Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » мУЧОБА=))


мУЧОБА=))

Сообщений 41 страница 60 из 207

41

пля.....ну та пшенична то жесть була :bad:  :bad:  :bad:

0

42

Ну тi ки вже по святом бо то почки незалIзнi!!

0

43

IoanIliesky написал(а):

Ну тi ки вже по святом бо то почки незалIзнi!!

во во :good: такшо Вітьок, у нас тепер сухий закон :lol:  :lol:  :lol:

0

44

та я теж за собою замітив шо малу п’ю, якось і не тяне...... але на Новий Рік треба нажертиси  :crazy:

0

45

Bage написал(а):

на Новий Рік треба нажертиси

полюбому :beer:  :yahoo:  :beer:  :yahoo:  :beer:

0

46

Не лiпше нетреба!!!

0

47

IoanIliesky написал(а):

Не лiпше нетреба!!!

треба треба!  :yahoo:

0

48

cherrygirl написал(а):

во во :good: такшо Вітьок, у нас тепер сухий закон :lol:  :lol:  :lol:

Полюбому то всьо ВалерIк як тодI мене розкочегарив то тепер елi сперся :D  такщо пока чуть нада Halt!!!!

0

49

IoanIliesky написал(а):

Полюбому то всьо ВалерIк як тодI мене розкочегарив то тепер елi сперся

качєгар мля... :lol:  :lol:

0

50

Кочегаршик пити то страшна штука!!!

0

51

да....пити то дуже страшна штука.... особливо коли багато і довго пити.... :bad:

0

52

Срані однорупники..ненавиджу їх всім серцем ( ну не всіх підряд, але 95 % )...зараз наступає рік моєї групи, рік КРИС!!!...щоб вони всі в аду горіли ...я дуже жалкую що в мене така група, студенські роки не так насичено проходять як би хотілося...як згадую шкільні роки, той колектив, ту щирість і дружбу то навіть деколи плачу і сумую за тим...хуйня це всьо , я як срав це лайно так і буду говорити все що думаю :) і персонально для мене оцінки це не показник, навіть якщо я колекціоную тройбани то...;)...я ніколи не лизав сраку і не царимонився на рахунок оцінки для мене це ніщо :face:

0

53

Все буде добре! Кавалерiя з тобою!!!! Ми поккажим iм з чого зробленi!!! :kick:  :cool2:

0

54

IoanIliesky написал(а):

Все буде добре! Кавалерiя з тобою!!!! Ми поккажим iм з чого зробленi!!!

бляяяя...чувак, шоб я без тебе робив???..як я тебе люблю Вітька :love:  :love:  :love:  :love:  :com:  :friends: ...шкода що багато не бачить кусочок тієї громадної сили дружньої, тієї істинної дружби, що ми несемо з тобою ще зі школи і я вірю що будемо до кінця життя нести...я Тебе Люблю Вітька :love: дуже дуже дуже дуже ильно люблю :com: без твого дружнього плечами мене б вже вигнали з унівєра через биків і батанів, які заполонили наше місто...дякую Вітя що ти зі мною :friends:

0

55

НЕНЕненененен люди нето подумають но вчора мене серцеб узяло и несталоб мене :cray: Ех тебе тож люблю :friends:  :beer:

0

56

UFOs написал(а):

Срані однорупники..ненавиджу їх всім серцем ( ну не всіх підряд, але 95 % )..

аналогічно....

0

57

Ех та всьо буде нормально!!! Спец операцыя пиздец розпочнеться!!!

0

58

блін, я до тепер незнаю, як всіх звати...

0

59

Anahi написал(а):

блін, я до тепер незнаю, як всіх звати...

угу...а коли на 3 курсі така фігня і одногрупнікі незнають як тебе звати то це навіть обідно дуже..

0

60

Вау...почитала пости...і аж незнаю шо сказати....
В мене тоже майже всі одногрупники крисяри ше ті...але мене не колише....
Кожен день сміємось з цього всього так шо, як моя одногрупниця сказала  сьоня плачучи від сміху : "....Мляя...я зараз шось рожууу..!"  :D

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » мУЧОБА=))