Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Ганяєм Піські?!?! =)))))


Ганяєм Піські?!?! =)))))

Сообщений 41 страница 50 из 50

41

UFOs написал(а):

старий дорий ананзім))))іш осмішно шо лиш пару рукоблудів отозвались і розписались тут, арешта тіпа не бачать цю тему)))))))Скромні завжди дрочать вдвічі більше))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

пшол ти нахуй  :fuck:  :D
мені якось похуй  :crazy:

0

42

badbunny написал(а):

Корочє скажу вам так :) Як дрюкали всі так і будуть дрюкати раньше :D Такшо дєті маї нє забівайтє сєбє головку :) а займітєсь лутше дєлом :lol:

От РЕАЛЬНО ПIЗДЕЦ ЦЯ ГРЯЗНА ТЕМА Й ТУТ!!!!  ВСЕ ЦЕ ХУЙНЯ ПАСАНИ А НАЩОТ УСКОГЛАЗИХ ТО СРАКА ПОВНА ТУДА НАДА СПЕЦ ЗБРОЮ ЩОБ УНIЧТОЖИТИ IХ К ЕБЕНЯМ......................................

0

43

IoanIliesky написал(а):

А НАЩОТ УСКОГЛАЗИХ ТО СРАКА ПОВНА ТУДА НАДА СПЕЦ ЗБРОЮ ЩОБ УНIЧТОЖИТИ IХ К ЕБЕНЯМ......................................

да всерівно всіх не перебьош )))))тому краще або поганяти на них або стати частину масової оргії, хоча я б так не зміг напевно...хоча якшо любиш людину то напевно пофіг де і пофіг хто рядом ;)

kashTan написал(а):

пшол ти нахуй     
мені якось похуй

ну якшо похуй то не відмаражуйся, не маленький ;) ))))

Blue!Oyster!!Cult!!! написал(а):

диви, чувак, додрочишся - якось встанеш зранку, а він не стоїть! Ти звично Дьоргати - і теж ніяких ознак життя, ти під парнушку - а воно не тойво!

:rofl: якшо так станеться то я буду знати ХТО ТОЙ ШАМАН ЯКИЙ НАКАРКАВ )))

0

44

UFOs написал(а):

ну якшо похуй то не відмаражуйся, не маленький

я и не морожусь ганяю потихеньку  :D  а чо еще делать надо пасан надо  :good:  :crazy:

0

45

http://i017.radikal.ru/0801/15/a2d680cfb34f.jpg

0

46

хельга
:rofl: чому? помоєму піздєть нє в тєму гірше, бо це може принести шкоду, а від дрочєва, яка шкода і хіба це плохо? )))якби наша мужска коаліція дєвствєнніков не ганяла то кідалася б на вулиці на дівчат)))
як я вже казав це більше самоконтроль :)  :P

0

47

UFOs написал(а):

від дрочєва, яка шкода і хіба це плохо? )))якби наша мужска коаліція дєвствєнніков не ганяла то кідалася б на вулиці на дівчат)))

ну не знаю, мені наприклад від ганяння легше не стає, мало то шо кайф давно від цього не отримую, так ше й кидатися на тих дівчат хочеться прям як в молодості! :evil:

0

48

Blue!Oyster!!Cult!!! написал(а):

так ше й кидатися на тих дівчат хочеться прям як в молодості!

а ти піздєц старий зараз! ну прям старікашка!  :lol:

0

49

Blue!Oyster!!Cult!!! написал(а):

так ше й кидатися на тих дівчат хочеться прям як в молодості

аба бачив я як ти на малолєток школьних втикав в Автографі )))))нєбойсь дома після цього гарашенько пороботал над собою і своїм... )))

0

50

ФУ........ СРАМОТА БЛЯ НЕНАВИЖУ ШОБ ВИ ГНИЛИ ПАДОНКИ ЧОРТ ВАС БУДЕ ЖАДНО В АДУ ЕБАТИ ЗА ТАКЕ......:evil: :evil: :evil:
Вибачте крик дущi коли сюди заходжу...

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Ганяєм Піські?!?! =)))))