Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Первое свидание))


Первое свидание))

Сообщений 1 страница 20 из 71

1

Как оно у вас проходило?? Что на нем было такого, чего не было на других?:))

0

2

Strawberry написал(а):

Как оно у вас проходило?? Что на нем было такого, чего не было на других?

:D Алєся, будь маїм трєнажором свєданій)))))будєм оттачєвать друг на другу навикі свіданій)))))тіки Макс про це нічого не повинен знати, бо тоже захочєт, а я не хочу Швєдскіє свєданіє))))))))))) :rofl:

П.С. у декого стіки свіданій було,Ю по заучєній і старій системі, шо напевно понту немає писати;)...хотя))поки тішина тут))мабуть не сікрєт шо я цим не страдав і не страдаю, тому з задоволенням би почитав і розділив би враження людєй))

0

3

оу?!а шо таке є? :O

0

4

ДА тема нужна але шо си тут можна сказати свiданiя то складна штука до нього нада си готувавтиси митиси а то впадлу тай ще всякой такой пiшнiни що воно зайобуе тай йде си лiсом!

0

5

IoanIliesky написал(а):

ДА тема нужна але шо си тут можна сказати свiданiя то складна штука до нього нада си готувавтиси митиси а то впадлу тай ще всякой такой пiшнiни що воно зайобуе тай йде си лiсом!

...а серьезно нельзя ответить в этой теме?? Что так сложно вспомнить какое-то первое свидание....и рассказать людям??? Или у тебя еще такового не было? :lol:

0

6

як яке..деякі були пристойні, деякі...ну... ну кльові були побачення)))

0

7

Strawberry написал(а):

Что так сложно вспомнить какое-то первое свидание....и рассказать людям??? Или у тебя еще такового не было?

ану нє сміятса :P ..у мну єшьо нєбило сєрьозного свєданія :P ,ну там тіпа шоб в галстукє,с розочко,с пісяй толькошо митай :D к їбіням всьо :lol:

0

8

я в цій темі вже висловився сьодні на форумі СН,а двічі напрягатись я їбав

0

9

Strawberry написал(а):

Или у тебя еще такового не было?

ХА ХА ХА...і в мене не було, мож сміятися ;) :)  хтось і без цього обходиться, пісєц смішно, я щас прямо спатєл так ржу)) :face:

0

10

badbunny написал(а):

ану нє сміятса :P ..у мну єшьо нєбило сєрьозного свєданія :P ,ну там тіпа шоб в галстукє,с розочко,с пісяй толькошо митай :D к їбіням всьо :lol:

Слава Валеркi :good: :good: :good:

0

11

у мене є закономірність, на всіх перших побаченнях завжди маю змокнути...тепер буду вже парасольку носити...

0

12

Anahi написал(а):

на всіх перших побаченнях завжди маю змокнути

нормальна реакція, якщо хлопець збуджує)))

0

13

KeithMoon написал(а):

нормальна реакція, якщо хлопець збуджує)))

гониш)))))надіюся ніхто нічого не поняв і ніхто не обідився))))

цікаво, чому саме перше побачення))може бути рпосто перший погляд, а тоді вже не рахується помоєму побачення перше чи друге...але це знову ж таки всьо па любві...а ячкшо з якоюсь ціллю то напевно шо перше побачення і пішов відлік від нього до моменту коли баба в ліжку, а потім завязування стосунків))цікава система, навіть під дулом противотанкової гвинтівки не дозволив би собі таке ;) ))шо тут скажеш) :crazy:

0

14

UFOs написал(а):

гониш)))))надіюся ніхто нічого не поняв і ніхто не обідився))))

бля песец,шо ніхто тут юмора не розуміє?Я в шоці...

0

15

:lol:

KeithMoon написал(а):

нормальна реакція, якщо хлопець збуджує)))

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:   жжжооош))))+1))

0

16

KeithMoon написал(а):

бля песец,шо ніхто тут юмора не розуміє?Я в шоці...

:D я то розумію юмарєц, але ...)))) ;) :face:

0

17

Уфос,запрошую тебе на перше побачення !!!!!))))

0

18

KeithMoon написал(а):

Уфос,запрошую тебе на перше побачення !!!!!))))

:oups:  :oups:  :oups: це так зворушливо....а куда ми підемо, шо будемо робити, ану розповідай, бо інакше не піду :fuck:  :rofl:

0

19

UFOs
сіРОжко я баюсь за тєбя :cray: влруг Алєшка тваю пльоночку патрівожит :lol: і шо я буду сам дєлать :lol:

0

20

флудеры....никто толком кроме Анаи так и не ответил...пасибо...поняла, что темы бесполезно создавать...во всех темах флуд и конкретности нет.. :(

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Первое свидание))