Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Сейшони,кунцєрти,тусовкі » Встрєча фарумчаннн=)


Встрєча фарумчаннн=)

Сообщений 1 страница 20 из 50

1

Народе,в цій тємкі вашиє проразиції і ідєйкі на рахунок зустрітси всім разом і патаргавать лічікамі :yahoo:

Моя перша пропозиція зібратси і піти у "Лєдніковий майданчік" паганять на каньках :yahoo: Рєально будєт вєсєло :good:  ^_^  :bravo: Гарантуююю....якшо не вмієте то зовсім нічого страшногоо...всьо будєт круто :yahoo: Яке ваше ставлення до такої збиранкии???Якшо є бажаючи то запитуйте про подробності :good: все розкажуу :yahoo:

0

2

:crazy: йой...а я не вмію кататися :oups: гарна ідея))я навіть просто би прийшов подивитися як ти падає і матюкаєшся))

0

3

UFOs написал(а):

гарна ідея))

:bravo: давай мен :yahoo: будєт с чєго поржать ^_^  :D

UFOs написал(а):

а я не вмію кататися

я тож :D ти б відєл как я вишал.....дєржалса за піріло і хаділ па кругу как псіх :lol: але мну це заіпало і почав бігти по льду і ножками тіпа хотів розкататись,але ошютив лише сніжок і льодик на свому їбалці коли ним тормозив :D

0

4

я була вже там)))дійсно прикольно :yahoo: але я теж не вмію кататися :D

0

5

:bravo: ОООООООООООО :yahoo: ....знач всє будєм учітсаа.... :bravo:  :yahoo:  :lol:

0

6

ая вмію катацо)))в мене навіть свої конькі є)))ідем сьодня?)))) :D

0

7

Patlatui написал(а):

ая вмію катацо)))в мене навіть свої конькі є)))

ОООООООООО..пасан я так понял ти с намі :bravo:  :good: ...буш нас учіть кататсо как самий умєлий :D  :beer:

Patlatui написал(а):

)ідем сьодня?))))

содня нє :D а то єшьо сінячкі нє зажилі і тємпєратурка бушуєт ва всю :crazy: а от завтра ілі послєзавтра ужє другоє дєло :good:  :bravo:  :D

0

8

може давай ліпше в АДУ замутимо це? там і тепло і багато видатних людей побачимо і попаримося))))) :rofl:

0

9

и меня с собой возьмите!!!Валерка сказал уже мне что в случае чего мне поможет на катке))))

0

10

UFOs написал(а):

може давай ліпше в АДУ замутимо це? там і тепло і багато видатних людей побачимо і попаримося)))))

ну це на наступному ттижні підем туда в біньку,попарім качани з знаменітостямі))) :D

0

11

Народееее.....заутра на 11.30 біля катка.. :bravo: народу трох буде....такшо пішитє кто ше нє протів :) будєм убіватса ап льод :lol:

Отредактировано badbunny (7.12.2007 23:21:05)

0

12

UFOs написал(а):

може давай ліпше в АДУ замутимо це? там і тепло і багато видатних людей побачимо і попаримося)))))

ООООООО..попарімся а патом ЗГАРІМ :yahoo:

хельга написал(а):

и меня с собой возьмите!!!Валерка сказал уже мне что в случае чего мне поможет на катке))))

:friends:  :friends:  :friends: палюбому Олька......а ти мєнє :D ,ти ж всьотакі лутшє стаїш на каньочках... :good:

Patlatui написал(а):

ну це на наступному ттижні підем туда в біньку,попарім качани з знаменітостямі)))

агаа...можна сразу послє кладбіщааа... :lol:  :bravo:

0

13

круто!!!!!!!!!!дуже круто покатались!!!!!!!!!!!попадали!!!!!!!!!!!!насміялись!!!!!!!то тре було бачити шо там творилось!!!!!!!!! :rofl:  :rofl:  :rofl:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

0

14

а я не зміг прийти((((в менее те тестування закінчилося в 12,30,а не в 11(((((ркуто вам...я хтів бути з вами тамо.... :(

0

15

та ми прийшли спершу на 11,30 і поцьомали попку....ця хєрь почала робити тільки з 15,00....то ми пішли по магазинах походили, а Валєрка з Пєтькою бідненькі стояли і чекали нас поки ми все передивимось :rofl: а потім пішли у хіжину тако)))чайку попили)))і лиш на третю туди прийшли :)

0

16

cherrygirl написал(а):

і лиш на третю туди прийшли

емм..шот я смарпозіл..те було кроленятку подзваніть все-таки..... :cray:

0

17

Patlatui написал(а):

те було кроленятку подзваніть все-таки.....

угу))))а то ми збирали народ, збирали.....ну нічьо))))ми у будній день зранку на тижні хочемо ще піти :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

0

18

cherrygirl написал(а):

будній день зранку на тижні хочемо ще піти

ну ви і студенти нах))) :D

0

19

cherrygirl написал(а):

круто!!!!!!!!!!дуже круто покатались!!!!!!!!!!!попадали!!!!!!!!!!!!насміялись!!!!!!!то тре було бачити шо там творилось!!!!!!!!

:yahoo:  :yahoo:  :yahoo: дякую всім хто прийшовввв!!!!!!Ну з форума це була лише одна людина :) ,ФАІНКА :bravo:  :friends: Дякую ту ....круто відірвалися :P   :yahoo:  :yahoo:

cherrygirl написал(а):

та ми прийшли спершу на 11,30 і поцьомали попку.

не попку,а пісю... :D

cherrygirl написал(а):

Валєрка з Пєтькою бідненькі стояли і чекали нас поки ми все передивимось

Ми собі в тому "СЕЛІ"-назва магазину :rofl: тьолочку ципанули..... :lol: Пєтька каже шо вона до нього улибалася,але мене старого не надуєш....она мня сразу прімєтіла і улибалась як майская роза :D  :gg:  :yes2: ..коли ше Пєтька по старанам сатрєл :rofl:

0

20

badbunny написал(а):

Дякую ту ....круто відірвалися

це тобі дякую :P  :bravo:  :yahoo:

badbunny написал(а):

не попку,а пісю...

ну хто попку, а хто пісю :gg:  :D

badbunny написал(а):

Ми собі в тому "СЕЛІ"-назва магазину  тьолочку ципанули.....

:rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:
Валєрік, ми сьогодні знову туди йдемо))))можу привіт їй передати :rofl:  :rofl:  :rofl:

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Сейшони,кунцєрти,тусовкі » Встрєча фарумчаннн=)