Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Стиль та мода » Шмоткі в стилі МІЛІТАРІ


Шмоткі в стилі МІЛІТАРІ

Сообщений 1 страница 20 из 30

1

Класна шняга, але чомусь колибачу штані в стилі а ля ГАРАДСКОЙ КАМУФЛЯЖ і байку....ГГг))то сміюся))хто шо думає про стиль Мілітарі, про внідрєніє воєнної адєжди і в стиль сучасності :cool2: ....про Бєрци і боти ВСІМА УЛЮБЛЕНИМИ МОВЧУ...але не забувайте що на воєнних вони саме краще сидять ;) ^_^  :D

0

2

UFOs написал(а):

Бєрци

дуже подоюбається,коли дівчина в БЕрцах)))мммм ^_^

0

3

ага...і з пулємьотом)))

0

4

Мiлiтарi Маю почтi все так шо придIлах!!! Дуже кльово коли маеш форму та всякi такI шняги для мене самий практичний одяг легкий та також удобний!

0

5

Patlatui написал(а):

дуже подоюбається,коли дівчина в БЕрцах)))мммм

а мені дуже подобається дівчина в УНТАХ ;),...може не знаєш шо це таке)))))) ^_^ ммммм

KeithMoon написал(а):

ага...і з пулємьотом)))

:rofl: от ця Тралочна мода прогресує)))))))))

IoanIliesky написал(а):

Мiлiтарi Маю почтi все так шо придIлах!!! Дуже кльово коли маеш форму та всякi такI шняги для мене самий практичний одяг легкий та також удобний!

:friends:  :) Вітька, якшо ми солдати і є екіпіровка то наприклад маладьож не пайме, якщо ти вийдеш в камуфляжі наприклад городском, а я в пустинному, причому повністю екіпіровані з замаскєрованими йорблами, обвязані гранатами і лєнтамі куль з ножами на поясі і табельним....нєє то не то)))ми далекі від цього...це маладьожна мода...тіпа одіу Камуфляжні штани і радуєшся))))кстатє камуфляжна панама і кєпка піздата на рибалкі)))особливо коли треба шифруватися))) + на неї сона чиплять наживку))але на Тралкі таке не паймут)))))))

0

6

Ну ненаю кому для чого вiн нужен!

0

7

IoanIliesky написал(а):

Ну ненаю кому для чого вiн нужен!

:D чувак...ето мода а нє полє гдє стрєляют і проводят спєц опєрациі)))хоча я скажу шо навіть ті штані в стилі мілітарі на дівчині мене збуджують :oups: ... :crazy:

0

8

милитари мне нравится!!!
а гады самая практичная вещь,я их очень люблю!!!!по нашей питерской погоде тв них как в танке))))у меня их несколько пар!! :)

0

9

:D класні ще є Військові піхотні кєпкі)))тоже Юзають їх і вони смотрятса не хіло))є навіть кадри які наривають такі шляпи АЛЯ ДОЙЧЄН АРМІЯ))) :rofl:

0

10

хуйова мода - це моя думка!армія це вопше хуйово!і всьо шо з нею пов*язано!..і вопше відки пішла ця назва "бєрци"??вродє їх гріндерсами називали завжди,за назвою самої популярної фірми...

Patlatui написал(а):

дуже подоюбається,коли дівчина в БЕрцах)))мммм

і багато ти їх бачив?ти одну бачив і то бля відмовив їй бо ти сцуко тралочнік з нармальнимі красівими девушкамі не встречаєшся,а лише з всяким гівном!..

0

11

Гуф написал(а):

хуйова мода - це моя думка!армія це вопше хуйово!і всьо шо з нею пов*язано!..

нічєво синок, тєбя служба в армії заставіт думать па другому ;)

Гуф написал(а):

і вопше відки пішла ця назва "бєрци"??вродє їх гріндерсами називали завжди,за назвою самої популярної фірми...

вони БЄРЦИ!!!!а грінди - це ось ця модно - тошнотна хуйня...воєнні бєрци рулять, а модна хуйня отвісаєт)))

Гуф написал(а):

багато ти їх бачив?ти одну бачив і то бля відмовив їй бо ти сцуко тралочнік з нармальнимі красівими девушкамі не встречаєшся,а лише з всяким гівном!..

:rofl:  :rofl:  :rofl: ооооййййй НАСМІШИВ СТАРІКА!!!!)))))))+1

0

12

Гуф написал(а):

вопше відки пішла ця назва "бєрци"??вродє їх гріндерсами називали завжди,за назвою самої популярної фірми...

А вообще их называют гадами (все ботинки на массивной подошве и со шнуровкой разной высоты)вот мои гадики))самые любимые со стальной вставкой на носу!!!

0

13

Гуф написал(а):

і багато ти їх бачив?ти одну бачив і то бля відмовив їй бо ти сцуко тралочнік з нармальнимі красівими девушкамі не встречаєшся,а лише з всяким гівном!..

а ти крім своєї піпіські нізким не зустрічаєшся)))так шо вісіШ))

0

14

UFOs написал(а):

нічєво синок, тєбя служба в армії заставіт думать па другому

а ти сам служив ???чи може хочеш??нахуй цю йобану камуністічну армію і всіляких нелюдів шо там служать!в мене недавно друг з армії вернувся,він то атмарозак повний і йому там па душе але як він мені почав разказувать їх развлєкалава там!..то я просто охірєл О_О!!!це вже точно шо бути злим генієм набагато легше ніж добрим,такі тортури видмувати!..

Patlatui написал(а):

а ти крім своєї піпіські нізким не зустрічаєшся)))так шо вісіШ))

краще дрочить чим бачитись з твоїми тьолкамі!..я хоть дрочу на шось естєтічне!..;)

Отредактировано Гуф (8.12.2007 21:27:50)

0

15

Гуф написал(а):

краще дрочить чим бачитись з твоїми тьолкамі!..я хоть дрочу на шось естєтічне!.

ага))на свою фотку))) :D

0

16

в мене камуфляж воєнний, а не мілітарі)
дуже люблю його, практичний і зручний

0

17

Гуф написал(а):

а ти сам служив ???чи може хочеш??

якщо пощастить то відслужу своє :)

Гуф написал(а):

краще дрочить чим бачитись з твоїми тьолкамі!..я хоть дрочу на шось естєтічне!..

:rofl: я апять под столом))))))))))))))

Cold написал(а):

в мене камуфляж воєнний, а не мілітарі)
дуже люблю його, практичний і зручний
0( Хорошо | Плохо )

:D я тоже в такому на рибалку і в ліс хожу)))в мене лісний))але йому вже срака))забагато бойових операці він переніс на мені)))))))) :rofl:

0

18

не люблю мілітарі взагалі..може б там якусь кепку носив..але шось більше..просто ненавиджу армію і все шо з нею звязано..ну а війну тим більше..

0

19

Rock'n'Rolerblader написал(а):

не люблю мілітарі взагалі..може б там якусь кепку носив..але шось більше..просто ненавиджу армію і все шо з нею звязано..ну а війну тим більше..

:D пацифіст)))але камуфляжні носки це класно))))) :D
а камуфляжну кєпачку мона, дійсно класна шняга)))ще набоями її прєукрасіть)))і гранату почипити)))

0

20

UFOs написал(а):

пацифіст)))але камуфляжні носки це класно)))))

хєхє..ліпше трусєля камуфляжні, з встроєною плащ палаткою і супутниковим звязком..ну і флягу канєшна там прідєлать нада..

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Стиль та мода » Шмоткі в стилі МІЛІТАРІ