Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » Що може кардинально змінити погляди на життя?


Що може кардинально змінити погляди на життя?

Сообщений 21 страница 40 из 53

21

FANCY написал(а):

спасіба шо замєтілі, а ти я так понімаю до конкурсу на звання  містер "Крутий Підйоб ",

:lol: хочу взяти гран прі і побажати зі сцени перемоги тобі в передачі Самий Умний)))))))) :lol: ...головне не хвилюватися)))

FANCY написал(а):

буду тримати кулачки шоб виграу

надіюся що свої ;) )))))))))))

Cold написал(а):

хм... а мої погляди на життя міняють самі люди, їх поведінка та вчинки..
і от після якогось певного вчинку(або бездіяльності) небайдужої тобі людини починаєш замислюватися...

не згідний що поведінка людини, а впевнений що тут напевно про дівчину сказано чи напевно про те що хтось може насрати в душу...так от..поведінка людини..як вона може змінити кардинально погляди НА ЖИТТЯ??!!))вибачть , але мені здається що це чистої води абсурд :)...якщо я абасруся на втоїх очах, то це тебе мабуть шокує, але ніяк не змінить погляди на життя, хоча ...))))))

0

22

UFOs написал(а):

якщо я абасруся на втоїх очах

ти трохи приклад невдалий вибрав))) але це мене би бля шокувало)))))))
я про поведінку конкретно в мою сторону близьких людей,про вчинки такі, що ніколи від них цього не очікував би, і повір, я не про дівчину зараз...

0

23

Cold написал(а):

ти трохи приклад невдалий вибрав))) але це мене би бля шокувало)))))))

:rofl: я навііть не сумніваюся))))хоча невже цей ПІРУЕТ в мому виконанні може шокувати? )))))

Cold написал(а):

я про поведінку конкретно в мою сторону близьких людей,про вчинки такі, що ніколи від них цього не очікував би, і повір, я не про дівчину зараз...

:) я рпосто навів приклади відносин дружніх і не тільки і моменти в такіх відносинах, які можуть зробити погано душі, але хіба це зможе поміняти ПОГЛЯДИ НА ЖИТТЯ? ))хіба що ти станеш емо))))))тоді я повірю)))

що таке життя і погляди на нього?..це сталі рамки пройденого життєвого так сказать опиту, якого ми дотримуємося, від якого відштовхуємося і яким керуємося, то хіба людина може набутий опит перевернути або переписати? :) вона може тільки дописати :) ...на мою думку карлдинальна зміна життя відбувається тільки тоді коли стикаєшся з чимось по справжньому неймовірним або захоплюючим..ти напевно чув що люди виходячи з клінічної смерті, міняють образ життя, списуючи все на неймовірність побачиного що змісило все поміняти...чи наприклад смерть близьких людей або рідних на очах, що міняє життя і призводить до важких психічних травм...тощо...це моя думка і моє життя кардинально мінялося 2 раза :P але про це знати не абавязково всім)))і приводом цього не був людський зовнішній фактор :)...

0

24

UFOs написал(а):

ти напевно чув що люди виходячи з клінічної смерті, міняють образ життя, списуючи все на неймовірність побачиного що змісило все поміняти...чи наприклад смерть близьких людей або рідних на очах, що міняє життя і призводить до важких психічних травм...тощо...

цілком згоден
але, все-таки є і випадки, коли самі люди є причиною
коли ти свято віриш в щось, чи в когось, а потім БАЦ...і всі твої ідеали та переконання розсипаються..тоді починаєш думати зовсім по-іншому..

0

25

я спорити не люблю і доказувати тьа переконувати також :) я свою думку висловив і дякую за твої та інші :)

0

26

UFOs написал(а):

я спорити не люблю і доказувати тьа переконувати також  я свою думку висловив і дякую за твої та інші

бєз праблєм)) на те це і форум)))
був би форум гоповський, я б тобі стрілу набив, за то шо ти з базару з'їхав  :lol:  :lol:

0

27

Уфос тут прочитав з тобою пасан согласен!!! :good:

UFOs написал(а):

кардинально може змінити погляди на життя істина, або правда в яку неможливо повірити;)

0

28

Cold написал(а):

був би форум гоповський, я б тобі стрілу набив, за то шо ти з базару з'їхав

:rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl: так чьо базар закрит?)))))нє пасан, я шото нє понял )))))))

IoanIliesky написал(а):

Уфос тут прочитав з тобою пасан согласен!!!

