Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Сейшони,кунцєрти,тусовкі » 14.12.2007. Чернівці, БКТМ "Автограф", РЕТРО-ВЕЧІРКА


14.12.2007. Чернівці, БКТМ "Автограф", РЕТРО-ВЕЧІРКА

Сообщений 1 страница 20 из 20

1

Тобі набридли звичайні party у нічних клубах...
Однакова музика і ті ж обличчя...
Душа прагне відпочинку і приємного спілкування...
Відчуваєш потяг до неординарного...

тоді приходь на тематичну

"РЕТРО-ВЕЧІРКУ"

https://forumupload.ru/uploads/0002/4e/78/1361-1.jpg

афіша в повний розмір
http://infostore.org/info/4411569/retro1.jpg

0

2

snpunk написал(а):

Тобі набридли звичайні party у нічних клубах...
Однакова музика і ті ж обличчя...
Душа прагне відпочинку і приємного спілкування...
Відчуваєш потяг до неординарного...
тоді приходь на тематичну

:) мене шото такі двіжи не пруть))і якось паралельно чи сучасний чи старий двіж він всерівно хоч і неординарний але двіж))напевно Депеш мод буде там грати :rofl: ммммммм і Абба))бля, може прийти))..якшо дивитися обєктивно то в нас населення по культурі відвикло і напевно не потрібно йому таких заходів)не в обіду нікому, говорю очевидні речі, хоча неординарність завжди зацікавлювала ;)

0

3

цн досить цікаво..)і я не вмію грати у покера на спічкі,как все парні на районе)))

0

4

UFOs
та ні,депеши і абба - то пізніше)))
там 20-30-ті рр.)))
шось цікаве, думаю, має бути

0

5

Cold написал(а):

шось цікаве, думаю, має бути

:lol: Мафія)))))може Алькапоне запалите там))))))) :D

0

6

йолкі...нада плащ і шляпу как у ганстєров чікагскіх і впєрьод.. як на мене то цікавий захід..але нема такого прікіду..треба срочно на секонд і прітарітса...

0

7

в мене теж прікідона такого нема, але шось нада думати до п*ятниці))))

UFOs написал(а):

Мафія)))))може Алькапоне запалите там)))))))

ага)) точняк))))) але "сухий закон" не пройде)))))))))))

0

8

Там Оливкове лабатиме так шо про ретро-настрій можна забути(

0

9

я буду, таке пропускати не можна, організатору респект!!!

0

10

UFOs написал(а):

:lol: Мафія)))))може Алькапоне запалите там))))))) :D

Треба мутить собi з понтом кликухi Джонi Тадескi! тiпа.

0

11

:D кульно було б якщо в такому стилі двіж))то можна тіпа замутити АБСТРЄЛ АВТОГРАФА з Томпсонів на Ретро мобілях))))ця ВЕНДЕТА стала б цікавим допомвненням до дійства :rofl:

0

12

Оливкове масло дуже круто грають, але справді більш сучасне спрямування джазу.
Якби вони зробили програму класичного джазу - було б крууууууто. Але то тре контрабас і т.д :)

0

13

wonder написал(а):

Якби вони зробили програму класичного джазу - було б крууууууто. Але то тре контрабас і т.д

ооо дА!!!!це вагомий був би аргумент, щоб УФОс був на тому дєйствії ^_^  ^_^  ^_^ от то був би мєга жир...еееехх))але Організаторам рєспєкт :good: задумка дійсно цікава і оригінальна))лиш би то не переросло в  обриганський ретро двіж ))))) :D

0

14

UFOs написал(а):

о можна тіпа замутити АБСТРЄЛ АВТОГРАФА з Томпсонів на Ретро мобілях))))

+1 ))))))))))))
красава)))))))))))))

0

15

wonder написал(а):

Оливкове масло дуже круто грають, але справді більш сучасне спрямування джазу.
Якби вони зробили програму класичного джазу - було б крууууууто. Але то тре контрабас і т.д

Мені особисто такий стиль не імпонує.Ліпше би замутили прослуховування ретро-шлягерів 40-50-60 на вінілі з ретро-патіфоном)))Оце було б справді круто.Живі виступи на таких мирориємствах в принципі недоречні,тим більше в Фатографє...

0

16

UFOs написал(а):

:D кульно було б якщо в такому стилі двіж))то можна тіпа замутити АБСТРЄЛ АВТОГРАФА з Томпсонів на Ретро мобілях))))ця ВЕНДЕТА стала б цікавим допомвненням до дійства :rofl:

Да над такой штукояй надо подумать!!! Бля але де iх достати????

0

17

хто бил, шо там, як там?к сажалєнію нє нашол лахов шоб дєнєг намутіть..патаму нє пашол.. :(

0

18

IoanIliesky
Вітьок)))я тер зрозуміла відки ті дівахи "такі" взялись :rofl:  :rofl:  :rofl: вони втікли з цієї вечірки))))))) :lol:

0

19

Так хтось там був чи як?

0

20

з форуму певно шо ніхто :pardon:

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Сейшони,кунцєрти,тусовкі » 14.12.2007. Чернівці, БКТМ "Автограф", РЕТРО-ВЕЧІРКА