Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Ганяєм Піські?!?! =)))))


Ганяєм Піські?!?! =)))))

Сообщений 21 страница 40 из 50

21

UFOs написал(а):

як і прєдпологалось, дєвушкі на морозі

ти згоден 5 днів не дрюкати???

0

22

Сірошко, це ж біда.. цілих 5 днів.. ай яй яй..

0

23

cherrygirl написал(а):

UFOs написал:

як і прєдпологалось, дєвушкі на морозі

ти згоден 5 днів не дрюкати???

блядь піздец спор!!!не факт шо і ти скажеш правду!так шо це така хуй7ня як в садіку пакажи мне сваю піську а я тібє сваю!

0

24

Гуф написал(а):

в садіку пакажи мне сваю піську а я тібє сваю

Гуф написал(а):

в садіку пакажи мне сваю піську а я тібє сваю

ех садік)))))хачю в садік)))там з голой піськой можна бгати в тихий час,поки втховательки нема)))

0

25

шикарная тема

0

26

Гуф написал(а):

блядь піздец спор!!!не факт шо і ти скажеш правду!

не факт шо і він не буде 5 днів дрюкати!!!!!!!!!

0

27

cherrygirl написал(а):

е факт шо і він не буде 5 днів дрюкати!!!!!!!!!

це якраз факт!))))а от що НЕ буде це вже сумнівно!..)))

0

28

Гуф написал(а):

а от що НЕ буде це вже сумнівно!..)))

ну і я про це!!!

0

29

cherrygirl написал(а):

ну і я про це!!!

ой,вибач не помітив!..)))

0

30

Корочє скажу вам так :) Як дрюкали всі так і будуть дрюкати раньше :D Такшо дєті маї нє забівайтє сєбє головку :) а займітєсь лутше дєлом :lol:

0

31

badbunny написал(а):

Корочє скажу вам так  Як дрюкали всі так і будуть дрюкати раньше  Такшо дєті маї нє забівайтє сєбє головку  а займітєсь лутше дєлом

Валєрік!!!!!!!!!!!!!!!+1
:rofl:  :rofl:  :rofl:

0

32

:D срані ананісти через вас я іду зараз.....да да, бля, іду прямо зараз)))))це все ти Фаїна і Валєрка виноваті в цьому..але ганяти буду на ГУФа))))))) :rofl:

0

33

badbunny написал(а):

Корочє скажу вам так :) Як дрюкали всі так і будуть дрюкати раньше :D Такшо дєті маї нє забівайтє сєбє головку :) а займітєсь лутше дєлом :lol:

Ну вас нахуй рукоблудством займатися вы безсовесни така тема жывьот все ананiсти ви все умрьоти :bad:  :cool2:  :kill:

0

34

ДА судячи з всього више сказазаного, то нема нічо такого позорного!!
Як засіб самоконтролю--так
Як замєнітєль дєвучки-- то хріново
Краше і одно і інше.

0

35

Takeandburn написал(а):

Краше і одно і інше.

от така ось незвична комбінація))))))) :D

Takeandburn написал(а):

Як засіб самоконтролю--так

це так і є :) ;)

0

36

ДЛЯ ВСЄХ АНАНІСТОВ ФОРУМА І НЄ ТОЛЬКО!!!!ОТКРИТ СІКРЄТ РОЗМНОЖЕНІЯ УСКОГЛАЗИХ ЛЮДЄЙ і ви можете увідєть как із 100 палучаєтса 1000 000 )))))))))))))))))я фігєю!!!!!
http://doslez.com/id/1305.html

0

37

сенкс!!обовязково подрочу)))

0

38

:D старий дорий ананзім))))іш осмішно шо лиш пару рукоблудів отозвались і розписались тут, арешта тіпа не бачать цю тему)))))))Скромні завжди дрочать вдвічі більше)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) :rofl:

0

39

UFOs
диви, чувак, додрочишся - якось встанеш зранку, а він не стоїть! Ти звично Дьоргати - і теж ніяких ознак життя, ти під парнушку - а воно не тойво! :kill:

0

40

Blue!Oyster!!Cult!!! написал(а):

якось встанеш зранку, а він не стоїть! Ти звично Дьоргати - і теж ніяких ознак життя, ти під парнушку - а воно не тойво!

йой :kill: ,то є біда всіх бідіу :face: ...але такого бить нє может, бо ГОНЄНІЄ ліш Удліняєт пісю :D  і нє какіх побочних єфєктов нє дайот :yes2:   :D

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Ганяєм Піські?!?! =)))))