Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » мУЧОБА=))


мУЧОБА=))

Сообщений 1 страница 20 из 207

1

кто де вчетсе?!))на насу сесія , а в когось вона вже в разгарє)) а в когось перша в житті сесія ;) отже хто шо скаже? може хтось тут викладачів хочє паматюкати)))))) :D

0

2

в нас школа))) :cool2: та шо.,)))0а от вчителів..))йоп твою.....це ПІСЕЦ!!!!!!!!

0

3

ну, Шірожко, я тобі про цих тварєй казав і про сесію-дипресію теж..срав пес..все таки не витгну на стипендію.. лєнь взяла надо мною вєрх..сучка крашена.. :(

0

4

Варє варє.....попа мені буде.....пірвуть анусай :cray:

0

5

Rock'n'Rolerblader написал(а):

ну, Шірожко, я тобі про цих тварєй казав і про сесію-дипресію теж..срав пес..все таки не витгну на стипендію.. лєнь взяла надо мною вєрх..сучка крашена..

badbunny написал(а):

Варє варє.....попа мені буде.....пірвуть анусай

:rofl: ітак студент каже 2 раза в рік!!!!))))))))я бля живим їм нє здамся і мьортвим тоже)))я  уже нє в тєх годах в которих так лєгко рвут АНУСАЙ!!!!!! :gg:  :D сесія, ти мєня слишеш???!!!!!Я ІДУ К ТЄБЄ!!!!!! :crazy:

0

6

сучко... я в шокови.. сьогодні здав екзамен на 5(А) і залік на 4(Б), фак..є величезний шанс витягнути на стипендію..якшо запалатіть за 1 екзамен, на який я не допущений...)))

0

7

badbunny написал(а):

Варє варє.....попа мені буде.....пірвуть анусай :cray:

Не сци боец буде вьо в шыколаде вазелин смегчит всьо) :)

0

8

оооо)))))яка потрібна темка :D

UFOs написал(а):

ітак студент каже 2 раза в рік!!!!))))))))

а я 3 рази :lol:  :lol:  :lol:
у мене сесія в розгарє :yahoo: але ще трошечки залишилось....думаю до кінця цього тихня здам усе)))і я буду вільна :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

0

9

cherrygirl написал(а):

здам усе)))і я буду вільна

:rofl: здай ще за мене сесію))))я виконаю за це любе бажання, навіть відсмокчу)))

СЕСІЯ!!!!СЕЕЕЕСІЯ!!!!ти мене візьмеш за заднєцу з приходом вихідних!!!!!але я не буду зад вазеліном мазати, я мазахіст!!!!МАЗАХІСТ!!!ЧУЄШ СЕСІЯ??!!! Я МАААААЗАААХІСТ!!!!! :rofl:

0

10

гиги.. мрань какая то.. хочу вже здати всьо, желатєльно на харошиє аценкі і так нажерится і показати сраку тому довбаному інституту..сцука, ще не раз замінірую його у малєнькой комнатке с дюркой у підлоговои..

0

11

не хочу! НЕ ХОЧУ!не хочччуууу!!!!!!
я не буду здавати сесію, нехай виганяють нах...

0

12

UFOs написал(а):

здай ще за мене сесію))))я виконаю за це любе бажання, навіть відсмокчу)))

:O ого  :rofl:  :rofl:  :rofl:
саменький здавай :P у тебе всьо получиться))))я в тебе вірю :lol:  :lol:  :lol:

0

13

я учусь РГПУ им. Герцена на тифлопедагога!!!!!!жестко-у меня предпоследняя сессия, потом диплом....... госы.....эх!!!!!надо собраться!!!а за время учебы много такого было с сессией....ой....а мне приходилось сдавать Невропатологию....... Клинику интеллектуальных нарушений....Психопатологию, Психолингвистику....не знаю с чем это сравнить,т.к. преподы по этим предметам точно того :crazy: и самих их надо было обследовать)))))))))))

0

14

))) а я информатику сдала на 100 баллов :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

ПС: седня 2 зачота....хз или сдам их)))
ППС: половина моей группы сдает деньги  :out2:

0

15

Деньги ето таое последняя надежда.Самое главное здать без них!

0

16

Strawberry написал(а):

))) а я информатику сдала на 100 баллов

:D ви шо там вчилися манітори включати?))))в мене по інформатіні Е, но павєрь дєтка в кого А то на колєні правосудія по цьому предмету любого ставлю))))))) :D

Strawberry написал(а):

ППС: половина моей группы сдает деньги

:D ну так, нормальная процедурка ;)  :good:

IoanIliesky написал(а):

Деньги ето таое последняя надежда.Самое главное здать без них!

:D ага, якшо нє бабло то мона кніжечку купіть на память у прєпода)))ато і нє одну))))))

фіг знає шо будєт з сесійоу))якшо я вдруг пропаду з форуму, то це значить шо сесія мене поімєла і я в армії)))

0

17

UFOs написал(а):

:D ага, якшо нє бабло то мона кніжечку купіть на память у прєпода)))ато і нє одну))))))

фіг знає шо будєт з сесійоу))якшо я вдруг пропаду з форуму, то це значить шо сесія мене поімєла і я в армії)))

Будем жить i наша заповiтна фраза I ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!!!!!!!

0

18

Бля, а нас недавно обрадували, сказали "Ваша группа (215К) визнана найгіршою групою на економічному факультеті...." це ппц.... :(

0

19

Bage написал(а):

Бля, а нас недавно обрадували, сказали "Ваша группа (215К) визнана найгіршою групою на економічному факультеті...." це ппц....

:yahoo: КРУТО!!!!!!!!!!!!))))))))))))))))))блінн))ХОЧУ ДО ВАС!!)))

0

20

UFOs написал(а):

:yahoo: КРУТО!!!!!!!!!!!!))))))))))))))))))блінн))ХОЧУ ДО ВАС!!)))

це ти зараз так кажеш...

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » мУЧОБА=))