:friends:

0

29

призадумлась над цим питанням серйозніше... насправді, погляди на життя котрі сформувались у людини в дитинстві та юності, мені здаэться, не реально змінити... вони є константою, типу того... кожен вважає, що такий світогляд, який в нього є правильним, а всі інші - незовсім... це особливість кожного...
хіба шо сильний емоційний шок, чи потрясіння, або , можлива, зміна релігії, може вплинути на таку сталу...

+1

30

Anahi написал(а):

призадумлась над цим питанням серйозніше... насправді, погляди на життя котрі сформувались у людини в дитинстві та юності, мені здаэться, не реально змінити... вони є константою, типу того... кожен вважає, що такий світогляд, який в нього є правильним, а всі інші - незовсім... це особливість кожного...
хіба шо сильний емоційний шок, чи потрясіння, або , можлива, зміна релігії, може вплинути на таку сталу...

+ 1 :)
також змінити погляди на життя можуть ГРОШІ ;) і мені здається чим їх більше тим більш кардинально міняються погляди ;) ...хотів би я подивитися на бамжа який найшов білет в якому виграш 1000 000 баків))))))) ;) погляди і саме життя кардинально зміниться ;) ...але це просто приклад :)

0

31

Але невсiх тi грощi мiняють!!!

+1

32

Я думаю надо менять свою жизнь но сука никак не получается так как хочется. Вот и жием как хуй знает хто пиздец шо за жытие, мож  нахуй ето все незнаю. Но жызнь реально можно поменять если оч захотеть, но незнаеш надо ли, или хто то может очень круто изменить твою жызнь, поетому желаю всем понимать друг друга и жыть щасливо! :)

0

33

kashTan написал(а):

поетому желаю всем понимать друг друга и жыть щасливо!

:rofl: Каштан,ти чо проповєднік? :rofl: Нєєє...нада срочно флєшку(бутилочка піва) :D  :beer:

0

34

IoanIliesky написал(а):

Але невсiх тi грощi мiняють!!!

якщо не міняють, то це не та ціна людини...:) це факт Вітьок...

...так призадуматися, то дійсно є бьагато речей, які здатні змінити погляди, але самий фактор цих речей повинен бути,як правило довготривалий...наприклад самотність або спустошення якесь довготривале..це посто тєорія ))

але саме правильне визначення це - сім*я...саме це міняє погляди на життя, а особливо поява власних дітей...хоча в кого як ;)

0

35

badbunny написал(а):

Каштан,ти чо проповєднік?  Нєєє...нада срочно флєшку(бутилочка піва)

Не пасан такое житие!

0

36

kashTan написал(а):

Вот и жием как хуй знает хто пиздец шо за жытие, мож  нахуй ето все незнаю.

давай пасан собі вЄни поріжем, може шось зміниться???

0

37

Takeandburn написал(а):

давай пасан собі вЄни поріжем, може шось зміниться???

Не пасан, надо устроить массовую оргию тогда может быть шото изменится :lol:

0

38

kashTan написал(а):

Не пасан, надо устроить массовую оргию тогда может быть шото изменится

точно ізмєнітса!!!!!!!!! у нас пльоночкі парвутса :lol:

0

39

UFOs написал(а):

але саме правильне визначення це - сім*я...саме це міняє погляди на життя, а особливо поява власних дітей...хоча в кого як ;)

Бля оце правда така воно тож може змiнити погляди на життя!!!

0

40

UFOs написал(а):

Що може кардинально змінити погляди на життя?

сука-любов)))

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » Що може кардинально змінити погляди на життя?