Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Сейшони,кунцєрти,тусовкі » 1 грудня СЕЙШОН В АУТОГРАФІ!!!!)))


1 грудня СЕЙШОН В АУТОГРАФІ!!!!)))

Сообщений 1 страница 20 из 46

1

отже, 1 грудня ( субота ) сейшон в Аутографі...гурти учасники:

Карма
Кардіограмма
Asgard
Кремп
Ірвін
Серцевмий Напад
Breaking Brain Without Aim

Початок сейшону  - 17.00
Вхід - 15 песо :D

0

2

вот так чудєса!!! свєршилось чудо.. :) круто. треба по любому йти... хаха..а після сейшена ще на днюху..йолкі..я не вигрібу.. :)))

0

3

^_^  :good:

0

4

Бля псани нада будет пойтi потусiть мож патлатих нацепляем :D

0

5

о блін)))))то це жесть.,)))))0мої мрії здійснюються)))))гг..бідний автограф)) :D

0

6

:cool2: Канцерт для Реальних пасанов)))Лахам здєсь нє Мєсто в Автографє будєт фієста :rofl:  :rofl:  :rofl:  :yahoo:

0

7

Реальних пасанiв приходять пiздять культурнi всI миряться та дружно потiм пють пиво.

0

8

UFOs написал(а):

Лахам здєсь нє Мєсто в Автографє будєт фієста

откуда ты знаешь эту песню??)))наверно, ты автор слов той песни)))))

UFOs написал(а):

Карма
Кардіограмма
Asgard
Кремп
Ірвін
Серцевмий Напад
Гурт Breaking Brain Without Aim

точно иду :)

0

9

Пацанчіки, сейшон починаеси о 16:00!!!!!!!!!!!
І вхід по 15 грн....
Вот так х....
приходіть та друзів своїх тащіть, а ті хай своїх, а ті своїх.... і т.д
В чернівцях останнім часом взагалі нічого не проводиться, не провтикайте реальну нагоду послухати всі нйкрутіші черновіцкі бенди на одному сейшоні!!!!!!!

0

10

еее, блєть, а шо це з каджим дньом всьо раніше і дорожче стає... шо за бідда така? :O

0

11

Rock'n'Rolerblader написал(а):

еее, блєть, а шо це з каджим дньом всьо раніше і дорожче стає...

жізнь нинчє такая...Бєнзін падаражал,мука падаражала,яічкі падаражалі......люді крутятса как могут :lol:

0

12

олива тоже подорожала..тепер жарю єйсі на смалцови.. :( блін..думаю чи йти..бо грошіу на суботу треба трохи.. а тут всьо даражаєт.. :(

0

13

_Женько'_ написал(а):

Пацанчіки, сейшон починаеси о 16:00!!!!!!!!!!!

це помоєму Саунд Чєк;)...а вхід точно 15 мене неправильно поінформували, соррі:)

хельга написал(а):

откуда ты знаешь эту песню??)))наверно, ты автор слов той песни)))))

:D спалілі))

0

14

Rock'n'Rolerblader написал(а):

олива тоже подорожала..тепер жарю єйсі на смалцови.. :( блін..думаю чи йти..бо грошіу на суботу треба трохи.. а тут всьо даражаєт.. :(

Пасан ето токо цветочкi там все так подорожае що в шоке будете сейшини стануть мiнi концертами по вартостi)))!

0

15

UFOs написал(а):

спалілі))

упс :crazy: ты с каждым днем раскрываешься для меня с новой стороны :D что будет следующее??))))
блин, хочу на ваш сейшон!!!!!!

0

16

UFOs написал(а):

Гурт Breaking Brain Without Aim

а решта тіпа не гурти?)))))))))

0

17

KeithMoon написал(а):

а решта тіпа не гурти?)))))))))

бля ну провтикав))мож зафакати, я це писав тоді коли відсипався пару днів і свідомість на половину була виключена :) ооооххх))щас як я пачну до слів прєстрєліватса))) :D

0

18

UFOs написал(а):

мож зафакати

:fuck:  :fuck:  :fuck:
:D

0

19

UFOs
а за что вы деньги берете- вы платите за аренду??

0

20

наС Не буде

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Сейшони,кунцєрти,тусовкі » 1 грудня СЕЙШОН В АУТОГРАФІ!!!!)))