Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



пропозиція

Сообщений 1 страница 18 из 18

1

Шановний адмін! Зроби будь-ласка такий мод, щоб при прочитанні повідомлення ялиночка тухла))
бо кумарить, путаюся))

0

2

Да тоже пiдтримую!!! :good:

0

3

Cold написал(а):

Шановний адмін!

:) Шановний Сашок я це зроблю ( це не мод ) згодом :) разом з іншими ідеями))перепрошую за тимчасові незручності :crazy:

0

4

UFOs
с мєня пачот і жигуль!)))

0

5

Всьо мож почот и жыгули всьо в шеколаде було замученно :D

0

6

Сірожка, створи в розділі "Музика" підтемку про музичні стилі, та й будем діскутіровать)))

0

7

Cold написал(а):

Сірожка, створи в розділі "Музика" підтемку про музичні стилі, та й будем діскутіровать)))

йопт))))) точно Сашок))))я пацан чутаху тармазнутий, ти не дивуйся))))))))))))))

+1

8

UFOs
пачот і уважуха адміну!))))))

0

9

приберіть-но ці грьобані сніжинки, в мене чомусь комп від них підвисає :(

0

10

Blue!Oyster!!Cult!!! написал(а):

приберіть-но ці грьобані сніжинки, в мене чомусь комп від них підвисає

чувак)))ну так ж зима))))я даю слово шо з часом буде травичька падати ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) :rofl:

0

11

а коли пиво?))))

а в мене снег падає кучою і сразу)))) :D як я розумію,це залежить від кількості РАм

0

12

Сєрий, у музичному розділі замути пліз підтемку "Mp3"
будемо музикою обмінюватися, корисними ссилочками на альбоми ітд..))

+1

13

Точняк Сашок, в мене зараз нет хоть і туговатий, але постараюся, бля, ти респектний мадер  :bravo:  :friends: рєспєкт і Уважуга Сашкє!!!!!

0

14

UFOs
та я стараюси во благо..))
"вмєстє - к пабєдє!" )))))))

0

15

в Форумі ФЛУД, лічильник повідомлень вимкнено, поскільки це флуд )))) ХЕВ ФАН ;)  :P

0

16

А чаго це внізу форума, як усюду, нема інфармациї шо типу у когось там через 2 дні, чи сёдня, чи через тиждень день народження?
Я розумію шо цей форум унікальний, і не повинен намагатися бутисхожим на інші..., але...

0

17

Map_Ko написал(а):

А чаго це внізу форума, як усюду, нема інфармациї шо типу у когось там через 2 дні, чи сёдня, чи через тиждень день народження?
Я розумію шо цей форум унікальний, і не повинен намагатися бутисхожим на інші..., але...

це не моїх рук дєло)))все що зникло - це новшества сервісу MYBB :) а в кого днюха, то має по ходу відображатися, але для цього вам потрібно заповнювати дату свого народження в інфі ;)

0

18

UFOs написал(а):

але для цього вам потрібно заповнювати дату свого народження в інфі

от,от, як модер, закликаю всіх позаповнювати дати народження, щоб адміністрація, так сказать, знала кого паздравлять))

дякую за увагу)))

0