Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » Що може кардинально змінити погляди на життя?


Що може кардинально змінити погляди на життя?

Сообщений 1 страница 20 из 53

1

що? як ви гадаєте? можливо якісь події приводять до цього? можливо в когось таке було;)

0

2

гопнікі!)))еті чоткії пацани могут так панятія абясніть шо сразу перестанєш бить пітушарай і станеш ріальним парнєм!

0

3

Кардинально змінити погляд на лайу і на твойо мєста пад Сонечьком може КНІЖКА (чи кніжкі)
Так шо, братци, шукайте мудрі книжки і будьте мудрими! )
Кому очєнь інтєрєсно, можу посовєтовать коє-шо ; ))

0

4

Гуф написал(а):

гопнікі!)))еті чоткії пацани могут так панятія абясніть шо сразу перестанєш бить пітушарай і станеш ріальним парнєм

це ЗЛО!!!!!

а так не знаю...можливо якась клінічна смерть,наприклад від мяча попавшого у носа...0)))))))Гуф,я тобе оч вдячной))) :cool:    зараза ти..мис  тваїмі сасочкамі єщо розберьомси))

+1

5

Все може змiнити навiть якась маленька подiя.

0

6

погляди на життя , у мене, наприклад, може змінити будь що... найчатіше, це була або якась книга, або розмова... все залежить від особистості... є люди котрі більше чи менше зазнають впливу інших...
останній раз, мої погляди на деякі речі змінились вчора... коли я просто дивилась на те, як сходить сонце, і як рожева церква ставала гарячо червоною...  на вікні де я сиділа стояла ваза із зів*явшою квіткою... цікаве поєднання))) от і переоцінила дещо)))

0

7

что???иногда так странно....когда у какого-то человека трагедия или неприятности, другой человек говорит "такого со мной не случится, не произойдет"!!!не пытаясь встать на его место, каково ему??????а когда это всетаки произойдет с ним...то сразу в голове "Бум"!!!"что делать???кто-нибудь помогите мне!!!" но уже со стороны тех людей, которые когда-то просили его помочь или просто поддержать, теперь отвернулись от него....вот тогда он задумывается над собой что натворил.....идет такое переосмысление.... просто человек не понимает этого,пока это не случилось с ним, пока это что-то не коснулось его......

0

8

Згодна з IoanIliesky. Навіть малесенька дрібниця може усе змінити.

хельга,
так, люди такі. Доки цеглина на голову не впаде, не розуміють, що впасти вона може на будь-яку голову. А потім довго дивляться вгору з криком "Як же так?! Чому саме мені на голову звалилося!"

0

9

Наприклад, твоя дівчина раптом залетіла...Отп огляди на життя зміняться)))

0

10

:lol:  При чому і у тебе, і у дівчини.

0

11

KeithMoon написал(а):

Наприклад, твоя дівчина раптом залетіла...Отп огляди на життя зміняться)))

Гагагаа це вже погляди сто пудово не змiняться бо ти будеш в шоцi а дiвчина переквалiфi ковуеться в ЕХ ЗАЛЬОТНАЯ А ТИ В ЕХ ЗАЛЬТНОГО ЛЬОТЧIКА. АЛЕ ТОДI НЕ СМIШНО БУДЕ БО НЕ ЗНАЕШ ЩО РОРБИТИ.

0

12

Ну мої погляди на життя швидко міняє бутилка пива і дружня кумпанія,
ЯК ВИПЮ СТАЮ МЕГАПОЗІТІФФОМ!!
Якшо пю горілку то після того мене можна хоть до рани прикладати!!
А в житті так, ЖЕСТЯК!!!

0

13

от подумала... один сон таке зробив.... так шо до списку перелічуваних додаю сон!

0

14

хм... а мої погляди на життя міняють самі люди, їх поведінка та вчинки..
і от після якогось певного вчинку(або бездіяльності) небайдужої тобі людини починаєш замислюватися...

+2

15

Тут максимально згiдний!

0

16

Cold написал(а):

хм... а мої погляди на життя міняють самі люди, їх поведінка та вчинки..
і от після якогось певного вчинку(або бездіяльності) небайдужої тобі людини починаєш замислюватися...

:bravo: круто,чєл...згоден на всі 100 пудоу....так і є :)  :good: ..... +1

0

17

Cold

Cold написал(а):

хм... а мої погляди на життя міняють самі люди, їх поведінка та вчинки..
і от після якогось певного вчинку(або бездіяльності) небайдужої тобі людини починаєш замислюватися...

Так так! Цю думку ше грецькі і римські філософи висловили, як Лукрецій у "Природі речей" про атоми говорив, що вони, знаходяться у безперестанному русі і зіштовхуючись з іншими на великій швидкості змінюють їх форму і напрямок руху.(як шо переводити на людей, то тут багато сенсу).

+2

18

FANCY написал(а):

Так так! Цю думку ше грецькі і римські філософи висловили, як Лукрецій у "Природі речей" про атоми говорив, що вони, знаходяться у безперестанному русі і зіштовхуючись з іншими на великій швидкості змінюють їх форму і напрямок руху.(як шо переводити на людей, то тут багато сенсу).

:D готуєшся до програми " Самий Умний"? ))))))))

:) кардинально може змінити погляди на життя істина, або правда в яку неможливо повірити;)

0

19

погляди на життя може змінити все... навіть, блимання очима.. от відкриваєш, і інша картинка... починаєш переоцінювати життя... а, взагалі. я згідна з Колдом і Ульою... по плюсіку...

0

20

UFOs
:D спасіба шо замєтілі, а ти я так понімаю до конкурсу на звання  містер "Крутий Підйоб ", буду тримати кулачки шоб виграу ;)

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » Що може кардинально змінити погляди на життя?