Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Первое свидание))


Первое свидание))

Сообщений 21 страница 40 из 71

21

Strawberry
мое сообщение на форуме СН

UFOs написал(а):

а куда ми підемо, шо будемо робити, ану розповідай, бо інакше не п

як куди,звичайно в тєатр!!!

0

22

KeithMoon написал(а):

во всех темах флуд и конкретности нет..

:rofl: ну тут немає ВалєРи чи ще когось хто всьо тсерає бо то є варе флюд, то є погано, аааа ...а .а .а .а. ааа)))))))) :rofl:  :fuck: - а ета тєбє Алєся от чістаа сєрца, я флуд не бачу ;) всі відповідають, хто як вміє :) і якшо для когось це флуд бо в когось планка сєрйозності як в агентів ФБР, то це власні проблеми чи навпаки не проблеми кожного :)))))а флуд він всюду і з ним не боротися треба а злітса во єдіно  :crazy:  :rofl:

0

23

UFOs написал(а):

з ним не боротися треба а злітса во єдіно

ЗАЛАТИЄ СЛАВА :bravo: Я гатов слітса .... :D

0

24

Strawberry написал(а):

флудеры....никто толком кроме Анаи так и не ответил...пасибо...поняла, что темы бесполезно создавать...во всех темах флуд и конкретности нет.. :(

Да це правда а шо поробиш от етого не убижыш))

0

25

а ніяк, побачення як побачення, зустрілись в кафешці поговорили, поторгували потом провів додому поцьомав і пішло- поїхало........................

0

26

Takeandburn написал(а):

а ніяк, побачення як побачення, зустрілись в кафешці поговорили, поторгували потом провів додому поцьомав і пішло- поїхало........................

невже все так просто?....блін )))ніхто не хочє завтра зходити в кафешку поторгувати і чаю попити?я виставляю :rofl:

0

27

UFOs написал(а):

невже все так просто?....блін )))ніхто не хочє завтра зходити в кафешку поторгувати і чаю попити?

:rofl: сходім..кафешкай будєт-рєп база,чаєм будєт-тот 2-х літровий балон с півам :D  там уже і патаргуєм заадно :D

0

28

UFOs пошли :)  :oups:

0

29

Ладно я звами буду учити профанів  хаха

0

30

хельга написал(а):

пошли

:D Валєрка бил пєрвим)))))))))...к таму же у нєго романтічєской ужен з 2 літрамі піва))) :lol:

а якшо серйозно то може ще хтото апішет сваї свіданія, мож хтото шото для себе полєзне витягне з вашего опита)))

0

31

^))))) опа опа...интересненько)

могу рассказать как у меня было 1е знакомство с моим женихом)))

0

32

Strawberry написал(а):

могу рассказать как у меня было 1е знакомство с моим женихом))

:bravo: разкажи нам......а ми будєм набіратса опита :an:  :D

0

33

Ти розказуй дальше мож щось пригодиться :)

0

34

:D це Алєся його напевно зразу в ЗАГСІ надибала якщо каже шо ЖЕНІХОМ))))))

0

35

UFOs написал(а):

Валєрка бил пєрвим)))))))))...к таму же у нєго романтічєской ужен з 2 літрамі піва)))

он зараза опередил меня, но ничего я с ним разберусь :) а у меня романтический вечер с 5- литровым боченком пива :beer:  :D

0

36

хельга написал(а):

он зараза опередил меня, но ничего я с ним разберусь

:P  :P  :P ....окі,Олька набьйош мня по попкє... :D

0

37

badbunny написал(а):

....окі,Олька набьйош мня по попкє..

ЗНАЛА, ЧТО ТЫ ИЗВРАЩЕНЕЦ
Я

0

38

хельга написал(а):

ЗНАЛА, ЧТО ТЫ ИЗВРАЩЕНЕЦ

:lol: Кто??Ето не я писал :rofl:  :rofl:

0

39

badbunny написал(а):

Кто??Ето не я писал

а кто?

0

40

хельга написал(а):

а кто?

мая Правая Рука :rofl:

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Первое свидание))