Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » Зима=)


Зима=)

Сообщений 1 страница 20 из 167

1

я давненько не памятаю щоб так сніжок валив зимою))вже навіть забув що таке справжня зима, хоча холод не дуже сильно і люблю і переношу :crazy: ...чомусь саме зимою якась дитяча ностальгія прокидається, яка супроводжується зимовими святами та санками ^_^

0

2

нарешті зима.....ааааааа..))люблю таку погоду.,))сніг,слизько можна впасти зламати содбі щось)))ехх)))хуть трохи свята відчуваються вже))круто дійсно) :crazy:

0

3

угу)))на рахунок впасти то я вчора так насміявся...думав шо дійсно кефір з сміху потече з попи)))я йшов до дому з другом а він на східцях підскользнувся і йобнувся))і коли привстав, то в нього звідкісь цукерка появилася в руці))))))))))))))він аж прозрів а я чуть не абасралса з сміху)))от є люди які рублі находять при падєніях, а є які цукєркі))))))на кануні Нового Року дійсно трапляються чудеса ;) :D

0

4

UFOs написал(а):

)і коли привстав, то в нього звідкісь цукерка появилася в руці))))))))))))

уххх бляяя...... :rofl:  :rofl:  :rofl:

0

5

вот ета жесть..,))))тоже хачу нахфєту..а ми вчрпа грали у футбол на снігу..давно не грав.. наржалися..потім зафігарили сніжками 2 дружбанів-виродків сніжками, повалялися в снігу і пішли пити иво..ех..вєсєлуха.. :)

0

6

а я не люблю зиму....а свята зимні люблю.... :beer:

0

7

ееее))а я шя іду скоро в снігу валятисчя)))

0

8

сніг є а атмосфери свята нема!напевно це ще з дитинства!в мене ні разу не було класного Нового року!..не люблю я ні зиму ні літо ні свята!..люблю осінь!..коли ще трохи тепло але не жарко!..

0

9

був в фанику)))))а в мене ніразу сніжкою не попалі  :P    насміявся...ну як завжди короч)

0

10

Мене одногрупниці вчора сніжками закидали.Було весело)))

0

11

СЬОНЯ В ФАНІ була снєжная вайна)))))))в мене навіть жопа повністю промокла))))так афігєнно))море позитиву, це просто супер, люблю сніг і зиму :good:  :love:

0

12

UFOs
:friends: ми далі жару....але я всеодно я із задоволенням кидав дівчаток в сніжок  :yahoo: не часто таке буває... :lol:

0

13

Patlatui написал(а):

в мене ніразу сніжкою не попалі

чувак..шкода шо ти прийшов уже послє піка вайни :D ..ми б і тя закаталі в снігавіка :yahoo:  :D

0

14

UFOs написал(а):

СЬОНЯ В ФАНІ була снєжная вайна)))))))

:yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

UFOs написал(а):

в мене навіть жопа повністю промокла))))

а я як прийшла додому то побачила шо у мене сніг в кєдах лишився :lol:

badbunny написал(а):

ми далі жару....але я всеодно я із задоволенням кидав дівчаток в сніжок   не часто таке буває...

:good:  :good:  :good: угу)))повалялись круто :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

Patlatui написал(а):

а в мене ніразу сніжкою не попалі

нічьо)))це можна виправити...слідуючий раз раніше приходь)))тобі не то шо сніжком попадуть, ти весь у снігу будеш :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

0

15

cherrygirl написал(а):

тобі не то шо сніжком попадуть, ти весь у снігу буде

ага)))ну я ваше не знав що ви там є))) :gg:  :gg:  :gg:  :D

0

16

Patlatui написал(а):

ага)))ну я ваше не знав що ви там є)))

ну слідуючий раз будемо на форумі оголошувати ;)

0

17

cherrygirl написал(а):

ну слідуючий раз будемо на форумі оголошувати

будєм іграть в вайнушкі :D ,ток бєз колющіх і рєжущіх прєдмєтов :cool2:  :D

0

18

badbunny написал(а):

будєм іграть в вайнушкі  ,ток бєз колющіх і рєжущіх прєдмєтов

угу :good:  :good:  :good: лиш мені так головка болить....пля мені тре у шльомі ходити.....весь час хуярюсь головою то об кригу то об столби то об чиюсь харю :crazy:

0

19

cherrygirl написал(а):

иш мені так головка болить....пля мені тре у шльомі ходити.....весь час хуярюсь головою то об кригу то об столби то об чиюсь харю

ОООООО...Фаінка,вітаю ту з аткритієм нового проклятія :bravo:  :lol: .....Проклятіє Галовкі :rofl:  :rofl:  :rofl:

0

20

Зима- це мегапозитивно))))

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » Зима=)