Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » те, що ніколи не було твоїм, втрачене... але не забуте...


те, що ніколи не було твоїм, втрачене... але не забуте...

Сообщений 1 страница 20 из 23

1

що робить???

+1

2

Тобто?Поясни будь-ласка,бо я шось не втикаю троха)

0

3

...хм...знайомий мені цей вислів)))"ніхто нікого не може втрати адже ніхто нікому не належить"

Anahi написал(а):

те, що ніколи не було твоїм, втрачене... але не забуте...

....тому напевно і потрібно прикласти зусиль щоб зтерти з пам"яті усе те, адже воно ніколи не було твоїм ;) .....хоча приємні миті які були, напевно краще пронести через усе життя...просто дійсно, наскільки це не було б важко, потрібно намагатись дивитись на це з позитивної точки зору....якщо вже так склалось значить так повинно було бути....кожен здатен пережити усе те, що трапляється з ним на протязі його життя...і завжди потрібно надіятись тільки на краще тільки тоді все буде :good:  ;)

0

4

навіть не наю, що написати, можливо ще не час, а можливо це самообман..бля, навіть не знаю %)  в мене голова замерзла, відмерзне то падумаю))))))))))))) :crazy:

0

5

Anahi, кажется я понимаю о чем ты...

0

6

Тема цiкава нада подумать а потом писать!!!

0

7

гг)Оксанка,а може все атки передумаєШ) :crazy:

0

8

Patlatui написал(а):

гг)Оксанка,а може все атки передумаєШ)

:D всі всьо поняли чи то тільки я нічого не втикнув?!))))))) :rofl:

як те що ніколи не було твоїм може бути втрачено?..слово втрачене означає те що було твоїм і бац, не стало :)...я трохи не розумію цієї теми :crazy: можливо тут моя тупість бере гору разом з невтикущістю і я ніфіга не втикаю)))хоча тьоткі Оксану розуміють і тут я роблю висновок))шо жіноча логіка класна штука і її протилежна стать не одразу розуміє) :D

0

9

пояснююю.... якшо колись шось давно було, але й не було...  а потім пішли обставини, і все погано закінчилось... тобто, воно ніколи не було твоїм. але вже втрачене ... але не забуте... плюс розділене часом... от так... що робить???

дуже великим проміжком часу... не на місяці вимір...

Отредактировано Anahi (17.12.2007 01:04:24)

0

10

Льоша, я зараз ображусь... я не про те... хто хто, а ти то мав би знати...я твої мамі скажу, що ти над мною знущаєшся!

0

11

Anahi написал(а):

...я твої мамі скажу, що ти над мною знущаєшся!

:D А моїй скажуш шо я в носі кулупатися люблю))))))) :D

Anahi написал(а):

пояснююю.... якшо колись шось давно було, але й не було...  а потім пішли обставини, і все погано закінчилось... тобто, воно ніколи не було твоїм. але вже втрачене ... але не забуте... плюс розділене часом... от так... що робить???
дуже великим проміжком часу... не на місяці вимір...

:D всерівно нормально закрутила ;)...я незнаю що тут сказати, тут якшо розділне часом то треба йти впрограму ЖДИ МЄНЯ або КЛЮЧОВИЙ МОМЕНТ :)

0

12

Em.,todi wot ne znay.ne,to to.tak wo ne nada...j vso to podymav)ne kazu mami-vona meni 4yba vidstruze...

0

13

Patlatui написал(а):

vona meni 4yba vidstruze

Давно вже пора)))

0

14

Anahi написал(а):

Льоша, я зараз ображусь... я не про те... хто хто, а ти то мав би знати...я твої мамі скажу, що ти над мною знущаєшся!

та не абіжайся,Оксанка!на ідіотів не абіжаються!)))хоч я і не знаю про що ця тема нашо і для кого.якшо ніхто ніхера не розуміє але всьоромно скажу шо Льоша - дибіл!))))))))

0

15

я зробила висновок... нада звертатись у ключовий момент, щоб знайти KeithMoon щоб він  відрізав Лоьшику чуба. бо Ростик нічого не розуміє, що я намутила...

0

16

Anahi написал(а):

я зробила висновок... нада звертатись у ключовий момент, щоб знайти KeithMoon щоб він  відрізав Лоьшику чуба

ну-ну действуй)!!!!!! :evil:

0

17

ну я пашол за ножицями....

0

18

Anahi написал(а):

я зробила висновок... нада звертатись у ключовий момент, щоб знайти KeithMoon щоб він  відрізав Лоьшику чуба. бо Ростик нічого не розуміє, що я намутила...

:yahoo: я вас всіх п отєліку побачу))і буду плакати під час цієї програми как тисяці женщін))))

мені чомусь тема здається була створина про.....))як на менерпо перше кохання, яке втрачене, але не забуте...я можу помилятися, але я над цим думав цілий день і дійшов до такого висновку :crazy: ..відштовхуючись от сваїх мислєй магу сказать, що це прекрасно і чудово, але як на мене пройдений етап 2 раза пройти не можливо. але у всіх теоріях і аксіомах є свої виключення, так і в коханні...фак, ну я і наговорив))))

0

19

Серий с тобою повнiстю згоден я думаю якщо дуже постаратись то можна там повторити все може бути 1 то е перше Перше не пошло то потом оч тяжко бо не факт чи друге пiде:((

Отредактировано IoanIliesky (18.12.2007 15:18:03)

0

20

Не розумію про шо тут написано, я так би мовити не зовсім філософ, вірніше зовсім не філософф но
точно вам скажу, шо якшо енергія розсіялась у просторі то в наслідок ентропії системи повернути до джерела її
НЕМОЖЛИВО

+1


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » те, що ніколи не було твоїм, втрачене... але не забуте...