Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Робота Форуму » Новорічний стиль


Новорічний стиль

Сообщений 1 страница 20 из 26

1

Думаю, що ніхто проти цього не буде)))Новорічний стиль, оформлення - Новорічний настрій ;) :)  ^_^

на стилі не зупинюся, постараюся по максимуму втілити Новий Рік в форум)))але в міру ;)

0

2

:D от і сніжок вже на форумі пішов)))на дворі шось не видно, але хоть на форумі порадувати себе сніжком можна))) ^_^  :yes:

0

3

Круто!Зразу зиму ввідчув!

0

4

Уфос,здорово!!!я сначала подумала что не туда куда-то попала!!!))эх, нам бы тоже сейчас снег не помешал--у нас сейчас +3 и весь снег растаял(((((

0

5

KeithMoon написал(а):

Круто!Зразу зиму ввідчув!

Повне відчуття зими тобі ще надасть ДІД МАРОЗ!!!)))куда ж без старіка))от і до нас він завітав))))))правда трєзвий, але ето поправімо ;)

0

6

хельга написал(а):

Уфос,здорово!!!я сначала подумала что не туда куда-то попала!!!))

:D нічєво, прєвикнєш))) :crazy: я тоже покі шо тєряюся))

хельга написал(а):

эх, нам бы тоже сейчас снег не помешал--у нас сейчас +3 и весь снег растаял(((((

а у нас навіть не пахне снігом...(((...і якось аж того новорічного настрою в повній мірі немає..ось я вирішив хоть тут святкову атмосферу замутити..щоб було приємно:) ^_^

0

7

UFOs написал(а):

у нас навіть не пахне снігом...(((...і якось аж того новорічного настрою в повній мірі немає

блин,у нас 5 дней назад такая метель и снегопад были- вот в самый раз бы на Новый Год....но чувствую будем его встречать под зонтами и в резиновых сапогах(((

UFOs написал(а):

ось я вирішив хоть тут святкову атмосферу замутити..щоб було приємно:)

млодец!а я вчера украсила свою комнату гирляндами и мишурой :)

0

8

серий,замути ще,щоб пісенька грала якась неоворічна))) :D

0

9

дуже прикольно :good: коли тільки зайшла на форум не втикула шо си сталось :bravo:

0

10

Patlatui написал(а):

серий,замути ще,щоб пісенька грала якась неоворічна)))

ну немає питань, а вона не буде заважати?))особливо якщо в тебе вінамп фігартить)))я навіть не знаю...давайте ГОЛОСУВАТИ, ваші думки стосовно якоїсь СВЯТКОВОЇ ПІСЕНЬКИ НА ФОРУМІ, яка вам не буде давати спокою або навпаки буде підносити ще більший Новорічний настрій))) :)

cherrygirl написал(а):

дуже прикольно  коли тільки зайшла на форум не втикула шо си сталось

:crazy: угу)))я і сам не втикаю шо сі сталося))))))вибкосе пів дня на задумку і втілення не марно пройшлі в нібитіє))) :D

0

11

СуперРрР!
Підняло настрій^_^

0

12

Трохи з запізненням, але вот помітила Діда Мароза, того шо танцює, чи чухаєсе... :D
Вот він особливо усміхнув :D

0

13

:friends: круто чєл.....

UFOs написал(а):

навіть не знаю...давайте ГОЛОСУВАТИ, ваші думки стосовно якоїсь СВЯТКОВОЇ ПІСЕНЬКИ НА ФОРУМІ

думаю шо слабенький нет таке не потяне :crazy:

0

14

badbunny написал(а):

думаю шо слабенький нет таке не потяне

;) потяне;) а от чи не напрягатиме воно?!:)

0

15

предлагаю Slade-Merry Christmas Everybody.Сама рульна пісня про новий рік.

0

16

UFOs написал(а):

у немає питань, а вона не буде заважати?))особливо якщо в тебе вінамп фігартить)))я навіть не знаю...давайте ГОЛОСУВАТИ, ваші думки стосовно якоїсь СВЯТКОВОЇ ПІСЕНЬКИ НА ФОРУМІ, яка вам не буде давати спокою або навпаки буде підносити ще більший Новорічний настрій

100% за!!!!!але пісню якусь класичну тіпа джінгл белз чи крістмас керол!!!то буде круто!мене мій вінамп вже заїбав!!!

0

17

Гуф написал(а):

мій вінамп вже заїбав!!!

як так?)))що,парнуха не паше там більше?)))

0

18

Patlatui написал(а):

як так?)))що,парнуха не паше там більше?)))

та я вже хуй стер з тою порнухаю!..

0

19

:) окей, ближче до Нового Року на форумі залунає новорічна пісенька)) і можливо не одна:)

0

20

Ура Уфос Зе Бест!!!! Кульнав штука але очi болят довго не насидишся!

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Робота Форуму » Новорічний стиль