Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » мУЧОБА=))


мУЧОБА=))

Сообщений 201 страница 207 из 207

201

Олiмпiада то хуйня забийте неведiться на олiмпiади!!!там багато хороших людей пропало!!!

0

202

IoanIliesky написал(а):

Олiмпiада то хуйня забийте неведiться на олiмпiади!!!там багато хороших людей пропало!!!

)))в мене 7 місце))))кульнео))мені ще за це там шарфіГ падарілі))http://gif.vio.ru/05/laugh.gif

0

203

а ну тодi нада респект чувак!!!

0

204

от бляха муха..я ненавиджу викладачів декотрих...НЄЛЮДІ...от як так прийти на 1 пару, на яку ледь ледь встав після тяжкої ночі блять і припперся хєр зна на 1 і єдину пару А ТЕБЕ ВИГАНЯЮТЬ......)))в такі моменти хочеться сказати Аллах Акбар і взірвати всьо нахєр )))))

0

205

Бля всi люди тiльки дехто це приховують!!!

0

206

сьоня наконєц то здав курсак, хоча офіційна реєстрація вже пройшла))))))) ну а шо поробиш)))

0

207

сьогодні накінець зробив огляд літЄратури до курсака і почав практичну часть мутити.....ха ......всьо заіпісь.....батанствуюююю :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: :glasses:

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » мУЧОБА=))