Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Чат

Сообщений 1 страница 20 из 39

1

питання стосовно чату та обговорення потрібності чату  ^_^

0

2

Нафєк чат??че аські німа?фтопку адназначна!

0

3

:) хм))ну цікаво було б на форумі ще й між собою в такій атмосфері спілкуватися в чаті...але я навіть не знаю..чи буде тоді форум писатися?!)) :fie:  :swoon:  :D

0

4

UFOs написал(а):

питання стосовно чату та обговорення потрібності чату

я в чатє ліш раз сідєл :) і то на паслєдок всє заіпалі....і я їх  :fuck: .....ну ви понілі :D

0

5

UFOs написал(а):

але я навіть не знаю..чи буде тоді форум писатися?!))

во во....я вважаю не потрібно

0

6

чат можна замутити,але після того,як форум перепригне СН)))) :P

0

7

Patlatui написал(а):

як форум перепригне СН

:O шо за мислі Льоша!!!форум це спілкування насамперед...буш такоє гаваріть, па попі палучіш :P  :gg:

0

8

йому лучше в іпало сразу а точніше в нос і гріндарсом!!!!)))люща я ж тібя лублу!:)

0

9

Чат гавно мильне нафiг його форум Зе Бест.......

0

10

Гуф написал(а):

йому лучше в іпало сразу а точніше в нос і гріндарсом!!!!)))люща я ж тібя лублу

предураг,в мне ніс доси болить((( :black_eye:

0

11

Тодi по попi культурно пльоткой)

0

12

ПОШЛИ ВСЕ В ЖОПУ.....Я ЗА ЧАТ....В АСЬКЕ ВСЕ ВМЕСТЕ ПООБЩАТЬСЯ НЕ МОГУТ,А ГНА ФОРУМЕ ЭТО ДОЛГО....ЧАТИТСЯ НА ФОРУМЕ- ЕТО ФЛУД....ПОТОМУ Я ЗА ЧАТ...БЛЯ СУКА ЦЫГАН.....

0

13

ну ш оя магу сказать )))) хто за чат то підійміть руку )))) мені напрклад байдуже ;)

0

14

:fuck:  :good:
*$_WANTED_$ поднимает руку*

+1

15

badbunny паднімаєт пальчік  :fuck:  і паказуєт *$_WANTEDу_$ :fuck:  :D ......бля чат между сабой фарумчан,тож харашо :)

0

16

badbunny написал(а):

......бля чат между сабой фарумчан,тож харашо

ШАРОКАТСВО ОН ЛАЙН ТУСОЮ, це мєга хохма ))))) отже вирішуйте, як я вже говорив мені всерівно, слово за більшістю, як в розвинутому, демократичному, цивілізованому суспільстві )))

0

17

UFOs написал(а):

ШАРОКАТСВО ОН ЛАЙН ТУСОЮ

ага і ти буш главарьом..БАТЬКАМ :D ..главним шарікам :rofl:

0

18

бля я б не протИ!..але якшо будут ьвсяка пагані люде залазити то буде галімо!..кароч я за!..

0

19

badbunny написал(а):

ага і ти буш главарьом..БАТЬКАМ  ..главним шарікам

йди в Камелі Клюб, там таких юморістів не вистачає )) :D

ну зараз бачу шо ті хто були протів коглато то зараз ЗА ))але треба ще голосів )))треба всі побажання і зауваження взяти до уваги ;)

0

20

ну якшо всы побажання, то я бажаю шоп ты у мене АТСАСАЛ (МАКС)....и у своей бабушки сука,чтоб ты отсосал......и  Алеся сказала,что она тоже "ЗА".....

кароче,бля,без баяна....создаем блок "Чат ТАК!"...делимся...там на опозиции на фсяких януковичей и на цыганоф и на сука конченых,ебаных в рот бед баней......и можно на патлатых емо с хуем на сиськах,который прирос к нижепупку........во всяких грязных уебанов-педантов,которые держут руку на жопе,когда поют...в конченых абрыганов (и просто хороших людей), как например Я (ВОНТЕД)...кстатии могу дать в рот БЕЗВОЗДМЕЗДНО......

ПС. люди которые обидяться на меня за етот пост......пожалуйта...обижайтесь,мне на вас насрать,если вы етого не поняли..МУАХАХАХАХАХАХАХАХА

0