Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Флудім » Псани скдивайтьсь по пару копочек ко мне в мIнуса хочу мати -100


Псани скдивайтьсь по пару копочек ко мне в мIнуса хочу мати -100

Сообщений 1 страница 20 из 28

1

Але так культурно щоб не перейшло за 100.

0

2

Пасан,я тє мінус нє паставлю... :P Дажє за 1000000000....капєєк :D

0

3

:D ти йому не поставиш, зато тобі плюси хтось харашо ставить)))))точно не я, бо ти не заслужив)))цікаво хто:?! :gg:

Вітька, забудь рпо мінуса, ТИ ВІСІШ, лічно я нє магу такоє з табою здєлать)))) :com:

0

4

НУ ви пiдараси шоб мене вiбали 7 пiздец)))) жаль

0

5

зато тобі плюси хтось харашо ставить)))))точно не я, бо ти не заслужив)))цікаво хто:?! :gg:

Догадайся хто но не хочу кантору палить))  :cool2:  :D

0

6

UFOs написал(а):

точно не я, бо ти не заслужив))

НАДАЮ па ПІСЄ :D

IoanIliesky написал(а):

Догадайся хто но не хочу кантору палить))

:) Дякую всім

0

7

badbunny

UFOs написал(а):

ти йому не поставиш, зато тобі плюси хтось харашо ставить)))))

Вот і імєнна, аткудава у тєбя, Валєрка, стікі плюсів??? Напевне, гадюка, зареєструвався іншим імєнєм, і сам собі їх маслаєш... :D

IoanIliesky
:beer: , а ти за то шо просіш, то іz врєднасті маєй нє пакладу, а даже + :boast: ,,, і мала таго, тєперь цель'ю фсєй маєй жиzні, станєт поїск тєбя на другіх форумах, і буду тєбє ісчо і там +сікі ставіть,,, і фсєх падстрікать, шоб павтарялі за мной... :yes2:  :face:  :pioners:

0

8

Map_Ko написал(а):

Вот і імєнна, аткудава у тєбя, Валєрка, стікі плюсів??? Напевне, гадюка, зареєструвався іншим імєнєм, і сам собі їх маслаєш...

нєє...Я чєсний грамадянін... :yes2:  :crazy: і живу ва імя ЗАКОНА :cool2: карочє я СУДДЯ ДРЕД :cool2:  :rofl:

0

9

Бля да ви заiбали менi хтось ставить плюси НАХУЯ ВОНИ МЕНI??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????7

0

10

IoanIliesky написал(а):

НАХУЯ ВОНИ МЕНI?????????????????????????????????

бо ти поц :lol:

0

11

Да заню що я такий ставте менi так мiнуса до -100 i буде Рул!

0

12

нахера вони тобі?не проще сделать так шоб пацани тя реально уважалі?

0

13

Ну шо я реальный пасан шоб мене пасаны уважалы ето дело надо макрухой заработать!

0

14

IoanIliesky написал(а):

менi хтось ставить плюси НАХУЯ ВОНИ МЕНI

Така твоя гірка доля... Думаєш Рембо було легко... одному проти всієї радянської армії? При чому у всіх автомати, а в нього лук і стріли...

0

15

Та що поробыш вiд плюсIв так напевно не сiбуси треба контр меры приймати((

0

16

я буду першим?і шо?велику радість це принесло?

0

17

Я теж поставлю,бо твоя нагла пика мене вже заїбала!

0

18

Бля пасаны так бы раньше KeithMoon якщо що не злися вибачай якщо що :)

0

19

Нічо,всьо ОК)))

0

20

Радий Чувак ти кул :good:

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Флудім » Псани скдивайтьсь по пару копочек ко мне в мIнуса хочу мати -100