Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » любофффь... есть ілі нет???


любофффь... есть ілі нет???

Сообщений 1 страница 20 из 34

1

от у мене таке питання наболіло... є таке почуття? чи існує прив*язаність, інтерес, цікавість, накручування???? га?

0

2

Anahi написал(а):

прив*язаність, інтерес, цікавість, накручування

на мою думку існу ось це.. і його зліпили в одне слово - любов..

0

3

хмм..кохання...любоу...вона існує, але для кожної людини воно несе свій смисл та підгрунтя.Для когось кохання наче складне і величне почуття, але чомусь воно опирається і зводиться все на непритаманні для неї (  вищого почуття людини ) речі...секс наприклад і завнішня симпатія, яка з часом зникає, згасає  і як кажуть прошла любов, завяли памідори :) .Любов і ненависть це 2 найсильніших і найвиразніших почуття людини.особисто я вважаю, що десь там...вона існує, справжня, казкова, вічна.Декотрі люди говорять за життя багато разів слова різним людям Я ТЕБЕ ЛЮБЛЮ чи я тебе кохаю, але я вважаю, що ці слова кажуться 1 людині і не просто говоряться, щоб потім перепіхнутися тіпа класно чи шось в такому роді...вони кажуться душею...бля не можу це повністю пояснити, напевно через те шо словниковий запас малий :face: або тому, що все справжнє не можливо описати і напевно не потрібно.

Anahi написал(а):

чи існує прив*язаність, інтерес, цікавість, накручування????

:) Оксаночько, воно може бути все життя, але кохання, якщо справжнє тільки 1 раз.
...я в повній мірі навіть важко усвідомлюю таке почуття, але для мене це саме найвище та прекрасніше що є в людині і що дійсно може і є вічним...любов дивна штука, для когось вона починається і закінчується рано, а для когось пізно , а хтось так і ніколи не відчуває цього, тільки тішить себе самообманом...
....я не притримуюся ідеї і принципу гуляй і єбісь і любі пака маладой, це все огидна хуйня, ліпши ніколи не відчути, що воно таке то кохання чим опускатися до рівня цього бляцтва :bad:  :face: ..це моя точка зору стосовно цього, яка базується на власному житті і на спостеріганні інших життів та поведінок. :)

0

4

Любов, бляха, існує,,, але вона така не нужна, і в той же момент навпаки... :out2:

0

5

Map_Ko написал(а):

Любов, бляха, існує,,, але вона така не нужна, і в той же момент навпаки...

дійсно....вона комусь, впринципі більшості не потрібна, шкода що людьми керують сексуальні потяг наприклад, а кохання воно ж вище і не на 1 східцю;)...ладно шо я тут буду говорити...всерівно для себе тут пишу напевно :crazy: хочу тільки написати таку річ, що справжнє, вічне кохання народжується тільки 1 раз ;) і помирає з тобою...може для когось це брєд, але для когось це реальність)) :) всі ми різні і в кожного є свої погляди стосовно цього..я свої вже висвітлив :thank:  :crazy:

0

6

Anahi написал(а):

снує прив*язаність, інтерес, цікавість, накручування

нема Любовы!!!!її не існує!!всеп нах! :crazyмив се умрьом))):

0

7

це одночасно найкраще і найгірше почуття на світі

0

8

KeithMoon написал(а):

це одночасно найкраще і найгірше почуття на світі

От і я про то ж...

0

9

...кохання - почутття про яке ми згадуємо найчастіше проте воно лишається загадкою для усього людства........можливо про кохання написано більше ніж про якесь інше явище але від цього воно не перестає бути недосяжним...мені здається що кохання це невід"ємна частина людського життя... велика кількість людей задається питанням чи дійсно кохання існує...і як на мене перед людиною постає це питання після невдачі, оскільки коли ми ще зовсім юнні ми віримо в справжню, вічну і єдину любов, а коли вже трапиться щось незаплановане - піддаємося усіляким сумнівам щодо цього...кохання це напевно і є той сенс нашого життя і можливо головне дійсно вірити і сподіватись на те, що таке здійсниться з кожним із нас, що кожен із нас зможе вічути це загадкове почуття...

0

10

Згоден.І дуже багато людських вчинків на протязі всього життя можна пояснити коханням,чи то прихованим,чи то підсвідомим,чи то несвідомим,чи то неприхованим.Кохання-це все ж таки світле почуття,хоча й приносить нам безліч стражданнь...Я радий що я щось подібне пережив...Чи може це я сам собі все придумав???

Отредактировано KeithMoon (2.12.2007 02:20:49)

0

11

cherrygirl, +1)))))

0

12

Patlatui написал(а):

нема Любовы!!!!її не існує!!всеп нах! :crazyмив се умрьом))):

Льош, мну твоя позиція близька... давай умірать вместе???

0

13

...............

0

14

:D Фраза  " ми всє умрьом" запатентована :rofl:  ^_^

я вважаю, що не варто себе убивати через кохання, тому що якщо ідьот такоє убійство, страждання, то це вже не кохання а страданіє фігньою))бля, а воно нах дійсно і ненада %) дехто половину життя майже без цього рпожив і нічо))да  Валєрік?!)))) :D

0

15

UFOs написал(а):

дехто половину життя майже без цього рпожив і нічо))да  Валєрік?!))))

да сіРОЖКО.......да сіРОЖКО? :D

0

16

не знаю...есть или нет .....вроде бы есть, а в тоже время нет!!!наверное,ко мне она еще не пришла!! что же делать мне когда я к человеку отношусь толко с симпатией, а он режет себе руки-но зачем????что бы доказать как сильно он меня любит????я это не понимаю!!!!!!ведь последствия могут быть разные- и все могло быть плачевней.....кто бы знал,что в этот момент происходит в душе..........

0

17

хельга написал(а):

а он режет себе руки-но зачем????что бы доказать как сильно он меня любит??

єто бальниє люді :) єтім ніхєра нє докажєш :) нахєр рєзать рукі?отрєзал би їх сєбє уже к їбіням :rofl:

0

18

badbunny написал(а):

да сіРОЖКО?

:fuck: да Валєрка

badbunny написал(а):

отрєзал би їх сєбє уже к їбіням

:rofl:  :rofl:  :rofl: Красун!!!))))))))))) :rofl:

Любоу є і  з часом вже це більшість відчують на собі, але не факт шо не всі ;) ...час все покаже))

0

19

cherrygirl написал(а):

...кохання - почутття про яке ми згадуємо найчастіше проте воно лишається загадкою для усього людства........можливо про кохання написано більше ніж про якесь інше явище але від цього воно не перестає бути недосяжним...мені здається що кохання це невід"ємна частина людського життя... велика кількість людей задається питанням чи дійсно кохання існує...і як на мене перед людиною постає це питання після невдачі, оскільки коли ми ще зовсім юнні ми віримо в справжню, вічну і єдину любов, а коли вже трапиться щось незаплановане - піддаємося усіляким сумнівам щодо цього...кохання це напевно і є той сенс нашого життя і можливо головне дійсно вірити і сподіватись на те, що таке здійсниться з кожним із нас, що кожен із нас зможе вічути це загадкове почуття...

Да тут оспорювати мислю незя але е люди якi невIрять в кохання для кожного воно мае певне осмислення  тому цю тему нада поганять щогб понять :(

0

20

UFOs написал(а):

:D Фраза  " ми всє умрьом" запатентована :rofl:  ^_^

Iди нафIг я ще хочу подивитися на тралку разкiв з 20 випить сто грам а потiм умирать :fuck:  :out2:

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » любофффь... есть ілі нет???