегамікрарайону...

+1

118

В ожидании чуда!!!
про наивную рыжую девочку....

0

119

Дивився  Хітмен )) шото скучновато було  :confused:  :tongue:

0

120

UFOs написал(а):

Дивився  Хітмен )) шото скучновато було

Дааааааааа чувак, то дійсно гавно...

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Фільмасі » Останній фільмась,який я бачив/ла...