Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » Зима=)


Зима=)

Сообщений 21 страница 40 из 167

21

badbunny написал(а):

Проклятіє Галовкі

хихихихи)))))дякую))))краще вже якесь інше прокляття, бо вавки не встигають зажити як з"являються нові :lol:  :lol:  :lol:

0

22

cherrygirl написал(а):

хихихихи)))))дякую))))краще вже якесь інше прокляття, бо вавки не встигають зажити як з"являються нові :lol:  :lol:  :lol:

Ранами закаляються щоб потiм больно небуло :D

Отредактировано IoanIliesky (16.12.2007 18:28:09)

0

23

шось випало трохі снігу і всьо...а я вже абрадевалса :) ..так хочється сніжної зими я вже навіть встиг забути, що воно таке сніжна зима...зате за пару днів снєгопада встиг трохи надурітися, наїстися снігу і нажбурлятися сніжками))

0

24

холодно блін стало шо капець)

0

25

ага....холодлно оч і слизько(((

0

26

UFOs написал(а):

шось випало трохі снігу і всьо...а я вже абрадевалса :) ..так хочється сніжної зими я вже навіть встиг забути, що воно таке сніжна зима...зате за пару днів снєгопада встиг трохи надурітися, наїстися снігу і нажбурлятися сніжками))

Сiрожко Зима це одна з самих подлих пiр року особливо на рублики :D  :D  :D

0

27

KeithMoon написал(а):

холодно блін стало шо капець)

я сьоня йшов з Хотинської на Білоруську....я думав шо я по Аляскі йду)))такий вітер жестокий. якби не капішон з мєхом який закриває рожецу, то б додому бєз єбла прийшов би ))))))

...хочу снігу...а немає ніфіга, трохи подзюрило і всьо...снігу!!!!!!!

0

28

сцуко чуть свої рашпільські руки не втартив..відморозив їх жесть..ще декілька раз чуть нє взлітєл к хуям з такими поривами вітру..

0

29

та ну нах таку зиму.... сьогодні чуть в криницю не ушол.... їбать... так слизько....  :(

0

30

Bage написал(а):

та ну нах таку зиму.... сьогодні чуть в криницю не ушол.... їбать... так слизько....

:O ти гоніш...але в цьому є плюс))побачив би можливо і навіть зустрівся з тою дівчинкою, що у фільмах вилазить з колодязя))як її там ..Самара))))))))))))) :rofl:

Rock'n'Rolerblader написал(а):

сцуко чуть свої рашпільські руки не втартив..відморозив їх жесть..ще декілька раз чуть нє взлітєл к хуям з такими поривами вітру..

:D я йшов по Калинівському мосту і бля реально важко дихати було...вітер в рожу так фігарить, куда не повернешся всюду вітер і важко дихати коли така фігня))я вже думав з моста нахєр пригати в річьку :lol: але потім передумав, бо плавкі дома забув :D

0

31

мені подобається.... ^_^

0

32

UFOs написал(а):

ти гоніш...але в цьому є плюс))побачив би можливо і навіть зустрівся з тою дівчинкою, що у фільмах вилазить з колодязя))як її там ..Самара)))))))))))))

:rofl:

0

33

UFOs написал(а):

)я вже думав з моста нахєр пригати в річьку :lol: але потім передумав, бо плавкі дома забув :D

Зачем тобi плавки з начосом типа булоб прыемнише та теплише!!!

0

34

КЛАСНО СЬОГОДЛНЯ В ФАНІ ПОДУРІЛИ!!!!))))))))мені навіть мого єбла не жалко)))))))))) :rofl:  :rofl:  :rofl: було кульно!!!Слем на снігу, зимою це АФІГЄННО, хоч і больно))))))))

0

35

Люблююю зимуу..... ^_^  :yahoo:  :yahoo: .....
UFOs
у мене аж труснякі мокрі ...... :yahoo:

0

36

badbunny написал(а):

у мене аж труснякі мокрі ......

:rofl: а в мене аж глаз болить)))ця Зима - це супер...пряльно Юра казав, шо давно так не дуріли і в мене також ностальгія дитяча..

0

37

UFOs
мало тебе піздили... в наступній раз у вас нето шо сніг буде у трусняках, а й піпіскі від холоду загнуться! :rofl:

0

38

ЁлоЧка написал(а):

мало тебе піздили... в наступній раз у вас нето шо сніг буде у трусняках, а й піпіскі від холоду загнуться!

:rofl: будеш багато ЛЯЛЯ то твоя піпіска також в снігу буде вся))))))) :rofl: будеш згадувати цю зиму веселу)))))

0

39

UFOs
ТА НЄЄЄЄ... то ти наверное ошибся...  :fuck:

0

40

у нас нет зимыыыыыыыыы :cray:

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » Зима=)