Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Робота Форуму » Куплю Мадера)))


Куплю Мадера)))

Сообщений 1 страница 20 из 21

1

Форум Гурту Breaking Brain Without Aim купить модерів)))Можна Б/У))))

вимог ніяких немає прктично, окрім обєктивного ставлення, яке має базуватися не на симпатіях або антипатіях...свої оголошення стосовно купівлі або продажу себе оставляйтє тут))) :D

0

2

У!!УУУ!!!купі майо іпало!)!))))

0

3

Гуф написал(а):

У!!УУУ!!!купі майо іпало!)!))))

:D якшо воно тут одне буде то я буду змушений його купити)))я не можу всіх одразу потавити, але шанси майже у всіх рівні:)можливо що навіть всі бажаючі будуть шось модерувати ;)

0

4

Верните мне мои Тесты!!
Можно еще какие-то темы подкинуть раз больше никого нет... :oups:

0

5

Kyply siroho optom.bkj,jk tyt v marwrytci ßtromna

0

6

Викупляю форум!!! :D  Разом з Уфосом Бед Банi!!!

0

7

даю 2000000000000доларів шоб всі покинули форум і шоб я тут сам собі все писав))))))))))))))))))))

0

8

KeithMoon написал(а):

даю 2000000000000доларів шоб всі покинули форум і шоб я тут сам собі все писав))))))))))))))))))))

:rofl: продано :rofl: ..нарешті я зможу поїхати в Мексику)))))))))))

ну я так уже нові кандєдатури прєдвадітєльно пєрєсмотрєл з Кіборгом Бед Банні....Кіборгам єщє надо врємя для аналіза чуваків і чувіх))) :D

0

9

UFOs написал(а):

ну я так уже нові кандєдатури прєдвадітєльно пєрєсмотрєл з Кіборгом Бед Банні....Кіборгам єщє надо врємя для аналіза чуваків і чувіх)))

^_^ завтра всьо апсудєм за кругли сталом Кібаргов і чаркай ПІВА :beer:  :D  ^_^

0

10

Ніякого пива бля)))))Засрали всю репбазу - куча сніга, риби, чіпсів і грязі)))))))))А Вандер потім з віником і савочком ходить прибирає)))

0

11

wonder написал(а):

Ніякого пива бля)))))Засрали всю репбазу - куча сніга, риби, чіпсів і грязі)))))))))А Вандер потім з віником і савочком ходить прибирає)))

:sorry:  :sorry:  :sorry:  :sorry: Юрчік,біш не будєм свінячіть... :thank:  :friends: .....і єслє шо будєм убірать за сабой  :thank:  :rolleyes:

Отредактировано badbunny (18.12.2007 02:34:54)

0

12

wonder написал(а):

Ніякого пива бля)))))Засрали всю репбазу - куча сніга, риби, чіпсів і грязі)))))))))А Вандер потім з віником і савочком ходить прибирає)))

:crazy: Круглий стол удался, але Юркі він не сподобався) Юрчік вибачь :friends: ми перенисемо зал засідань в інше місце)))))

0

13

wonder написал(а):

Ніякого пива бля)))))Засрали всю репбазу - куча сніга, риби, чіпсів і грязі)))))))))А Вандер потім з віником і савочком ходить прибирає)))

Сука пiдараси нашого дорогого друга кинули Свинi!!!!!!! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
П.С Жаль мене там небуло!!!!

0

14

отже Кібаргів взято)))тіки хочу сказати кібаргам шо Вєрховєнство над вами є і якшо будете занадто серйозні і строгі, то рука Властєліна обрушетса на вас вмєсті з дєвствєнним гнєвом)) :evil:  :D

0

15

нехуй вам робити!пропоную Уфоса на посаду одноосібног модера,лідера і властєліна цього форуму!!!Шоб нікому не було обідно!Крім нього!!!

0

16

UFOs написал(а):

єрховєнство над вами є і якшо будете занадто серйозні і строгі, то рука Властєліна обрушетса на вас вмєсті з дєвствєнним гнєвом)) :evil:  :D

Верховний правитиль iде На......й тай непитае фамiлii!!! :D  :D  :D  :friends:

0

17

Я хочу бить модером, хотяб однократно-днєвно, я нікагда, нігдє, нікем небил, дайте парадоватся... хоть во "флудє" хатяби хоть, шоб модеріровать нечего було,,, главнає сам факт... хотя би просто мой нік zєлёним закрастє!.. шоб все віділі, шо я zелёний!!!

Отредактировано Map_Ko (6.1.2008 18:58:38)

0

18

Map_Ko написал(а):

Я хочу бить модером, хотяб однократно-днєвно, я нікагда, нігдє, нікем небил, дайте парадоватся... хоть во "флудє" хатяби хоть, шоб модеріровать нечего було,,, главнає сам факт... хотя би просто мой нік zєлёним закрастє!.. шоб все віділі, шо я zелёний!!!

:D окей чувак, але з часом ;)

Cold ти тепер також присоєдєнілся в сєкту кібаргів - чістєльщіків, я це зробив без твого відома, може ти не хотів, але шо здєлано то здєлано))))...реально пасан заслужив...дає поради, пропозиції, навіть конструктивно без обід може зафакати культурно і це кульно, ти мнє нравішся Колд))тєпєрь ти работаєш на бенд ббва)))))) :rofl:  какстюм, шляпу і Томпсон скоро видадім))))))

0

19

UFOs написал(а):

какстюм, шляпу і Томпсон скоро видадім))))))

тоді я твой навєкі, якшо томпсон даш))))

по темі: та без праблєм пасани, я вас уважаю і люблю)))

0

20

Пасани візьміть мене на роботу а то подихаю з голоду :crazy:  хоть за 1коп в месяц  :beer:

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Робота Форуму » Куплю Мадера)))