Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » любофффь... есть ілі нет???


любофффь... есть ілі нет???

Сообщений 21 страница 34 из 34

21

Patlatui написал(а):

нема Любовы!!!!її не існує!!всеп нах! :crazyмив се умрьом)))

а ти можеш любити???як ти кожній піляті пишеш шо ти нею хворієш цомаєш чмокаєш і т.п. то як можна вірити шо та котру ти "полюбиш" не буде просто клоном попередньої пісюхі?

0

22

Гуф написал(а):

а ти можеш любити???як ти кожній піляті пишеш шо ти нею хворієш цомаєш чмокаєш і т.п. то як можна вірити шо та котру ти "полюбиш" не буде просто клоном попередньої пісюхі?

Ростік, от поцьомаю я тебе))в засос якшо хочєш, от так сказав шо я ставлю +1 і цьомаю))цьомаю тебе так, как гарячій маджахєд :rofl:

0

23

UFOs написал(а):

)цьомаю тебе так, как гарячій маджахєд :rofl:

Со словами Чеченской девушки Alah Ackbar

0

24

Anahi написал(а):

от у мене таке питання наболіло... є таке почуття? чи існує прив*язаність, інтерес, цікавість, накручування???? га?

вСе эТ сУщеСтвуЕт...а вОт лЮбВи нЕт....кАк бЫ мЫ нЕ сТаРаЛисЬ эТо оПрВерГнУть....эТ тОкА пРивЯзаНосТь и пРивЫкАНиЕ к чЕлОвЕкУ....к еГо зАпАхУ....к еГо пОвЕдЕнИю...эХ...

0

25

Ех переламала весь кайф а я в неi вiрю :cray:  :kill:

0

26

Як там не крути ЯК  СКАЗАНО ///І Все ж таки вона існує///Любов , справжня,гаряча,неповторна.
З цьомчиками і обіймами, з прогулянками разом, з довгими  вечорами і очікуванням зустрічі з коханою

0

27

так існує блять,трясця його матері!!!

0

28

ха ха ...наївні пуцки :rofl:

0

29

badbunny написал(а):

ха ха ...наївні пуцки

100 пудоу :rofl:

я перефразую одну фразу і скажу так... КОХАННЯ ІСНУЄ, АЛЕ ВОНО НА СТІЛЬКИ ЧИСТЕ ТА ПРОЗОРЕ, ЩО ЙОГО НЕ ПОМІТНО :P ..або помітно але не всім ;)

+1

30

UFOs написал(а):

КОХАННЯ ІСНУЄ, АЛЕ ВОНО НА СТІЛЬКИ ЧИСТЕ ТА ПРОЗОРЕ, ЩО ЙОГО НЕ ПОМІТНО

От чувак...ти мня аж за живоє рукой схватіл :D ...нє рєально сіРОЖКА круто сказано :bravo:   :friends:  ....+ 1 с півам адназначна :beer:

0

31

badbunny написал(а):

От чувак...ти мня аж за живоє рукой схватіл  ...нє рєально сіРОЖКА круто сказано      ....+ 1 с півам адназначна

:P я тільким перефразував все на кохання бо помоєму і па твоєму воно так і виходить))ну і пофіг))це вже треба ссилку на невзаємне кохання...доречі такої теми вроді немає))_)) НЄ ПАРЯДОК, щас будєм мутіть)))

0

32

от так воно і є , а то придумали всякі сексі революшни та
ше якус херню, любов як квітка, яка розцвітає лише в певний, чітко визначений час,
або ховається у своїх могучих, як щити пелюстках.

0

33

IoanIliesky написал(а):

Ех переламала весь кайф а я в неi вiрю

тЫ сЧасТлИв, еСлИ вЕрИшЬ в нИйО...пОтОмУчТ эТо зДоРовО..=) сАмА бЫ хТеЛа пОвЕрИтЬ, нО уВы...=)

0

34

Ех жаль так што в нейо неверить уже???????

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » любофффь... есть ілі нет???