Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Раман па работє ілі учобє


Раман па работє ілі учобє

Сообщений 1 страница 19 из 19

1

Ваше ставлення до такого :)  от я наприклад на совїх одногрупніц ( і одногрупнікоу ))))))  ) не можу дивитися как на аплот для отношеній...навіть не знаю шо сказать))цікаво шо ви скажете :crazy:

0

2

я тоже нє мог..но тут нашло мєня чудо.. ))3 рік вчимося разом і тіки зараз рішилися.. :) не так воно вже й страшно...

0

3

UFOs написал(а):

не можу дивитися как на аплот для отношеній..

у мене їх лише три.... і то б я їх спалив :evil:  :good:

0

4

В мене всі одногрупниці страшні і до того ж говорити з ними навіть нема про шо,так шо порожняк...

0

5

а меня одногрупников нет,т.е. парней- у нас одни девчонки!!и вообще их нет на моем факультете!!!!!!одни девчонки!!!!

0

6

хельга написал(а):

и вообще их нет на моем факультете!!!!!!одни девчонки!!!!

Это судьба!!!Пора сменить ориентацию)))

0

7

у мене всього 4 одногрупника і то один із них має жінку, а троє інших шось не пруть мене..... :pardon:

0

8

KeithMoon написал(а):

Это судьба!!!Пора сменить ориентацию)))

с этим не ко мне!!!

0

9

ото біда вам..а у меня всьо акєй.:))

0

10

а єслі нє сашлісь то тєрпєть узи прізрєнія єщє долгіє годи ;) ...

0

11

UFOs написал(а):

а єслі нє сашлісь то тєрпєть узи прізрєнія єщє долгіє годи ;) ...

Оце правда!!! :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:
Отношенiя то таке нада подходiть со всем серйозом !!!! А если без серйоза то нах нада!!!!
Е така фразка ВЗЯВ КАРТИ В РУКИ ГРАЙ А НЕ ОТПИРАЙСЯ а якщо не хоч то ненада було сiдати!!!

0

12

у меня в группе 40 парней, но они все какие-то маленькие и гопнеги))) очень мало нормальных.
а вообще, такие отношения мешают в учебе или работе. :)

0

13

а у мене всіх одногрупників росхватали...

0

14

IoanIliesky написал(а):

Е така фразка ВЗЯВ КАРТИ В РУКИ ГРАЙ А НЕ ОТПИРАЙСЯ а якщо не хоч то ненада було сiдати!!!

оооххх Красун!!!!з мене +....і я тебе поцьомаю))))гарно сказано :good:

Anahi написал(а):

а у мене всіх одногрупників росхватали...

:D нічого Оксано, нє бєда, єсть єщє паралєльниє групи да і целий економ фак))а якшо мало то спустишся на поверх ніже, я правєду екскурсію)))) :rofl: тіки питання, а воно тобі дійсно нада?)))

я не прехильник такіх справ, тіпа памутіть з аднагрупніками або сатрудніками, хоча іноді люди закохуються дійсно :crazy: знаю такий приклад, який почався з 1 курсу і після закінчення унівєру продовжує існувати ;)  ^_^

0

15

UFOs написал(а):

оооххх Красун!!!!з мене +....і я тебе поцьомаю))))гарно сказано :good:

Ця фраза жизнi тай до тогож вона провiрена життям!!! :)

0

16

службовий роман--- то прикольно, Якшо не на довго, а якшо надовго, то назавжди.

0

17

ФФФФФФФФФФФФФУУУУУУ Фукфло срамота ненавижу таке!!!! Позор бля некогда!!!!

0

18

)))блін)ну всякє буває) на работі чи то учобі можливо здається о сидить біля тебе сучька якась, але коли більше з нею говориш то міняєш напевно враження своє і якимось чином ця сучька вже перетворються в любіму))))))))))

я своїх одногрупніц також неуважаю))от вони сучькі))))і навіть думки стосовно цього не виникало))

0

19

Немае такого бути НЕЛЬЗЯ I ТОЧКА!!!

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Раман па работє ілі учобє