Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Ганяєм Піські?!?! =)))))


Ганяєм Піські?!?! =)))))

Сообщений 1 страница 20 из 50

1

ананізм зло?!))мені багато втирають шо не ганяють і шо це зло :D ...я їм показую такий жест  :fuck: ...я ганяю і кажу це у відкриту, цього не стісняюся, я не можу дозволяти щоб мій член керував мною і я трахзав все що рухається))тому треба займатися самоконтролем)))...з цим нічого не вдієш))) :crazy:

0

2

я цим займаюся майже кожен день і мені пох ,хто шо про це думає!Навіть коли з"явиться постійна секс-партнерка все одно не покину онанізм!

0

3

:D  :friends: але ж я займаюся не тому шо мене це пре)))а тому шоб хрєн мною не керував))) :rofl:

0

4

рукабладіє захватіло мір.. всє ганялі, ганяют і будут душить єпіскопа..

0

5

Rock'n'Rolerblader написал(а):

будут душить єпіскопа..

:rofl: бля...хаххаахахахаха.....ну сказав......хахахах :lol:  :lol:
Я ганяю...

:an: ....многа ганяю.... :an: ...очєнь многа ганЯЮ.... :evil: ...... :D

0

6

badbunny написал(а):

....многа ганяю....  ...очєнь многа ганЯЮ....  ......

гонєш гонєш)))но мєня нє пєрєгонєш))хоча на поворотах обійти зможеш)))))

Спорю шо чувіхі не рішутся тут написати, аякшо рішуться то заморозяться і скажуть шо це кака)))))))ананізм зло,але памоєму ліпши чим анальний секс)))))))) :rofl: ...да і взагалі це хоббі :rofl:

0

7

Не можна дроч..ти,бо сліпими станите :tcc: 
:rofl:

0

8

UFOs написал(а):

Спорю шо чувіхі не рішутся тут написати

...на шо спорім??? :gg:  :lol:

0

9

cherrygirl написал(а):

...на шо спорім???

:rofl: можу поспорити шо ти нескажеш скільки разів в день мутіш)))))))і чи взагалі мутіш)0не забувай ті хто марозітса, то саме більше ганяють)))))

0

10

cherrygirl написал(а):

..на шо спорім???

і даже в падробностях розкажеш? :D

0

11

UFOs написал(а):

можу поспорити шо ти нескажеш скільки разів в день мутіш)))))))і чи взагалі мутіш)0не забувай ті хто марозітса, то саме більше ганяють)))))

я питаю!!!!НА ШО СПОРИМ???

0

12

cherrygirl написал(а):

я питаю!!!!НА ШО СПОРИМ???

:D навіть не знаю)))давай якшо скажеш то я сьоня і завтра не буду дьоргати))))

0

13

ага)))а відки я буду знати шо ти дійсно не будеш дьоргати???????га???? :gg:

UFOs написал(а):

сьоня і завтра

це шось дуже маленький термін :rofl:  :rofl:  :rofl:

0

14

cherrygirl написал(а):

ага)))а відки я буду знати шо ти дійсно не будеш дьоргати???????га????

:rofl: я даю чесне піанєрськє слово ідома буду одягати пєрчаткі з нождачної бумагі)))))

cherrygirl написал(а):

це шось дуже маленький термін

для когось малий, а для когось це ціла вічність яка через це може закінчитися депресією))))))))) :rofl:

0

15

нєєє)))давай так шоб до п"ятниці...
але ж бля я відки буду знати.....підеш там десь подрочиш, а я тут таку тайну видам :lol:  :lol:  :lol:

0

16

cherrygirl написал(а):

нєєє)))давай так шоб до п"ятниці...

я до пятниці загнуся))))))))хоча хєр його знає)))в мене зараз деколи без соння то я наніч спєцом пару раз шоб знесилити себе і спатонькі)))))))))))))))навіть не знаю...аж до пятниці...хіба шо на пару з Макаком шоб не обідно було мені)))

cherrygirl написал(а):

але ж бля я відки буду знати.....

:thank: я дам слово ;)

cherrygirl написал(а):

підеш там десь подрочиш

ага і ще пальчік впопку засуну шоб більше кайфу))))

cherrygirl написал(а):

а я тут таку тайну видам

:D пісєц тайна))))я так і знав шо дівчата тут не будуть писати або будуть ломатися))))

0

17

UFOs написал(а):

хіба шо на пару з Макаком шоб не обідно було мені)))

пасан ми патухнєм как свєчі на гарє :D

0

18

UFOs написал(а):

:rofl: можу поспорити шо ти нескажеш скільки разів в день мутіш)))))))і чи взагалі мутіш)0не забувай ті хто марозітса, то саме більше ганяють)))))

Ты сука за послидни слова своею попою ответиш шакол гор не вашой блядской породы е така штука як само контроль организму и е таки люды в якых вiн в пiзду убитий
Я ебать не хотел!!!!!! : :black_eye:  :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

0

19

як і прєдпологалось, дєвушкі на морозі а пацанам пофіг)))цікаво хто самий більший гонщік))))в кого норма 2-3 раза в день? ))))) :rofl:

0

20

як в кого-в тебе!!!

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Ганяєм Піські?!?! =)))))