Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Відносини


Відносини

Сообщений 1 страница 20 из 25

1

))от мені цікаво з чого воно все починається і в шо переростає, взагалі цікаво що хто думає рпо відносини і чи потрібні вони взагалі???...відносини між чуваком і чувіхою.

0

2

звичайно потрібні.відчуваеш себе по-справжньому щасливим)))Однак потрібно і перепочивати від цих відносин.Взагалі на цьому життя влаштоване я думаю...

0

3

тобто міняти відносини як боліт гуму на піт стопі через певну кількість кіл?)) :crazy:

0

4

нє)))Просто коли відносини закінчуються то згодом розумієш шо то на краще,бо якщо дуже довго зустрічаєшся то потім виматуєшся і втомлюєшся...короче хз...
А взагалі це класно-мати відносини з дівчиною,навіть якщо є багато негативу,то позитиву в 10 разів більше)))Шось давно в мене дівчини не було...

Отредактировано KeithMoon (6.12.2007 20:10:24)

0

5

пляяя...це певно круто.... :crazy: ...хотя ХЗ...і так часу немає :D ....УФ,Курва а ти шо уже шото думаєш на шьот єтого мутіть? :D Ну це,курварю,я на себе намікаю :oups:  :P

0

6

відносини вони тре ток тоді, коли їх  хочуть двоє... і якшо між людьми нема когось третього... якшо є третій - то всьо... не фіг навіть шото починать

0

7

Anahi написал(а):

відносини вони тре ток тоді, коли їх  хочуть двоє... і якшо між людьми нема когось третього... якшо є третій - то всьо... не фіг навіть шото починать

розумно сказано))але якщо приходить справжнє кохання до двоїх то третій автоматично відпадає ;)...

KeithMoon написал(а):

Шось давно в мене дівчини не було...

:) ця фраза нагадала тіпа таракани на кухні з якими веселоале яких прогнав і знову чомусь хочється веселитися)))

0

8

Шото темка муцтная Уфос май совiсть хочть чуть старi принципи непотрiбно порушувать ти дивися бо кантора скоро накриваеться!Блат Хату к Ебеням накриемо!

0

9

UFOs написал(а):

ця фраза нагадала тіпа таракани на кухні з якими веселоале яких прогнав і знову чомусь хочється веселитися)))

Ну про тараканів це ти загнав)))Нічо, ще взнаєш шо це і як це)

0

10

звісно що потрібні)але тільки тоді коли людина відчуває в цьому необхідність...ось я останнім часом почала за собою замічати що мені нехочеться ніяких відносин, хочеться просто бути самою, хочеться думати, хочеться спокою...на рахунок того чи вони потрібні взагалі....так адже кожній людині потрібно задовільняти необхідність піклування за нею, необхідність у близькості....напевно ми шукаємо відносини, кохання через власний егоїзм....ми шукаємо когось, хто нас полюбить тому, що кожному це потрібно...кожному рано чи пізно потрібні стосунки для того щоб просто комфортно себе почувати у цьому світі...

0

11

:bravo:  :bravo:  :bravo:  :beer:

cherrygirl написал(а):

хочеться думати, хочеться спокою..

нєєє...я спокою не хочу :/ і не хочу грузитись :crazy: хочу мля якогось мєсєва :D  :bravo: екстріма ковата :yahoo:

cherrygirl написал(а):

кожному рано чи пізно потрібні стосунки для того щоб просто комфортно себе почувати у цьому світі...

я пака комфортно ся почуваю лише на нашєм любімам Кладбіщє :yahoo:  :D  :bravo:

0

12

А я псих и мне пока хорошо и так)))творю что хочу, даю волю творчеству  :crazy:  :crazy:  :crazy:

0

13

мені головне лабати постійно і виступати,оце для мене головне,а дівчата самі зявляться,так шо торопити події не в моєму стилі,хоча...

0

14

badbunny написал(а):

....УФ,Курва а ти шо уже шото думаєш на шьот єтого мутіть?  Ну це,курварю,я на себе намікаю

Я ПАХОЖ НА ЛЮДИНУ ЯКА МУТІТ??? :fuck:

KeithMoon написал(а):

Ну про тараканів це ти загнав)))Нічо, ще взнаєш шо це і як це)

:rofl: ти сам хоть в це віриш?)))))))))

badbunny написал(а):

екстріма ковата

:rofl: тоді купи собі стрінги і носи їх разом з шкарами на шпільках))ото буде екстріму тобі)))))

KeithMoon написал(а):

мені головне лабати постійно і виступати,оце для мене головне,а дівчата самі зявляться,так шо торопити події не в моєму стилі,хоча...

а я люблю в насу кувирятса і перед дівчятами хавати зібрані плоди з носу)))і не хочу торопіть події, але мабуть вони на мене першими стругануть)))))

0

15

UFOs написал(а):

Я ПАХОЖ НА ЛЮДИНУ ЯКА МУТІТ???

Шутнік.....смаря шо МУТІТЬ :lol: можна і на унітазє коєшо мутіть :lol:

UFOs написал(а):

тоді купи собі стрінги і носи їх разом з шкарами на шпільках))ото буде екстріму тобі)))))

ннєєєє нє прьот :D  :satri mne: хачу шото рєальноє так шоб ПІЗ..єЦ :P

0

16

:))) отношения это хорошо...но если они искренние....если человек говорит, что любит, а на самом деле говорит так лишь о своей симпатии, но для того, чтобы девушку поверила и думала что "ВОТ....Вот она любовь....он меня любит"...а потом в нем разочаровывается.....это не отношения...это херня)....

...а если отношения основаны на симпатии...доверии...юморе....в общем, если все ахуенно просто....это замечательно.....а если еще и чувствуешь, что не можешь жить без человека....что не хочется даже дышать без него....это и есть любовь.....и если такие отношения имеют продолжение....тогда это просто мегамегазаебца))))) (ПС: Вот как у меня....я счастлива!!!!!!!)

ПС: Всем желаю такого счастья!!  :love:

0

17

Strawberry написал(а):

...а если отношения основаны на симпатии...доверии...юморе....в общем, если все ахуенно просто....это замечательно.....а если еще и чувствуешь, что не можешь жить без человека....что не хочется даже дышать без него....это и есть любовь.....и если такие отношения имеют продолжение....тогда это просто мегамегазаебца))))) (ПС: Вот как у меня....я счастлива!!!!!!!)

С тобой наш чувак такшо всьо будет кул Wanted Чувак зе бест удачм вам :good:  В любви щастье спорте!

0

18

thanks))

0

19

НУ в карман не положеш но i на етом спс!!! :D

0

20

IoanIliesky написал(а):

НУ в карман не положеш но i на етом спс!!!

блядь ніхуя сібє в тебе карман шо ти туда всьо ложиш і ложиш!...

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Відносини