Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Лижі

Сообщений 1 страница 17 из 17

1

цікавий вид спорту, відпочинку і просто відриву ;) хтось цікавиться, катається, планує цього сезону кудась їхати катати?)) :)

0

2

колись дуже любив лижі.. азараз якось не так..:( попосові вони стали якісь..:)

0

3

Пробував ставати ще в дитинствi крута штука але так далi не продовжував кататися треба заново вчитись :(

0

4

я люблю лижі, хоч і не дуже кльово катаюся)) а ше похвалюся - цього року в Альпах буду кататися, ну дуже надіюся на це)))

0

5

Да Альпи це круто а посмiю спитпти в якiй краiннi?

0

6

в Італії))) в неділю їду якшо нічого не зміниться)

0

7

Да там кульнI альпи Та всi Альпи у кожнiй краiнi як вони розкиданi суперовi :good:

0

8

IoanIliesky написал(а):

Да там кульнI альпи

:rofl:  :rofl:  :rofl:
ніколи не знала шо є ше некульні альпи

0

9

Ну а шоти думала е й таке географiя бувае й паскудна не всьо так добре як його малюють i не всi альпи такi гарнi!!! :)

0

10

IoanIliesky
а якшо я в негарні попаду то шо робити???

0

11

Ну тодI сподiватись щоб все було добре :D  i добре туди доiхать там вiддихнуть тай поiхать тож звiдти нормально!!! Але визнанно що Карпати круче!!!

0

12

IoanIliesky написал(а):

Але визнанно що Карпати круче!!!

якшо з гаверли ти спустишся на лижах живим - то ти Герой України однозначна))))) :cool2:

лижі то прекольно, але коли ногі заплітаються і шкари не відстрєлюються і таке враження шо твої ноги в задніцу залізли  і так заплуталися то це мега почуття)))))))) :crazy:

Альпи побачити в живу, а ще й покататия на лижах....еееххх))це прекрано :good:

0

13

У мня в кладовкє двє пари лиж :cool2: ,но я на ніх ніразу нє каталса :D сахраняю сє на старасть  :D ,шоб патом аткінуть как канькі :D

0

14

UFOs написал(а):

якшо з гаверли ти спустишся на лижах живим - то ти Герой України однозначна))))) :cool2:

бля беру уроки по катанню))) За пропозицiю +1 :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Круто мене хоч здихаться :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

0

15

UFOs написал(а):
UFOs написал(а):
UFOs написал(а):

Серий едем кудато после сесии покатаемся оторвемся мож в гори хуйнем а  :D  . Хто еще согласен на екстрим пишыте...

0

16

kashTan написал(а):

Серий едем кудато после сесии покатаемся оторвемся мож в гори хуйнем а    . Хто еще согласен на екстрим пишыте...

в мене після сесії сразу учоба, маю пєрєздачі і клопоти)))і на лижах не магу кататися, в мене ногі розходяться по привичькі в разні сторони і яйця вивалюються))))))) :gg:

0

17

Лижi бля зло на спуску коли вони розходяться та ще коли вiн дуже довгий!!!

0